catz finefood Mačja hrana Classic No. 07 - govedina in teletina, vrečka, 300 g

Razvajajte svojo mačko s krmo primerno vrsti

€ 2,99

(€ 9,97 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Velikost: 300 g

Na zalogi

Dostava do ponedeljek, 5. oktober, v kolikor naročite do dne četrtek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 59,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • premium popolna krmna mešanica za mačke
  • več kot 93 % vsebnosti mesa
  • brez polnil

Pogosto naročeno skupaj z Pawsome! Suha mačja hrana Fresh & Dry Adult Sterilized - govedina, 750 g

catz finefood Mačja hrana Classic No. 07 - govedina in teletina, vrečka, 300 g € 2,99 (€ 9,97 / kg)
Pawsome! Suha mačja hrana Fresh & Dry Adult Sterilized - govedina, 750 g € 6,64 (€ 8,85 / kg)
Skupna cena: € 9,63
Opis

S to premium mokro hrano lahko svoji mački privoščite nekaj resnično posebnega in jo razvajate z izbranimi naravnimi sestavinami izjemne kakovosti in izvrstnega okusa. Hrana, oblikovana po konceptu plena, spoštuje naravno stanje vaše mačke in ji tako povrne delček prvotne kakovosti življenja.

  • Premium popolna krmna mešanica za odrasle mačke
  • Recept, primeren vrsti, ki temelji na konceptu plena
  • Več kot 93 % mesa, rib, morskih sadežev, drobovine in jušne osnove, dopolnjene z zelenjavo, sadjem, zelišči in dragocenimi olji, saj ustreza vsebini želodca plena.
  • Z govedino, teletino, marelicami, ananasom, lanenim oljem, lososovim oljem in morskimi algami
  • Primerno tudi za prehransko občutljive mačke
  • Brez predelanega mesa, mesne moke, polnil in nadomestkov mesa, sojinih beljakovin, žit, glutena, dodanega sladkorja, atraktantov ter umetnih arom in barvil
  • Brez testiranja na živalih in genskega inženiringa
  • Transparentna deklaracija vseh sestavin
  • Vrhunska kakovost, izdelano v Nemčiji

Priporočilo za hranjenje:

  • Dnevno količino hrane prilagodite glede na telesno težo mačke – naj znaša od 3 do 5 % njene telesne teže.
  • Dejansko količino hrane prilagodite pasmi, velikosti, stopnji aktivnosti in starosti vaše mačke.
  • Poskrbite, da bo vaša mačka vedno imela na voljo svežo pitno vodo.
Št. izd.: CFF-14757
Vsebina: 300 g
EAN: 4260688856757
Št.-Proizvajalca: 14757
Blagovna znamka: catz finefood
Deklaracija krme: popolna krmna mešanica
Značilnost izdelka: brez GSO, brez kostne in mesne moke, brez umetnih barvil, brez umetnih barvil in atraktantov, brez umetnih arom, brez dodanega sladkorja, brez žit, brez glutena, brez soje
Življenjsko obdobje: odrasli
Linije izdelkov: Classic
Sestava

Govedina in teletina

50 % govedina (srce, mišično meso, jetra, pljuča), 26,6 % goveja in telečja juha, 20 % teletina (srce, mišično meso, jetra, pljuča), 1 % marelica, 1 % ananas, 1 % minerali, 0,15 % laneno olje, 0,15 % olje lososa, 0,1 % morske alge

Sestavine

Analitične sestavine: Govedina in teletina

Sestavine
surove beljakovine 10,8 %
surove vlaknine 0,4 %
surova olja in maščobe 7,8 %
surovi pepel 2,2 %
vlaga 75 %

Prehransko-fiziološke sestavine

Sestavine na 1 kg
vitamin D3 (3a671) 200 I.U.
cink kot cinkov sulfat, monohidrat (3b605) 25 mg
mangan (3b503) 1,4 mg
jod (3b202) 0,75 mg
tavrin (3a370) 1.500 mg
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Pets Nature GmbH, Porschestraße 9, 70736, Fellbach, Nemčija, petsnature@petsnature.de, www.petsnature.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek catz finefood Mačja hrana Classic No. 07 - govedina in teletina, vrečka