Whiskas Mokra hrana Aromatic, mešan izbor v omaki, 40 kosov, 3.400 g
Praznik za vse mačje čute
€ 16,49
(€ 4,85 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- s 4 slastnimi okusi
- visok delež tekočine
- uravnotežena sestava
Opis
Ali vaša mačka pozna ta občutek? Smuka se vam okoli nog, dviga smrček v zrak in komaj čaka, da se posoda dotakne tal. Ti aromatični obroki so ustvarjeni natanko za te čarobne trenutke. Posebej izbrane sestavine ustvarijo doživetje vonja in okusa, ki se mu mačke dokazano ne morejo upreti.
Vsaka jed je postrežena s posebej velikodušno porcijo slastne omake. Rezultat? Mokra hrana, ki je enako fantastičnega okusa, kot tudi diši – za srečne mačke in prazne posode!
Zakaj je mešan izbor v omaki Aromatic znamke Whiskas tako poseben?
- premium popolna krmna mešanica za odrasle mačke – popolno ravnovesje med sočnostjo in čistim okusom
- 4 različni slastni okusi: svinjina s korenjem, piščanec, morska riba v juhi, losos z grahom
- vrsti primerna sestava z vsemi pomembnimi hranili in vitamini za mačko
- izdelano iz posebej izbranih, visokokakovostnih sestavin za popolnoma vitalno in zadovoljno mačko
- aromatična receptura, ki dokazano pritegne mačje čute in prepriča celo izbirčne gurmane
- postreženo z velikodušno porcijo slastne omake – idealno za mačke, ki obožujejo lizanje
- užitek za vse čute, ki drži, kar obljublja – okus je enako dober kot vonj!
Nasvet za gurmane: vsak dan razvajajte mačko z novim odtenkom tega aromatičnega sveta in poskrbite za okusno popestritev, ki si jo želi.
Priporočilo za hranjenje:
- 1 vrečka ustreza 17 g suhe hrane Whiskas.
- dejanska količina hrane je odvisna od starosti, aktivnosti in pasme mačke.
- poskrbite, da ima mačka vedno na voljo svežo pitno vodo.
| Št. izd.: | WHI-473321 |
|---|---|
| Vsebina: | 3.400 g |
| EAN: | 4008429171451 |
| Št.-Proizvajalca: | 473321 |
| Blagovna znamka: | Whiskas |
| Deklaracija krme: | popolna krmna mešanica |
| Življenjsko obdobje: | odrasli |
Sestavine
Analitične komponente
| Sestavine | na 100 g |
|---|---|
| surove beljakovine | 7,6 % |
| surova olja in maščobe | 4,2 % |
| anorganska snov | 1,7 % |
| surove vlaknine | 0,5 % |
| surovi pepel | 0 % |
| vlaga | 84,2 % |
| linolenska kislina | 0,65 % |
| kalorična vrednost | 73 kcal |
Prehransko-fiziološke sestavine
| Sestavine | na 1 kg |
|---|---|
| vitamin B1 | 27,3 mg |
| vitamin C | 360 mg |
| vitamin D3 | 200 I.U. |
| vitamin E | 18,2 mg |
| tavrin | 620 mg |
| baker iz bakrovega (II) sulfata pentahidrata | 1,2 mg |
| jod kot kalcijev jodat, brezvodni | 0,22 mg |
| železov (II) sulfat monohidrat | 11,2 mg |
| mangan (kot manganov (II) sulfat, monohidrat) | 2,2 mg |
| cink kot cinkov sulfat, monohidrat | 16,2 mg |
Sestava
meso in živalski stranski proizvodi (90 % koščki[1], prašič (4 % svinjina v koščkih[1])), žito, rastlinski stranski proizvodi (0,25 % pesni rezanci), zelenjava (0,6 % posušeno korenje), minerali, sladkor, olja in maščobe
- 40 % izdelka predstavljajo koščki
meso in živalski stranski proizvodi (90 % koščki[1], 4 % piščanec v koščkih[1]), žito, rastlinski stranski proizvodi (0,25 % pesni rezanci), zelenjava (0,6 % posušeno korenje), minerali, sladkor, olja in maščobe
- 40 % izdelka predstavljajo koščki
Pravne informacije
| Proizvajalec: | Mars Austria OG, Industriestraße 20, 2460, Bruck an der Leitha, Avstrija, aut.mars.com/hergestellt-von-mars?language_content_entity=de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Whiskas Mokra hrana Aromatic, mešan izbor v omaki, 40 kosov
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 10.050 izdelkov