Betty's Landhausküche Mesni zvitki za mačke - čista raca, 50 g

Mesni priboljšek za mačke

€ 2,48 € 2,76 -10%

(€ 49,60 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 g

Na zalogi je samo še 8 kosov

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 59,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • dopolnilna krmna mešanica za mačke
  • 85 % mesa
  • brez žit

Pogosto naročeno skupaj z Betty's Landhausküche Mokra mačja hrana v vrečki - čisti piščanec z oljem borage, 100 g

Betty's Landhausküche Mesni zvitki za mačke - čista raca, 50 g € 2,48 (€ 49,60 / kg)
Betty's Landhausküche Mokra mačja hrana v vrečki - čisti piščanec z oljem borage, 100 g € 1,98 (€ 19,80 / kg)
Skupna cena: € 4,46
Opis

Odkrijte okusne mačje priboljške znamke Betty's Landhausküche, ki so odlični kot nagrada ali prigrizek med obroki. Mesni zvitki vsebujejo 85 % mesa ter mački ponujajo okusen mesni prigrizek.

Zakaj so Mesni zvitki za mačke - čista raca znamke Betty's Landhausküche tako posebni?

  • visokokakovostna dopolnilna krmna mešanica za mačke vseh starosti
  • primerni kot prigrizek med obroki, za igro, nagrajevanje pri treningu in motivacijo
  • z visokokakovostnimi sestavinami za dobro sprejemljivost in prebavljivost
  • 85 % mesa
  • z oljem borage
  • nežno kuhani
  • brez žit
  • brez barvil, konzervansov in dodanega sladkorja
  • brez GSO in niso testirani na živalih

Priporočilo za hranjenje:

Teža Dnevna količina
3 - 4 kg 10 - 15 kosov
5 - 6 kg 16 - 21 kosov
7 - 8 kg 21 - 26 kosov

Št. izd.: BLK-10400022
Vsebina: 50 g
EAN: 4250321827442
Št.-Proizvajalca: 10400022
Blagovna znamka: Betty's Landhausküche
Vrsta prigrizka za mačke: mehek prigrizek
Deklaracija krme: dopolnilna krmna mešanica
Značilnost izdelka: brez barvil, brez GSO, brez konzervansov, brez umetnih barvil, brez dodanega sladkorja, brez žit
Splošne informacije: Dejanska količina krme je odvisna od starosti, aktivnosti in pasme vaše živali., Poskrbite, da bo živali vedno na voljo sveža pitna voda.
Sestava

85 % račje meso, krompirjeva moka, lupine indijskega trpotca (psyllium), kvasovke, minerali, 0,5 % boragino olje

Sestavine

Tehnološko dodatne sestavine

Sestavine na kg
mlečna kislina 1a270[1] 5.000 mg
  1. iz fermentacije

Analitične komponente

Sestavine na kg
surove beljakovine 25 %
surove vlaknine 1,5 %
surova olja in maščobe 23 %
surovi pepel 5 %
vlaga 27 %
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Soultec Petcare GmbH, Edisonstr. 11, 84453, Mühldorf a.Inn, Nemčija, www.bettys-landhauskueche.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Betty's Landhausküche Mesni zvitki za mačke - čista raca

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder