Churu Kremni mačji prigrizek - Mixbox, 50 x 14 g, Različice tune in piščanca (700 g)

Vsak dan drugačen okus

€ 35,99

(€ 51,41 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Okus: Različice tune in piščanca

Na zalogi od 20. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne sreda, 21. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 59,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • dopolnilna hrana za mačke
  • izjemno visoka vsebnost vlage
  • nizka vsebnost kalorij

Pogosto naročeno skupaj z Churu Mokra mačja hrana - CIAO Bisque, Piščanec (40 g)

Churu Kremni mačji prigrizek - Mixbox, 50 x 14 g, Različice tune in piščanca (700 g) € 35,99 (€ 51,41 / kg)
Churu Mokra mačja hrana - CIAO Bisque, Piščanec (40 g) € 1,49 (€ 37,25 / kg)
Skupna cena: € 37,48
Opis

Ta neustavljiva poslastica bo navdušila tudi najbolj razvajene mačke. Skrbno izbrane sestavine in receptura, prilagojena naravnim potrebam mačk, jo naredijo zares poseben priboljšek, s katerim lahko svojo mačko znova in znova razvajate.

  • Visokokakovostna dopolnilna krmna mešanica za odrasle mačke
  • Mixbox s priljubljenimi različicami okusov Churu
  • Kremna tekstura z visoko sprejemljivostjo
  • Zelo visoka vsebnost tekočine - podpira vnos tekočine pri vaši mački
  • S tuno iz odgovornega ribolova in piščancem iz vrsti ustrezne reje
  • S tavrinom in vitaminom E
  • Vsebuje omega 3 in omega 6 maščobne kisline za podporo normalne zdrave kože in dlake
  • Nizka kalorična vsebnost
  • Lahko se hrani ročno za spodbujanje navezovanja ali pa se doda kot okusen preliv glavni hrani
  • Optimalna podpora za dajanje tablet
  • Brez žit, konzervansov ali umetnih barvil
  • Vsebina: 50 vrečk po 14 g

Priporočilo za hranjenje:

  • Kremo dajte neposredno iz vrečke ali jo dodajte kot dodatek glavni hrani vaše mačke.
  • Po odprtju hranite v hladilniku in porabite v enem dnevu.
Št. izd.: CHU-EU153
Vsebina: 700 g
EAN: 8859387701596
Št.-Proizvajalca: EU153
Blagovna znamka: Churu
Vrsta prigrizka za mačke: kremni prigrizek
Deklaracija krme: dopolnilna krmna mešanica
Značilnost izdelka: brez konzervansov, brez umetnih barvil, brez sintetičnih barvil, brez sintetičnih dodatkov, brez žit
Sestavine

Analitične komponente: Piščanec s sirom

Sestavine na 1 kg
surove beljakovine 8,5 %
surove vlaknine 0,1 %
surova olja in maščobe 0,5 %
surovi pepel 1,5 %
vlaga 88 %
energija 440 kcal

Senzorični dodatki: Piščanec s sirom

Sestavine na 1 kg
vitamin E 310 I.U.

Analitične sestavine: Čista tuna

Sestavine na 1 kg
surove beljakovine 8,5 %
surove vlaknine 0,1 %
surova olja in maščobe 0,5 %
surovi pepel 1,5 %
vlaga 88 %
energija 440 kcal

Senzorični dodatki: Čista tuna

Sestavine na 1 kg
vitamin E 310 I.U.

Analitične sestavine: Tuna s piščancem

Sestavine na 1 kg
surove beljakovine 8,5 %
surove vlaknine 0,1 %
surova olja in maščobe 0,5 %
surovi pepel 1,5 %
vlaga 88 %
energija 440 kcal

Senzorični dodatki: Tuna s piščancem

Sestavine na 1 kg
vitamin E 310 I.U.

Analitične sestavine: Tuna z lososom

Sestavine na 1 kg
surove beljakovine 8,5 %
surove vlaknine 0,1 %
surova olja in maščobe 0,5 %
surovi pepel 1,5 %
vlaga 88 %
energija 440 kcal

Senzorični dodatki: Tuna z lososom

Sestavine na 1 kg
vitamin E 310 I.U.
Sestava

Piščanec s sirom

27,9 % piščančje meso, 2,1 % sir, tapioka, ekstrakt piščančjega mesa, kolagen, ekstrakt zelenega čaja

Čista tuna

30 % tuna, tapioka, ekstrakt tune, kolagen, ekstrakt zelenega čaja

Tuna s piščancem

15 % tuna, 15 % piščančje meso, tapioka, ekstrakt tune, kolagen, ekstrakt zelenega čaja

Tuna z lososom

28,2 % tuna, 1,8 % losos, tapioka, ekstrakt tune, kolagen, ekstrakt zelenega čaja

Pravne informacije
Proizvajalec: Inaba Foods GmbH, Berliner Allee 29, 40212, Düsseldorf, Nemčija, wo_meissner@inaba-foods.co.jp, www.inabafoods-europe.com

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Churu Kremni mačji prigrizek - Mixbox, 50 x 14 g