Suha pasja hrana URINARY S/O SMALL DOGS, 1,50 kg

Dietna popolna krmna mešanica za pse za raztapljanje struvitnih kamnov in zmanjšanje ponovnega nastanka struvitnih kamnov

€ 22,99

(€ 15,33 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 1,50 kg

Na zalogi so samo še 3 kosi

Dostava do sreda, 30. september, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 59,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • nizka vrednost RSS
  • redčenje urina
  • preprečevanje zobnega kamna

Pogosto naročeno skupaj z Rinti Mokra hrana Kennerfleisch, 800g, Govedina (800 g)

Suha pasja hrana URINARY S/O SMALL DOGS, 1,50 kg € 22,99 (€ 15,33 / kg)
Rinti Mokra hrana Kennerfleisch, 800g, Govedina (800 g) € 3,39 (€ 4,24 / kg)
Skupna cena: € 26,38
Opis

ROYAL CANIN® Urinary S/O Small Dog podpira zdravje sečil pri majhnih psih

ROYAL CANIN® Urinary S/O Small Dog je uravnotežena in hranljiva receptura, posebej razvita za podporo majhnim psom s težavami sečil, kot so struvitni kristali in kamni.

Raztapljanje struvita

Kombinacija hranil v tej recepturi pomaga raztapljati struvitne kristale in kamne, ki lahko nastanejo v sečnem mehurju.

Nizka vrednost RSS

Ta receptura ima nizko vrednost RSS (relative supersaturation, relativna prenasičenost). S tem se zmanjša koncentracija ionov in pomaga preprečevati morebitno nastajanje sečnih kamnov.

Redčenje urina

Ta hrana pomaga redčiti urin psa, kar otežuje nastajanje struvitnih in kalcijevih oksalatnih kamnov.

Preprečevanje zobnega kamna

Ta receptura vsebuje hranilo, ki veže kalcij v slini in lahko tako pomaga zmanjšati nastajanje zobnih oblog.

Indeks S/O

Ta hrana ustvarja tudi takšno okolje v sečilih, ki otežuje nastajanje struvitnih in kalcijevih oksalatnih kamnov.

Pomembna opomba

Ta izdelek je veterinarska hrana iz linije Veterinary Health Nutrition znamke ROYAL CANIN®. Zato je pomembno, da se hrana uporablja le po priporočilu veterinarja. Tako je mogoče zagotoviti, da žival prejema hrano, ki jo dejansko potrebuje. Prehod na novo hrano naj poteka previdno in postopoma v obdobju 7–10 dni. Upoštevajte pravilno velikost obroka, zlasti pri kombiniranem hranjenju.

Možno je kombinirano hranjenje
Da bi ustregli različnim prehranskim željam psov, lahko ROYAL CANIN® Urinary S/O Small Dog kombinirate z mokro hrano ROYAL CANIN® Urinary S/O v obliki finih koščkov v omaki ali pene.* Kombinirano hranjenje zagotavlja različne teksture hrane, kar lahko spodbuja apetit. Mokra hrana ima intenzivnejšo aromo, njena visoka vsebnost vlage pa pomaga uravnavati vodno ravnovesje živali. Suho hrano pa je lažje zaužiti in je primerna za zobe.

*Odvisno od razpoložljivosti izdelka

Priporočilo za hranjenje:

Teža psa Nizka teža Normalna teža Prekomerna telesna teža
Grami Merilna posodica Grami Merilna posodica Grami Merilna posodica
2 kg 55 g 5/8 48 g 4/8 42 g 1/2
2,5 kg 65 g 5/8 57 g 5/8 49 g 1/2
3 kg 74 g 3/4 65 g 5/8 56 g 5/8
3,5 kg 83 g 7/8 73 g 3/4 63 g 5/8
4 kg 92 g 1 81 g 7/8 70 g 3/4
5 kg 109 g 1+1/8 96 g 1 83 g 7/8
6 kg 125 g 1+2/8 110 g 1+1/8 95 g 1
7 kg 140 g 1+4/8 123 g 1+2/8 106 g 1+1/8
8 kg 155 g 1+5/8 136 g 1+3/8 117 g 1+2/8
9 kg 169 g 1+6/8 149 g 1+4/8 128 g 1+3/8
10 kg 183 g 1+7/8 161 g 1+5/8 139 g 1+4/8
Sestava

riž, koruzna moka, posušene perutninske beljakovine, živalske maščobe, koruzni gluten, hidrolizirane živalske beljakovine, minerali (0,35 % pentanatrijev trifosfat), rastlinska vlakna, celo jajce v prahu, pšenični gluten, sojino olje, ribje olje, fruktooligosaharidi, moka žametnice

Sestavine

Prehransko-fiziološke sestavine

Sestavine
vitamin A 16.000 I.U.
vitamin D3 1.000 I.U.
železo (3b103) 45 mg
jod (3b201, 3b202) 4,5 mg
baker (3b405, 3b406) 14 mg
mangan (3b502, 3b504) 59 mg
cink (3b603, 3b605, 3b606 144 mg
selen (3b801, 3b811, 3b812) 0,06 mg
konzervansi
antioksidanti

Analitične komponente

Sestavine
surove beljakovine 20 %
surove vlaknine 2,4 %
vsebnost maščobe 17 %
surova olja in maščobe 0 %
surovi pepel 7,3 %
kalcij 0,7 %
fosfor 0,7 %
natrij 1,2 %
kalij 0,8 %
magnezij 0,05 %
klorid 2 %
žveplo 0,6 %
Pravne informacije
Proizvajalec: Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Avstrija, www.royalcanin.com/de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Suha pasja hrana URINARY S/O SMALL DOGS

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder