DoggyeBag Pasja rojstnodnevna torta Happy Birthday Cake, roza (120 g)

Okusno rojstnodnevno presenečenje za psa

€ 16,29

(€ 135,75 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Barva: roza

Na zalogi od 30. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne ponedeljek, 2. november

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 59,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • ekskluzivna dopolnilna krmna mešanica za pse
  • ročno izdelana v slaščičarski kakovosti
  • s priloženo svečko

Pogosto naročeno skupaj z VEGDOG Bedtime Cookies, 400 g

DoggyeBag Pasja rojstnodnevna torta Happy Birthday Cake, roza (120 g) € 16,29 (€ 135,75 / kg)
VEGDOG Bedtime Cookies, 400 g € 6,59 (€ 16,48 / kg)
Skupna cena: € 22,88
Opis

Pravi praznični dan si zasluži posebno presenečenje! Z izvrstno slaščičarsko kreacijo lahko rojstni dan psa spremenite v nepozabno doživetje. Nežna tortica iz krhkega testa z napisom Happy Birthday je skrbno izdelana, prelita z okusnim jogurtovim prelivom ter združuje pristen užitek in naravne sestavine. Ta pasja torta bo poskrbela za navdušenje že ob odpiranju in veselo mahanje z repom med sladkanjem.

Že odpiranje embalaže je nekaj posebnega: elegantna osemkotna embalaža z bleščečimi zlatimi detajli daje slutiti, da se v njej skriva nekaj izjemnega. Ker k pravemu praznovanju sodi tudi rojstnodnevna svečka, je ta že priložena. Tako psu ne podarite le okusnega priboljška, temveč ustvarite tudi lep skupen spomin, poln pozornosti in skrbi.

Zakaj je pasja rojstnodnevna torta Happy Birthday Cake znamke DoggyeBag tako posebna?

  • izvrstna dopolnilna krmna mešanica za odrasle pse
  • premium pasji priboljšek v slaščičarski kakovosti
  • popolna izbira za praznovanje rojstnega dne psa
  • visokokakovostne in naravne sestavine
  • ročna izdelava
  • krhko testo s finim jogurtovim prelivom
  • nežno pečena v konvekcijski pečici
  • brez umetnih dodatkov
  • s priloženo svečko
  • v dovršeno oblikovani darilni škatli
  • premer: 10 cm
Št. izd.: DBG-DGCKRS
Vsebina: 120 g
EAN: 8057592068118
Št.-Proizvajalca: DGCKRS
Blagovna znamka: DoggyeBag
Deklaracija krme: dopolnilna krmna mešanica
Značilnost izdelka: brez aditivov, ročna izdelava
Priložnost: rojstni dan
Splošne informacije: Dejanska količina krme je odvisna od starosti, aktivnosti in pasme vaše živali., Poskrbite, da bo živali vedno na voljo sveža pitna voda.
Sestava

mehka pšenična moka, jajca, živalske maščobe (svinjska mast), fruktoza, celulozna vlakna, sončnično olje, jogurt v prahu, koruzna moka, škrob tapioke, beljakovina, maltodekstrin, dodatki (barvila)

Sestavine

Analitične komponente

Sestavine
surove beljakovine 7,15 %
surove vlaknine 0,25 %
surova olja in maščobe 9,65 %
surovi pepel 1,38 %
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: PLATTO SRL, Via Tovini 31, 25021, Bagnolo Mella (BS), Italija, info@doggyebag.it, www.doggyebag.it

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek DoggyeBag Pasja rojstnodnevna torta Happy Birthday Cake

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder