Dokas Piščanec z rižem in sezamom, 70 g

Majhni koščki, velik užitek!

€ 2,88 € 3,21 -10%

(€ 41,14 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 70 g

Na zalogi je samo še 9 kosov

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 59,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • fin piščanec
  • v majhnih koščkih
  • idealno za na pot

Pogosto naročeno skupaj z Dokas Liofilizirani piščančji srčki za pse, 22 g

Dokas Piščanec z rižem in sezamom, 70 g € 2,88 (€ 41,14 / kg)
Dokas Liofilizirani piščančji srčki za pse, 22 g € 2,29 (€ 104,09 / kg)
Skupna cena: € 5,17
Opis

Ti okusni prigrizki psa motivirajo med vadbo in vsak odmor spremenijo v odlično poslastico.

Priporočilo za hranjenje:

  • Kot nagrada med običajnimi obroki
  • Zahteve se razlikujejo glede na težo, aktivnost in pasmo
  • Ustrezno zmanjšajte dnevno količino glavne krme
  • Vedno poskrbite za zadostno količino sveže pitne vode in prigrizek hranite pod nadzorom
  • Absorber v vrečki je namenjen ohranjanju svežine in ni primeren za uživanje
  • Po odprtju hranite na hladnem in suhem mestu ter vsebino porabite čim prej
Št. izd.: DOK-180454
Vsebina: 70 g
EAN: 4251276200069
Št.-Proizvajalca: 180454
Blagovna znamka: Dokas
Deklaracija krme: dopolnilna krmna mešanica
Splošne informacije: Barva se lahko razlikuje od tiste na sliki.
Sestava

81,7 % piščančje meso, 8 % riž, 2 % sezam, rastlinski stranski proizvodi, minerali

Sestavine

Analitične komponente

Sestavine
surove beljakovine 29 %
surove vlaknine 0,5 %
surova olja in maščobe 9,9 %
surovi pepel 4 %
vlaga 20 %
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Dokas Handelsgesellschaft mbH, Leimkugelstraße 7, 45141, Essen, Nemčija, www.dokas.eu

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Dokas Piščanec z rižem in sezamom

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder