Hrana in dodatki za akvaristiko

Oprema za potrebe akvaristov

Zoolini ponuja začetnikom in strokovnjakom odlično izbiro visokokakovostnih izdelkov priznanih proizvajalcev iz sveta akvaristike.

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka
Filter

Akvaristika: 1 - 30 od 39 izdelkov

TetraMin hrana v kosmičih

Tetra TetraMin hrana v kosmičih, 10L

  • idealno za mešane ribe
  • podpira dobro počutje, vitalnost in sijaj barv
  • spodbuja normalno delovanje imunskega sistema
€ 59,49 (€ 5,95 / l)

Dostava do 5. oktober

Juwel bioPad

Juwel bioPad, Compact M

  • mehanski predfilter
  • ščiti pred hitro umazanijo
  • sestavljen je iz poliestrskega materiala
€ 2,19

Dostava do 5. oktober

Juwel bioPlus fina

Juwel bioPlus fina , Compact M

  • del filtrirnega sistema Juwel
  • biološka filtracija v anaerobnem območju
  • fina struktura por
€ 3,49

Dostava do 5. oktober

Juwel Nitrax

Juwel Nitrax, Compact M

  • del filtrirnega sistema Juwel
  • zmanjša nitrat
  • poveča vitalnost rib
€ 4,89

Dostava do 5. oktober

Tetra AquaSafe

Tetra AquaSafe, 250 ml

  • vodo iz pipe naredi primerno za ribe tako, da takoj nevtralizira škodljive snovi
  • nevtralizira nevarni klor, kloramin, baker, cink in svinec
  • ščiti škrge in sluznico rib
€ 9,19 (€ 36,76 / l)

Dostava do 5. oktober

Juwel bioPlus groba

Juwel bioPlus groba, Compact M

  • del filtrirnega sistema Juwel
  • biološka filtracija v anaerobnem območju
  • brez kemičnih ostankov
€ 3,49

Dostava do 5. oktober

Juwel bioCarb

Juwel bioCarb, Compact M

  • del filtrirnega sistema Juwel
  • biološka filtracija v anaerobnem območju
  • absorbira vonjave in motne snovi ter strupene spojine
€ 6,79

Dostava do 28. oktober

Tetra Rubin

Tetra Rubin, 100 ml

  • hrana v kosmičih z naravnimi ojačevalci barve za večjo moč barve
  • učinek izboljšanja barve je viden že po 2 tednih
  • vsebuje vsa vitalna hranila, vitamine in elemente v sledovih
€ 4,39 (€ 43,90 / l)

Dostava do 5. oktober

Tetra FilterActive 100 ml

Tetra FilterActive 100 ml, 100 ml

  • dodaja visoko aktivne žive bakterije in tako podpira trajno biološko aktivnost v akvariju
  • pospešuje razgradnjo onesnaževalcev, kot sta amoniak in nitrit
  • izboljša učinkovitost čiščenja filtra za čisto vodo
€ 7,99 (€ 79,90 / l)

Dostava do 5. oktober

Juwel Carbax

Juwel Carbax, Compact M

  • del filtrirnega sistema Juwel
  • absorbira vonjave in motne snovi
  • absorbira strupene spojine
€ 12,49

Dostava do 28. oktober

Tetra PlantaMin 250 ml

Tetra PlantaMin 250 ml, 250 ml

  • bujna rast rastlin zaradi učinka podaljšanega sproščanja
  • 30-dnevna dolgoročna oskrba z železom
  • brez škodljivih fosfatov in nitratov
€ 10,29 (€ 41,16 / l)

Dostava do 5. oktober

Tetra CrystalWater

Tetra CrystalWater, 250 ml

  • za kristalno čisto vodo
  • učinkovito veže motnost za filtre
  • za vse sladkovodne akvarije
€ 11,39 (€ 45,56 / l)

Dostava do 5. oktober

Tetra Guppy Color Mini Flakes

Tetra Guppy Color Mini Flakes, 250 ml

  • uravnotežena in popolna osnovna hrana za vse gupije
  • visoka vsebnost naravnih ojačevalcev barv za izboljšan sijaj barv
  • formula BioActive podpira normalne odporne sile
€ 7,59 (€ 30,36 / l)

Dostava do 5. oktober

Tetra Cichliden XL hrana v kosmičih

Tetra Cichliden XL hrana v kosmičih, 1 l

  • visok delež živalskih beljakovin in rastlinskih hranil
  • ustreza naravnemu vzorcu plena
  • brez barvil in dodanih konzervansov
€ 25,87 € 27,24 (€ 25,87 / l)

Dostava do 5. oktober

Tetra Pleco tablete

Tetra Pleco tablete, 120 tablet

  • rastlinska osnovna hrana za vse rastlinojede talne ribe
  • optimalna, raznolika prehrana za talne in sramežljive ribe
  • tablete hitro potonejo, dobro se namestijo in se počasi raztopijo
€ 6,59 (€ 134,49 / kg)

Dostava do 5. oktober

Tetra Vikend hrana za ribe

Tetra Vikend hrana za ribe, 18 g

  • kompaktne palčke za rezervno hranjenje do 6 dni
  • visoka vsebnost bistvenih mineralov in beljakovin
  • enostavno doziranje glede na količino vode in drugo
€ 5,49 (€ 305,00 / kg)

Dostava do 5. oktober

Tetra FunTips Haft tablete za hranjenje

Tetra FunTips Haft tablete za hranjenje, L (165 tab.)

  • združuje visokokakovostne posebne kosmiče s hranljivo naravno hrano
  • dvobarvne tablete za barvo in zdravje
  • enostavna pritrditev na steklo akvarija ali okrasne predmete
€ 15,19 (€ 172,61 / kg)

Dostava do 5. oktober

TetraMin XL

Tetra TetraMin XL, 500 ml

  • idealno za mešane ribe
  • visokokakovostna beljakovinska mešanica
  • BioActive formula plus prebiotiki
€ 9,79 (€ 19,58 / l)

Dostava do 5. oktober

Tetra Tablete Pleco XL

Tetra Tablete Pleco XL, 133 tablet

  • rastlinska osnovna hrana za vse rastlinojede talne ribe
  • optimalna, raznolika prehrana za talne in sramežljive ribe
  • tablete hitro potonejo, dobro se namestijo in se počasi raztopijo
€ 18,39 (€ 114,94 / kg)

Dostava do 5. oktober

Tetra Cichlid Granulat

Tetra Cichlid Granulat, 500 ml

  • osnovna mešanica hrane za srednje velike ciklide
  • z dvema različnima granulama
  • optimalno uravnotežena beljakovinska mešanica
€ 18,39 (€ 36,78 / l)

Dostava do 5. oktober

Tetra Easy Balance

Tetra Easy Balance, 250 ml

  • zmanjša napor pri čiščenju in ohranja ribe in rastline v dobri formi
  • zmanjša število menjav vode in stabilizira pomembne parametre vode do 6 mesecev
  • poenostavlja vzdrževanje akvarija
€ 10,29 (€ 41,16 / l)

Dostava do 5. oktober

TetraWafer Mix

Tetra TetraWafer Mix, 1 l

  • uravnotežena s hranili bogata premium hrana za talne ribe in rake
  • s kozicami za zdravo rast
  • z algo spirulino za boljšo odpornost
€ 43,49 (€ 43,49 / l)

Dostava do 5. oktober

Tetra PlantaPro 250 ml

Tetra PlantaPro 250 ml, 250 ml

  • dodaja elemente v sledovih in vitamine, ki se hitro porabijo in v rastlinsko dostopni obliki
  • za zdravo in bujno rast rastlin
  • bujno zeleni listi in svetle barve
€ 13,29 (€ 53,16 / l)

Dostava do 5. oktober

Tetra TabiMin tablete za hranjenje XL

Tetra TabiMin tablete za hranjenje XL, 133 tablet

  • zajamčena formula čiste vode (Clean & Clear)
  • stabiliziran vitamin C spodbuja odpornost
  • hitro toneče tablete
€ 19,49 (€ 121,81 / kg)

Dostava do 5. oktober

TetraMin granulirana hrana

Tetra TetraMin granulirana hrana, 250 ml

  • kratek čas namakanja in počasi potone
  • naravne sestavine in dodatni prebiotiki
  • formula BioActive podpira imunski sistem
€ 9,79 (€ 39,16 / l)

Dostava do 5. oktober

Tetra Cichlid Sticks

Tetra Cichlid Sticks, 10 l

  • uravnotežena in polnovredna mešanica
  • visokokakovostna beljakovinska mešanica
  • plavajoče, črvom podobne palčke
€ 75,99 (€ 7,60 / l)

Brezplačna dostava do 5. oktober

Tetra TabiMin tablete za hranjenje

Tetra TabiMin tablete za hranjenje, 120 tablet

  • zajamčena formula čiste vode (Clean & Clear)
  • stabiliziran vitamin C spodbuja odpornost
  • hitro toneče tablete
€ 6,59 (€ 134,49 / kg)

Dostava do 5. oktober

Tetra Pleco Spirulina Wafers

Tetra Pleco Spirulina Wafers, 250 ml

  • rastlinska premium hrana za talne ribe
  • bogata z minerali za več dobrega počutja in vitalnosti
  • z bistvenimi prehranskimi vlakninami za dobro prebavo
€ 14,09 (€ 56,36 / l)

Dostava do 5. oktober

TetraMin Crisps

Tetra TetraMin Crisps, 250 ml

  • visoka hranilna vrednost zaradi nizkotemperaturnih postopkov
  • visokokakovostna beljakovinska mešanica
  • BioActive formula plus prebiotiki
€ 8,69 (€ 34,76 / l)

Dostava do 5. oktober

Tetra Cichlid Shrimps Sticks

Tetra Cichlid Shrimps Sticks, 250 ml

  • uravnotežena in popolna osnovna hrana za vse mesojede ciklide
  • visok delež kozic in krila
  • podpira normalno rast in odpornost
€ 9,79 (€ 39,16 / l)

Dostava do 5. oktober