Rinti - hrana za pse

Visoka vsebnost mesa, dragocene beljakovine & brez žit

Brez žit in dovolj vlažna - hrana za pse Rinti temelji na visokem deležu mesa, ki vsebuje predvsem mišično meso ter mesne sestavine, bogate z vitamini in minerali. Pri izdelavi se izogibajo sojinim izdelkom. Skoraj vsi izdelki so tudi brez glutena, hkrati pa vsebujejo veliko beljakovin - idealni za uravnotežen življenjski slog v vseh življenjskih obdobjih.

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cena
Filter

Rinti: 1 - 30 od 103 izdelkov

Rinti Mokra hrana Kennerfleisch, 800g

Rinti Mokra hrana Kennerfleisch, 800g, Govedina (800 g)

  • za odrasle pse
  • visoka vsebnost mesa
  • z omega-3 maščobnimi kislinami
€ 3,39 (€ 4,24 / kg)

Dostava do 6. oktober

Pasja hrana Filetto Jelly, porcijska vrečka 100g

Rinti Pasja hrana Filetto Jelly, porcijska vrečka 100g, Piščanec in šunka (100 g)

  • za odrasle pse
  • v želeju
  • z nežnimi kosi fileja
€ 1,29 (€ 12,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Rinti Chicko Mini, 80g

Rinti Chicko Mini, 80g, Raca (80 g)

  • za odrasle pse
  • samo 3 kcal na kos
  • lahko prebavljivo
€ 2,29 (€ 28,63 / kg)

Dostava do 6. oktober

Rinti Mokra hrana Kennerfleisch, 400g

Rinti Mokra hrana Kennerfleisch, 400g, Govedina (400 g)

  • za odrasle pse
  • visoka vsebnost mesa
  • z omega-3 maščobnimi kislinami
€ 2,29 (€ 5,73 / kg)

Dostava do 6. oktober

Rinti Canine Intestinal

Rinti Canine Intestinal, Govedina (400 g)

  • za odrasle pse
  • pri težavah s prebavili
  • nizka vsebnost maščob
€ 2,49 (€ 6,23 / kg)

Dostava do 6. oktober

Rinti Pasja hrana Gold Mini, 100g

Rinti Pasja hrana Gold Mini, 100g, Puran in zajec (100 g)

  • za odrasle pse
  • 65 % mesa in drobovine
  • brez rekonstituiranega mesa in soje
€ 0,89 (€ 8,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Rinti Enovrstno meso "Singlefleisch", 400 g

Rinti Enovrstno meso "Singlefleisch", 400 g, Čista govedina (400 g)

  • različni okusi
  • brez žit, soje in umetnih dodatkov
  • idealno pri intoleranci
€ 2,39 (€ 5,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

Rinti Mokra hrana Kennerfleisch - zajec

Rinti Mokra hrana Kennerfleisch -​ zajec, 800 g

  • 70 % mesa in drobovine
  • visoko vsebnost vlaknin
  • brez ogljikovih hidratov
€ 3,29 (€ 4,11 / kg)

Dostava do 6. oktober

Rinti Enovrstno meso "Singlefleisch", 185 g

Rinti Enovrstno meso "Singlefleisch", 185 g, Čisti konj (185 g)

  • ekskluzivno meso
  • zelo prebavljivi monoproteini
  • brez ogljikovih hidratov
€ 2,29 (€ 12,38 / kg)

Dostava do 6. oktober

Rinti Pasja hrana Gold, 185g

Rinti Pasja hrana Gold, 185g, Teletina (185 g)

  • 70 % mesa in drobovine
  • brez rekonstituiranega mesa in soje
  • brez umetnih dodatkov
€ 1,49 (€ 8,05 / kg)

Dostava do 6. oktober

Rinti Enovrstno meso "Singlefleisch", 150 g

Rinti Enovrstno meso "Singlefleisch", 150 g, Čista govedina (150 g)

  • brez žit, soje in umetnih dodatkov
  • idealno pri intoleranci
  • različne vrste mesa
€ 1,39 (€ 9,27 / kg)

Dostava do 6. oktober

Rinti TR Max-i-mum brez žit, 12kg

Rinti TR Max-​i-​mum brez žit, 12kg, Govedina (12 kg)

  • uravnotežena suha hrana
  • 70 % mesa in drobovine
  • 30 % zelenjave
€ 65,49 (€ 5,46 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

Rinti Pasja hrana Sensible, 800g

Rinti Pasja hrana Sensible, 800g, Govedina + riž (800 g)

  • za prehransko občutljive pse
  • za alergije in intolerance
  • brez soje in umetnih dodatkov
€ 3,99 (€ 4,99 / kg)

Dostava do 5. november

Rinti Chicko, 250g

Rinti Chicko, 250g, Raca (250 g)

  • za odrasle pse
  • mehki ali hrustljavi trakovi mesa
  • manj maščobe
€ 5,99 (€ 23,96 / kg)

Dostava do 6. oktober

Rinti Mokra hrana Kennerfleisch Junior, 400g

Rinti Mokra hrana Kennerfleisch Junior, 400g, Piščanec (400 g)

  • za mladičke in mlade pse
  • visoka vsebnost mesa
  • z omega-3 maščobnimi kislinami
€ 2,19 (€ 5,48 / kg)

Dostava do 6. oktober

Rinti Pasja hrana Sensible, 400g

Rinti Pasja hrana Sensible, 400g, Piščanec + korenček (400 g)

  • za prehransko občutljive pse
  • za alergije in intolerance
  • brez soje in umetnih dodatkov
€ 2,39 (€ 5,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

Pasja hrana Gold Pur, porcijska vrečka, 100g

Rinti Pasja hrana Gold Pur, porcijska vrečka, 100g, Piščanec (100 g)

  • za odrasle pse
  • ekstra bogato z mesom
  • nizka vsebnost maščob
€ 1,19 (€ 11,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Rinti Pasja hrana Finest, 150g

Rinti Pasja hrana Finest, 150g, Čista perutnina + šunka (150 g)

  • za odrasle pse
  • s koščki perutninskega fileja
  • brez drobovine in jeter
€ 1,69 (€ 11,27 / kg)

Dostava do 5. november

Rinti Chicko Mini - govedina

Rinti Chicko Mini -​ govedina, 170 g

  • za odrasle pse
  • mehki goveji koščki
  • manj maščobe
€ 6,59 (€ 38,76 / kg)

Dostava do 6. oktober

Rinti Pasja hrana "Leichte Beute", 400 g

Rinti Pasja hrana "Leichte Beute", 400 g, Čista govedina (400 g)

  • za odrasle pse
  • idealno za pse z alergijami na hrano in intolerancami
  • visoka vsebnost mesa
€ 2,29 (€ 5,73 / kg)

Dostava do 5. november

Rinti Extra Bitties, 100g

Rinti Extra Bitties, 100g, Piščanec + korenček + špinača (100 g)

  • za odrasle pse
  • mehki mesni prigrizki
  • s sadjem ali zelenjavo
€ 2,79 (€ 27,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Rinti Chicko Plus, 80g

Rinti Chicko Plus, 80g, Račje stegno (80 g)

  • za odrasle pse
  • bogato s kalcijem
  • lahko prebavljivo
€ 2,79 (€ 34,88 / kg)

Dostava do 5. november

Rinti Chicko Mini - piščančje kocke s sirom

Rinti Chicko Mini -​ piščančje kocke s sirom, 80 g

  • za odrasle pse
  • brez mesne moke in soje
  • narejeno s filejem piščančjih prsi in sirom
€ 2,79 (€ 34,88 / kg)

Dostava do 6. oktober

Enovrstno meso "Singlefleisch", skledica 150 g

Rinti Enovrstno meso "Singlefleisch", skledica 150 g, Čisti konj (150 g)

  • Primerno tudi za pse s prehranskimi občutljivostmi
  • Brez ogljikovih hidratov in soje
  • Ekskluzivne različice
€ 1,79 (€ 11,93 / kg)

Dostava do 6. oktober

Rinti Max-i-mum brez žit, 4 kg

Rinti Max-​i-​mum brez žit, 4 kg, Mini, Piščanec (4 kg)

  • uravnotežena suha hrana
  • 70 % mesa in drobovine
  • 30 % zelenjave
€ 26,49 (€ 6,62 / kg)

Dostava do 16. november

Rinti Drinki - raca

Rinti Drinki -​ raca, 185 ml

  • za večji vnos tekočine
  • z najboljšimi kosi mesa
  • nizkokalorično
€ 1,39 (€ 7,51 / l)

Dostava do 6. oktober

Rinti Pasja hrana Gold Senior - zajec

Rinti Pasja hrana Gold Senior -​ zajec, 185 g

  • za starejše pse
  • 65 % mesa in drobovine
  • brez rekonstituiranega mesa in soje
€ 1,49 (€ 8,05 / kg)

Dostava do 6. oktober

Rinti Mokra hrana Kennerfleisch, 300g

Rinti Mokra hrana Kennerfleisch, 300g, Divjačina (300 g)

  • za odrasle pse
  • visoka vsebnost mesa
  • z omega-3 maščobnimi kislinami
€ 1,69 (€ 5,63 / kg)

Dostava do 6. oktober

Rinti Chicko Plus, 225g

Rinti Chicko Plus, 225g, Piščančje kocke s sirom (225 g)

  • za odrasle pse
  • bogato s kalcijem
  • lahko prebavljivo
€ 5,49 (€ 24,40 / kg)

Dostava do 5. november

Rinti Pasja hrana Sensible, 185g

Rinti Pasja hrana Sensible, 185g, Govedina + riž (185 g)

  • za prehransko občutljive pse
  • za alergije in intolerance
  • brez soje in umetnih dodatkov
€ 1,69 (€ 9,14 / kg)

Dostava do 6. oktober