Betty's Landhausküche Mokra mačja hrana v vrečki - raca z oljem borage, 6 x 250 g

Uravnotežena popolna krmna mešanica za odrasle mačke

€ 17,29

(€ 11,53 / kg, Vse cene vključujejo DDV. - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 6 x 250 g

Na zalogi je samo še 5 kosov

Dostava do četrtek, 8. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 59,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • z račjim in perutninskim mesom
  • bogata z omega-6 maščobnimi kislinami
  • brez umetnih arom in konzervansov

Pogosto naročeno skupaj z Royal Canin Suha mačja hrana Ageing 15+, 400 g

Betty's Landhausküche Mokra mačja hrana v vrečki - raca z oljem borage, 6 x 250 g € 17,29 (€ 11,53 / kg)
Royal Canin Suha mačja hrana Ageing 15+, 400 g € 9,69 (€ 24,23 / kg)
Skupna cena: € 26,98
Opis

Če želite mački ponuditi okusen in hranljiv obrok, je mokra mačja hrana v vrečki - raca z oljem borage znamke Betty's Landhausküche odlična izbira za vsakodnevno prehrano.

Veliko svežega račjega in perutninskega mesa zagotavlja dobro prebavljivost in odličen okus tudi za izbirčne ter prehransko občutljive mačke. Kombinacija kakovostnega mišičnega mesa in s hranili bogate drobovine zagotavlja dragocene živalske beljakovine, ki jih mačka potrebuje za aktiven vsakdan.

Posebnost recepture je olje borage. Gama-linolenska kislina, ki jo vsebuje, podpira zdravo kožo in sijočo dlako. Dodani tavrin ter skrbno usklajena mešanica vitaminov in mineralov dopolnjujejo uravnoteženo prehransko sestavo.

  • visokokakovostna popolna krmna mešanica za odrasle mačke
  • nežno kuhana
  • posebej primerna za mačke z občutljivim želodcem
  • visok delež mesa, 69 % mesa in 28,9 % mesne juhe
  • z veliko sveže race in perutnine, oljem borage, bogatim z gama-linolensko kislino, dodatnim tavrinom, esencialnimi vitamini in elementi v sledovih
  • gama-linolenska kislina iz olja borage podpira zdravo kožo in dlako
  • z pomembnimi hranili, vitamini in minerali za vitalno mačje življenje
  • izdelano v Nemčiji

Priporočilo za hranjenje:

Teža živali Dnevna količina hrane
2 - 3 kg 150 - 200 g
3 - 5 kg 200 - 300 g
5 - 7 kg 300 - 350 g

Mački vedno zagotovite svežo pitno vodo.

Št. izd.: BL_BLK-10300244
Vsebina: 1.500 g
Blagovna znamka: Betty's Landhausküche
Deklaracija krme: popolna krmna mešanica
Značilnost izdelka: brez barvil, brez ojačevalcev okusa, brez konzervansov
Življenjsko obdobje: odrasli
Sestavine

Mokra mačja hrana v vrečki - raca z oljem borage

Sestavine na 100 g
surove beljakovine 11 %
surova olja in maščobe 6 %
surovi pepel 2 %
surove vlaknine 0,4 %
vlaga 79 %
kalcij 0,25 %
fosfor 0,2 %

Mokra mačja hrana v vrečki - raca z oljem borage

Sestavine Količina
vitamin E 50 mg
tavrin 1.500 mg
mangan kot mangan-II-sulfat 2 mg
cink kot cinkov sulfat monohidrat 20 mg
jod kot kalcijev jodat, brezvodni 0,2 mg
Sestava

Mokra mačja hrana v vrečki - raca z oljem borage

27,9 % mesna juha, 27 % račje meso (srce), 23 % piščanec (jetra, želodec), 19 % puranje meso (srce, jetra), 2 % korenje, 0,5 % minerali, 0,5 % posušene jajčne lupine, 0,1 % olje semen borage

Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Soultec Petcare GmbH, Edisonstr. 11, 84453, Mühldorf a.Inn, Nemčija, www.bettys-landhauskueche.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Betty's Landhausküche Mokra mačja hrana v vrečki - raca z oljem borage