catz finefood Mačja hrana Fillets N°405 - puran, piščanec in losos, 85 g

Gurmanski grižljaji v finem želeju

€ 2,29

(€ 26,94 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 85 g

Na zalogi od 21. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne četrtek, 22. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 59,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • premium popolna krmna mešanica za mačke
  • s finimi koščki filejev
  • brez žit in glutena

Pogosto naročeno skupaj z Felix Suha mačja hrana Doubly Delicious - Meso, 4 kg

catz finefood Mačja hrana Fillets N°405 - puran, piščanec in losos, 85 g € 2,29 (€ 26,94 / kg)
Felix Suha mačja hrana Doubly Delicious - Meso, 4 kg € 16,79 (€ 4,20 / kg)
Skupna cena: € 19,08
Opis

Ta izvrstna mokra hrana bo navdušila tudi najbolj zahtevne mačke, saj ponuja najboljše kose mesa, z osnovno sestavino iz finih filejev. Zaokrožena z drobovino, minerali, izbranimi olji in chia semeni, bo ta vrsti primerno formulirana poslastica navdušila tudi izkušene gurmane, ki cenijo le najboljše.

  • Premium popolna krmna mešanica za odrasle mačke
  • Recept, primeren vrsti
  • Z najboljšimi kosi fileja v teksturi polnomastnega mesa kot osnovna sestavina
  • Primerno tudi za prehransko občutljive mačke
  • S puranom, lososom, chia semeni in lososovim oljem
  • V okusnem želeju
  • S chia semeni za podporo normalne prebave
  • Brez žit, glutena, dodanega sladkorja, atraktantov, ojačevalcev okusa ter umetnih arom, barvil in konzervansov
  • Brez testiranja na živalih in genskega inženiringa
  • Transparentna deklaracija vseh sestavin
  • Vrhunska kakovost, izdelano v Nemčiji

Priporočilo za hranjenje:

  • Dnevno količino hrane prilagodite glede na telesno težo mačke – naj znaša od 3 do 5 % njene telesne teže.
  • Dejansko količino hrane prilagodite pasmi, velikosti, stopnji aktivnosti in starosti vaše mačke.
  • Poskrbite, da bo vaša mačka vedno imela na voljo svežo pitno vodo.
Št. izd.: CFF-014745
Vsebina: 85 g
EAN: 42343745
Št.-Proizvajalca: 014745
Blagovna znamka: catz finefood
Deklaracija krme: popolna krmna mešanica
Značilnost izdelka: brez GSO, brez ojačevalcev okusa, brez konzervansov, brez umetnih barvil, brez umetnih barvil in atraktantov, brez umetnih arom, brez dodanega sladkorja, brez žit, brez glutena
Življenjsko obdobje: odrasli
Linije izdelkov: Fillets
Sestava

Piščanec in losos

40 % puranji file, puranja jušna osnova, lososova in piščančja juha, 10 % losos, 5 % puranja jetra, 5 % piščančja maščoba, 1 % minerali, 0,2 % čija semena, 0,2 % olje lososa

Sestavine

Analitične komponente

Sestavine
surove beljakovine 14,9 %
surove vlaknine 0,4 %
surova olja in maščobe 5,6 %
surovi pepel 3 %
vlaga 74 %

Prehransko-fiziološke sestavine

Sestavine na 1 kg
vitamin D3 200 I.U.
tavrin 1.500 mg
cink kot cinkov sulfat monohidrat 15 mg
mangan kot manganov II sulfat monohidrat 3 mg
jod kor kalcijevjodat, brez vode E2 0,75 mg
Pravne informacije
Proizvajalec: Pets Nature GmbH, Porschestraße 9, 70736, Fellbach, Nemčija, petsnature@petsnature.de, www.petsnature.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek catz finefood Mačja hrana Fillets N°405 - puran, piščanec in losos

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder