Churu - priboljški in nagrade za pse in mačke

Visokokakovostni prigrizki za vašega štirinožnega prijatelja

Tradicionalno japonsko podjetje Inaba, ustanovljeno leta 1805, ponuja visokokakovostne prigrizke za pse in mačke Churu s tuno iz odgovornega ribolova in piščancem iz vrsti primerne reje.

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cena Okus Značilnosti
Filter

Churu: 1 - 30 od 43 izdelkov

Churu Mokra mačja hrana - CIAO Broth

Churu Mokra mačja hrana -​ CIAO Broth, Piščanec z lososom (40 g)

  • s koščki mesa in rib
  • v krepki juhi
  • brez žit
€ 1,49 (€ 37,25 / kg)

Dostava do 5. oktober

Churu Mokra mačja hrana - CIAO Bisque

Churu Mokra mačja hrana -​ CIAO Bisque, Piščanec (40 g)

  • bogat pire
  • izjemno visoka vsebnost tekočine
  • brez žitaric
€ 1,49 (€ 37,25 / kg)

Dostava do 5. oktober

Churu Mokra mačja hrana - CIAO Stew

Churu Mokra mačja hrana -​ CIAO Stew, Piščanec (40 g)

  • zelo visoka vsebnost tekočine
  • izbrani kosi mesa
  • brez žit
€ 1,49 (€ 37,25 / kg)

Dostava do 5. oktober

Churu Mačji prigrizek Dashi Delights

Churu Mačji prigrizek Dashi Delights, Piščanec s tuno (70 g)

  • dopolnilna hrana za mačke
  • intenziven umami okus
  • brez žit
€ 2,29 (€ 32,71 / kg)

Dostava do 5. oktober

Churu Kremni mačji prigrizek - Box, 40 x 14 g

Churu Kremni mačji prigrizek -​ Box, 40 x 14 g, Različice piščanca (560 g)

  • dopolnilna hrana za mačke
  • na voljo v različnih okusih
  • izjemno visoka vsebnost tekočine
€ 26,49 (€ 47,30 / kg)

Dostava do 5. oktober

Churu Mačji priboljški Juicy Bites, 3 x 11,3 g

Churu Mačji priboljški Juicy Bites, 3 x 11,3 g, Okus kozic in mešanice morskih sadežev (34 g)

  • dopolnilna hrana za mačke
  • visoka vsebnost vlage
  • brez žit
€ 3,79 (€ 111,47 / kg)

Dostava do 5. oktober

Kremni mačji prigrizek - Kitten, 20 x 14 g

Churu Kremni mačji prigrizek -​ Kitten, 20 x 14 g, 280 g

  • dopolnilna hrana za mucke
  • izjemno visoka vsebnost vlage
  • 2 okusa
€ 15,19 (€ 54,25 / kg)

Dostava do 5. oktober

Različice pasjih priboljškov Bites, 16 x 20 g

Churu Različice pasjih priboljškov Bites, 16 x 20 g, 192 g

  • dopolnilna hrana za pse
  • kremno in polnjeno
  • brez žit
€ 14,09 (€ 73,39 / kg)

Dostava do 5. oktober

Churu Kremni mačji prigrizek - Box, 60 x 14 g

Churu Kremni mačji prigrizek -​ Box, 60 x 14 g, Različice tune (840 g)

  • dopolnilna hrana za mačke
  • na voljo v različnih okusih
  • izjemno visoka vsebnost tekočine
€ 36,99 (€ 44,04 / kg)

Dostava do 21. oktober

Churu Mačji priboljški - Tunin file na žaru

Churu Mačji priboljški -​ Tunin file na žaru, Extra tender, v tunini juhi (15 g)

  • ročno rezan file
  • izjemno visoka vsebnost vlage
  • malo kalorij
€ 2,29 (€ 152,67 / kg)

Dostava do 5. oktober

Churu Mačji priboljški Bites, 3 x 10 g

Churu Mačji priboljški Bites, 3 x 10 g, Piščančji zavitki (30 g)

  • dopolnilna hrana za mačke
  • mehko zunaj, kremasto znotraj
  • brez žit
€ 3,29 (€ 109,67 / kg)

Dostava do 5. oktober

Churu Mačji priboljški Fun Bites, 8 x 12 g

Churu Mačji priboljški Fun Bites, 8 x 12 g, Piščančji zavitki (96 g)

  • dopolnilna hrana za mačke
  • majhni grižljaji
  • brez žit
€ 9,79 (€ 101,98 / kg)

Dostava do 5. oktober

Pasji priboljški Dog Meal Topper, 4 x 14 g

Churu Pasji priboljški Dog Meal Topper, 4 x 14 g, Piščanec s sirom (56 g)

  • dopolnilna hrana za pse
  • odlično tudi kot nagrada
  • brez žit
€ 3,04 € 3,21 (€ 54,29 / kg)

Dostava do 5. oktober

Churu Mačji priboljški Rolls, 4 x 10 g

Churu Mačji priboljški Rolls, 4 x 10 g, Piščančji zavitki (40 g)

  • dopolnilna hrana za mačke
  • visoka vsebnost vlage
  • nizka vsebnost kalorij
€ 3,89 (€ 97,25 / kg)

Dostava do 5. oktober

Kremni mačji prigrizek - piščanec, 4 x 14 g

Churu Kremni mačji prigrizek -​ piščanec, 4 x 14 g, S kozicami (56 g)

  • dopolnilna hrana za mačke
  • visoka vsebnost tekočine
  • recept, primeren vrsti
€ 3,29 (€ 58,75 / kg)

Dostava do 5. oktober

Churu Kremni mačji prigrizek - tuna, 4 x 14 g

Churu Kremni mačji prigrizek -​ tuna, 4 x 14 g, S sirom (56 g)

  • dopolnilna hrana za mačke
  • visoka vsebnost tekočine
  • izbrane sestavine
€ 3,29 (€ 58,75 / kg)

Dostava do 5. oktober

Churu Mačji priboljški Pops, 4 x 15 g

Churu Mačji priboljški Pops, 4 x 15 g, Tuna s piščancem (60 g)

  • visokokakovostna dopolnilna krma
  • izjemno visoka vsebnost vlage
  • brez žitaric
€ 3,29 (€ 54,83 / kg)

Dostava do 5. oktober

Mačji priboljški - Piščančji file na žaru

Churu Mačji priboljški -​ Piščančji file na žaru, V juhi z okusom piščanca (25 g)

  • dopolnilna hrana za mačke
  • cel piščančji file
  • nizka vsebnost kalorij
€ 2,29 (€ 91,60 / kg)

Dostava do 5. oktober

Churu Dashi Delights - Delicate Flakes

Churu Dashi Delights -​ Delicate Flakes, Piščanec s tuno in pokrovačami (40 g)

  • dopolnilna hrana za mačke
  • izjemno visoka vsebnost vlage
  • brez žit
€ 1,46 € 1,54 (€ 36,50 / kg)

Dostava do 5. oktober

Churu Kremni mačji prigrizek - losos, 4 x 14 g

Churu Kremni mačji prigrizek -​ losos, 4 x 14 g, Čisti losos (56 g)

  • dopolnilna hrana za mačke
  • kot prigrizek in preliv
  • nizka vsebnost kalorij
€ 3,29 (€ 58,75 / kg)

Dostava do 5. oktober

Churu Pasji priboljški Bites, 8 x 20 g

Churu Pasji priboljški Bites, 8 x 20 g, Piščančji zavitki s sirom (96 g)

  • dopolnilna hrana za pse
  • odlično kot prigrizek za trening
  • brez žit
€ 7,59 (€ 79,06 / kg)

Dostava do 5. oktober

Churu Dashi Delights - Silky Broth

Churu Dashi Delights -​ Silky Broth, Piščanec s tuno (40 g)

  • dopolnilna hrana za mačke
  • intenziven umami okus
  • brez žit
€ 1,59 (€ 39,75 / kg)

Dostava do 5. oktober

Churu Kremni pasji prigrizek, 4 x 14 g

Churu Kremni pasji prigrizek, 4 x 14 g, Piščanec z lososom (56 g)

  • dopolnilna hrana za pse
  • nizka vsebnost kalorij
  • brez žit
€ 3,04 € 3,21 (€ 54,29 / kg)

Dostava do 5. oktober

Churu Pasji priboljški Rolls, 8 x 12 g

Churu Pasji priboljški Rolls, 8 x 12 g, Piščančji zavitki (96 g)

  • dopolnilna hrana za pse
  • kremno polnilo
  • brez žit
€ 7,59 (€ 79,06 / kg)

Dostava do 5. oktober

Churu Mokra mačja hrana - CIAO Stew

Churu Mokra mačja hrana -​ CIAO Stew, Piščanec in tuna (40 g)

  • koščki mesa v kremasti juhi
  • visoka vsebnost tekočine
  • brez žit
€ 1,49 (€ 37,25 / kg)

Dostava do 5. oktober

Kremni mačji prigrizek - Hairball Control, 4 x 14 g

Churu Kremni mačji prigrizek -​ Hairball Control, 4 x 14 g, Tuna (56 g)

  • dopolnilna hrana za mačke
  • visoka vsebnost tekočine
  • s tavrinom in vitaminom E
€ 3,29 (€ 58,75 / kg)

Dostava do 5. oktober

Churu Kremni pasji prigrizek, 20 x 14 g

Churu Kremni pasji prigrizek, 20 x 14 g, Piščanec (280 g)

  • dopolnilna hrana za pse
  • odlično za trening
  • brez žit
€ 15,19 (€ 54,25 / kg)

Dostava do 5. oktober

Kremni mačji prigrizek - Hairball Control, 20 x 14 g

Churu Kremni mačji prigrizek -​ Hairball Control, 20 x 14 g, 280 g

  • dopolnilna hrana za mačke
  • izjemno visoka vsebnost tekočine
  • s tavrinom in vitaminom E
€ 15,19 (€ 54,25 / kg)

Dostava do 5. oktober

Kremni mačji prigrizek - Mixbox, 50 x 14 g

Churu Kremni mačji prigrizek -​ Mixbox, 50 x 14 g, Različice tune in piščanca (700 g)

  • dopolnilna hrana za mačke
  • izjemno visoka vsebnost vlage
  • nizka vsebnost kalorij
€ 35,99 (€ 51,41 / kg)

Dostava do 21. oktober

Kremni mačji prigrizek - Kitten, 4 x 14 g

Churu Kremni mačji prigrizek -​ Kitten, 4 x 14 g, Piščanec (56 g)

  • dopolnilna hrana za mucke
  • s tavrinom in vitaminom E
  • nizka kalorična vsebnost
€ 3,29 (€ 58,75 / kg)

Dostava do 5. oktober