Schesir Mokra hrana v vrečki - Kitten, 85 g, Piščančji file (85 g)

Mokra hrana za mlade mačke

€ 1,99

(€ 23,41 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: Piščančji file

Na zalogi

Dostava do sreda, 30. september, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 59,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • trajnostno ulovljene ribe
  • piščanec iz kontrolirane reje
  • kuhano na pari in ročno obdelano
  • brez umetnih dodatkov

Pogosto naročeno skupaj z Felix Suha mačja hrana Doubly Delicious - Meso, 4 kg

Schesir Mokra hrana v vrečki - Kitten, 85 g, Piščančji file (85 g) € 1,99 (€ 23,41 / kg)
Felix Suha mačja hrana Doubly Delicious - Meso, 4 kg € 16,79 (€ 4,20 / kg)
Skupna cena: € 18,78
Opis

Mokra hrana v vrečki - Kitten znamke Schesir je okusna mokra hrana, posebej zasnovana za potrebe mladih mačk. Ta visokokakovostna hrana v želeju zagotavlja esencialne vitamine in minerale iz trajnostno ulovljenih rib ali piščancev proste reje. Okusne sestavine so kuhane na pari ter skrbno ročno obdelane in narezane. Hrana ne vsebuje kemičnih dodatkov, konzervansov ali umetnih barvil.

Hrana vsebuje visok delež tekočine, ki jo dodatno zaužijemo med obroki.

Priporočilo za hranjenje:

Starost mucka Dnevna količina hranjenja
3-4 mesece 3 vrečke
5–7 mesecev 4 vrečke
8–12 mesecev 3+1/2 vrečke

Navedena količina hrane se nanaša izključno na hranjenje z vrečkami Schesir Fresh. Za zagotovitev uravnoteženega in hranljivega obroka je priporočljivo, da mačke hranite s kombinacijo suhe in mokre hrane – v tem primeru količino mokre hrane sorazmerno zmanjšajte s količino suhe hrane.

Št. izd.: SIR-182853
Vsebina: 85 g
EAN: 8005852171047
Št.-Proizvajalca: 182853
Blagovna znamka: Schesir
Deklaracija krme: popolna krmna mešanica
Življenjsko obdobje: mačji mladiči
Ponovno lansiranje izdelka: Zaradi posodobitve izdelka se lahko embalaža ali etiketa prejetega izdelka vizualno razlikuje od prikazane slike.
Splošne informacije: Zaradi prenove izdelka se lahko embalaža ali etiketa dobavljenega izdelka vizualno razlikuje od prikazane slike.
Sestava

62 % piščančji file, 1,5 % sončnično olje, 1,5 % riž, minerali

Sestavine

Analitične komponente

Sestavine
surove beljakovine 12,5 %
surove vlaknine 0,1 %
surova olja in maščobe 2 %
surovi pepel 1 %
vlaga 84 %

Prehransko-fiziološke sestavine

Sestavine na 1 kg
vitamin A 1.700 I.U.
vitamin E 180 mg
tavrin 200 mg
cinkov sulfat heptahidrat 104 mg
železov sulfat monohidrat 31 mg
mangan kot manganov (II) sulfat, monohidrat 10 mg
kalijevjodid 10 mg
bakrov sulfat pentahidrat 3 mg
Pravne informacije
Proizvajalec: Schesir, Via M. Piaggio 13A, 16122, Genua, Italija, www.schesir.com/de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

0 Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Schesir Mokra hrana v vrečki - Kitten, 85 g

5,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
1 (100%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

1 ocena