Pets Nature - visokokakovostna hrana za pse in mačke

Narejeno z ljubeznijo do živali

Filtriranje in razvrščanje

Cena Vrsta Značilnosti Področje uporabe Vrsta embalaže
Filter

Pets Nature: 5 izdelkov

Pets Nature Lososovo olje

Pets Nature Lososovo olje, 1.000 ml

  • 100% čisto lososovo olje
  • nežno ekstrahirano
  • brez žit in laktoze
€ 18,39 (€ 18,39 / l)

Dostava do 6. oktober

Pets Nature 3-6-9 zeliščno olje

Pets Nature 3-​6-​9 zeliščno olje, 500 ml

  • z nenasičenimi maščobnimi kislinami
  • vsebuje izbrana zelišča
  • brez žit in laktoze
€ 22,49 (€ 44,98 / l)

Dostava do 6. oktober

Pets Nature Olje žafranike

Pets Nature Olje žafranike, 500 ml

  • visokokakovostno krmno dopolnilo
  • nežno hladno stiskano
  • visoka sprejemljivost
€ 14,79 (€ 29,58 / l)

Dostava do 6. oktober

Pets Nature Konopljino olje

Pets Nature Konopljino olje, 500 ml

  • z omega 3 in omega 6 maščobnimi kislinami
  • zagotovljeno brez THC-ja
  • visoka sprejemljivost
€ 27,99 (€ 55,98 / l)

Dostava do 6. oktober

Pets Nature Prava ovčja koža

Pets Nature Prava ovčja koža, bela

  • za pse in mačke
  • uravnoteženje temperature
  • 100% naravno
€ 113,99

Brezplačna dostava do 6. oktober

Zahvaljujoč poglobljenemu poznavanju živali in sodelovanju s strokovnjaki, Pets Nature razvija in prodaja visokokakovostno hrano za pse in mačke, ki spoštuje naravne potrebe živali in zagotavlja visokokakovostno, vrsti primerno osnovo, ki optimalno podpira naše štirinožne prijatelje.