Whiskas Mokra hrana Tasty Mix Country Collection, 12 kosov, 1.020 g
Čisti užitek v predenju za male gurmane
€ 6,39
(€ 6,26 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- popolna hrana za odrasle mačke
- fini koščki v kremni omaki
- s 4 slastnimi okusi
Opis
Mačke so pravi gurmani in natančno vedo, kaj hočejo. S tem ekskluzivnim izborom za odrasle mačke boste zagotovo zadeli v polno! Ustvarili smo svet slastnih receptov, ki začarajo mačje čute ob vsakem posameznem obroku.
Fini koščki v neustavljivo kremni omaki poskrbijo za doživetje okusa, pri katerem se zmehčajo tudi najbolj izbirčni. In najboljše: tukaj se absolutni luksuzni užitek sreča z brezkompromisno, uravnoteženo prehrano. Skrbno preizkušeno s strani mačk in z navdušenim predenjem ocenjeno za popolno!
Zakaj je zbirka Tasty Mix Country Collection znamke Whiskas tako posebna?
- visokokakovostna popolna hrana, posebej razvita za potrebe odraslih mačk
- pokriva 100 % prehranskih potreb mačke
- kar 4 slastni okusi za vsakodnevno popestritev v posodi: okusna jagnjetina v fini omaki, slastna raca v fini omaki, sočna govedina v fini omaki, nežen piščanec v fini omaki
- na voljo v izjemno praktični 85-gramski vrečki – odlično porcionirano, enostavno za serviranje in vedno sveže
- mamljiva mešanica visokokakovostnih sestavin za maksimalno sprejemljivost, brez kompromisov pri zdravi prehrani
Naj hranjenje postane vrhunec dneva! Razvajajte mačko s popolnim ravnovesjem zdravja in čistega užitka. Srečno predenje je namreč najlepša zahvala.
Priporočilo za hranjenje:
- 1 vrečka ustreza 16 g suhe hrane Whiskas.
- dejanska količina hrane je odvisna od starosti, aktivnosti in pasme mačke.
- poskrbite, da ima mačka vedno na voljo svežo pitno vodo.
| Št. izd.: | WHI-443727 |
|---|---|
| Vsebina: | 1.020 g |
| EAN: | 4008429156113 |
| Št.-Proizvajalca: | 443727 |
| Blagovna znamka: | Whiskas |
| Deklaracija krme: | popolna krmna mešanica |
| Življenjsko obdobje: | odrasli |
Sestavine
Analitične komponente
| Sestavine | na 100 g |
|---|---|
| surove beljakovine | 7,5 % |
| surova olja in maščobe | 4 % |
| anorganska snov | 1,6 % |
| surove vlaknine | 0,35 % |
| surovi pepel | 0 % |
| vlaga | 84,7 % |
| linolenska kislina | 0,65 % |
| kalorična vrednost | 71 kcal |
Prehransko-fiziološke sestavine
| Sestavine | na 1 kg |
|---|---|
| vitamin B1 | 27,3 mg |
| vitamin C | 360 mg |
| vitamin D3 | 200 I.U. |
| vitamin E | 18,2 mg |
| tavrin | 620 mg |
| bakrov sulfat pentahidrat | 1,2 mg |
| jod kot kalcijev jodat, brezvodni (3b202) | 0,22 mg |
| železov sulfat monohidrat | 11,2 mg |
| mangan kot manganov (II) sulfat, monohidrat | 2,2 mg |
| cink kot cinkov sulfat monohidrat | 16,2 mg |
Sestava
meso in živalski stranski proizvodi (88 % koščki[1], 4 % jagnječji grižljaji, 4 % piščanec v koščkih), žito, rastlinski stranski proizvodi (0,25 % pesni rezanci), minerali, zelenjava (0,6 % posušeno korenje), izvlečki rastlinskih beljakovin, sladkor, olja in maščobe
- 40 % izdelka predstavljajo koščki
meso in živalski stranski proizvodi (89 % koščki[1], 4 % piščanec v koščkih, 4 % puran v koščkih), žito, rastlinski stranski proizvodi (0,25 % pesni rezanci), minerali, izvlečki rastlinskih beljakovin, olja in maščobe
- 40 % izdelka predstavljajo koščki
meso in živalski stranski proizvodi (91 % koščki[1], 4 % raca v koščkih), zelenjava (1,2 % posušen grah), žito, rastlinski stranski proizvodi (0,25 % pesni rezanci), minerali, izvlečki rastlinskih beljakovin, sladkor
- 40 % izdelka predstavljajo koščki
meso in živalski stranski proizvodi (88 % koščki[1], 4 % govedina v koščkih, 4 % perutnina v koščkih), žito, rastlinski stranski proizvodi (0,25 % pesni rezanci), minerali, zelenjava, izvlečki rastlinskih beljakovin, sladkor
- 40 % izdelka predstavljajo koščki
Pravne informacije
| Proizvajalec: | Mars Austria OG, Industriestraße 20, 2460, Bruck an der Leitha, Avstrija, aut.mars.com/hergestellt-von-mars?language_content_entity=de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Whiskas Mokra hrana Tasty Mix Country Collection, 12 kosov
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 10.050 izdelkov