Dokas Palčke iz piščančjih prsi in govejih jeter, 60 g

Mehke palčke z mešanico mesa

€ 2,79

(€ 46,50 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 60 g

Na zalogi je samo še 1 kos

Dostava do ponedeljek, 5. oktober, v kolikor naročite do dne četrtek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 59,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • piščančji file in goveja jetra
  • mehka tekstura
  • z naravnim kolagenom

Pogosto naročeno skupaj z Dokas Račje prsi - Minis, 70 g

Dokas Palčke iz piščančjih prsi in govejih jeter, 60 g € 2,79 (€ 46,50 / kg)
Dokas Račje prsi - Minis, 70 g € 2,29 (€ 32,71 / kg)
Skupna cena: € 5,08
Opis

Okusne palčke, ki nagrajujejo in spodbujajo gibljivost – idealne za aktivne pse.

Priporočilo za hranjenje:

  • Ponudite največ 10 % dnevne potrebe po energiji
  • Prilagodite glavni del krme in vedno zagotovite svežo vodo
  • Prigrizke dajajte pod nadzorom
  • Po odprtju shranite v hladilniku in hitro porabite
Št. izd.: DOK-180472
Vsebina: 60 g
EAN: 4251276205798
Št.-Proizvajalca: 180472
Blagovna znamka: Dokas
Deklaracija krme: dopolnilna krmna mešanica
Splošne informacije: Barva se lahko razlikuje od tiste na sliki.
Sestava

50 % file piščančjih prsi, 28 % goveja jetra, 15 % piščančji hrustanec, rastlinski stranski proizvodi

Sestavine

Analitične komponente

Sestavine
surove beljakovine 35,9 %
surove vlaknine 0,5 %
surova olja in maščobe 5,2 %
surovi pepel 3,7 %
vlaga 18,6 %
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Dokas Handelsgesellschaft mbH, Leimkugelstraße 7, 45141, Essen, Nemčija, www.dokas.eu

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Dokas Palčke iz piščančjih prsi in govejih jeter