Rinti Chicko Plus, 80g, Račje stegno (80 g)

Prigrizki za odrasle pse

€ 2,79

(€ 34,88 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: Račje stegno

Na zalogi od 4. november

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne četrtek, 5. november

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 59,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za odrasle pse
  • bogato s kalcijem
  • lahko prebavljivo
  • brez mesne moke, soje in sladkorja

Pogosto naročeno skupaj z Rinti Chicko Mini, 80g, Raca (80 g)

Rinti Chicko Plus, 80g, Račje stegno (80 g) € 2,79 (€ 34,88 / kg)
Rinti Chicko Mini, 80g, Raca (80 g) € 2,29 (€ 28,63 / kg)
Skupna cena: € 5,08
Opis

Neustavljivi in ​​visoko prebavljivi prigrizki v različnih okusih in oblikah. Vsem tem dobrotam pa je skupno eno: ne vsebujejo mesne moke, soje ali sladkorja ter so nežno posušene na zraku in sterilizirane. Preprosto prav posebna eksplozija okusa!

Opomba: To je dopolnilna krma, ki jo lahko postrežete med obroki.

Priporočena količina glede na težo psa:

  • majhni psi (10 kg): 2 kosa na dan
  • srednje veliki psi (20 kg): 4 kose na dan
  • veliki psi (40 kg): 7 kosov na dan
Št. izd.: RIN-181123
Vsebina: 80 g
EAN: 4000158914293
Št.-Proizvajalca: 181123
Blagovna znamka: Rinti
Deklaracija krme: dopolnilna krmna mešanica
Značilnost izdelka: brez kostne in mesne moke, brez sladkorja, posušeno na zraku, brez soje
Splošne informacije: Barva se lahko razlikuje od tiste na sliki.
Sestava

Račja bedra

73 % raca, rastlinski stranski proizvodi, minerali

Sestavine

Analitične komponente (Račja bedra)

Sestavine na 100 g
surove beljakovine 35 %
vsebnost maščobe 2 %
surove vlaknine 0,5 %
surova olja in maščobe 0 %
surovi pepel 5,5 %
vlaga 18 %
kalcij 1 %
energija 307 kcal

Vsebnost kalorij / 100 g: 307 kcal

Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Finnern GmbH & Co. KG, Bahnhofstr. 11, 27283, Verden/Aller, Nemčija, www.finnern.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Rinti Chicko Plus, 80g

1 recenzija kupcev v drugih jezikih

4,5 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
3 (75%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
1 (25%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

4 ocene

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 1 recenzija v drugih jezikih.