Mokra mačja hrana URINARY S/O Mousse, 12 x 85 g, 1.020 g
Dietna popolna krmna mešanica za mačke za raztapljanje struvitnih kamnov in zmanjšanje ponovnega nastanka struvitnih kamnov
€ 19,49
(€ 19,11 / kg, vklj. 9,5% DDV
-
Royal Canin Veterinary
Mokra mačja hrana URINARY S/O - koščki v omaki, 12 x 85 g
Dietna popolna krmna mešanica za mačke za raztapljanje struvitnih kamnov in zmanjševanje njihovega ponovnega nastanka
€ 19,49(€ 19,11 / kg) -
Mokra mačja hrana URINARY S/O Mousse, 12 x 85 g
Dietna popolna krmna mešanica za mačke za raztapljanje struvitnih kamnov in zmanjšanje ponovnega nastanka struvitnih kamnov
€ 19,49 -
Royal Canin Veterinary
Mokra mačja hrana URINARY S/O MODERATE CALORIE - koščki v omaki, 12 x 85 g
Dietna popolna krmna mešanica za mačke za raztapljanje struvitnih kamnov in zmanjševanje njihovega ponovnega nastanka
€ 19,49(€ 19,11 / kg) -
Royal Canin Veterinary
Suha mačja hrana URINARY S/O
Dietna popolna krmna mešanica za mačke za raztapljanje struvitnih kamnov in zmanjševanje njihovega ponovnega nastanka
€ 26,99(€ 17,99 / kg) -
Royal Canin Veterinary
Suha mačja hrana URINARY S/O MODERATE CALORIE
Dietna popolna krmna mešanica za mačke za raztapljanje struvitnih kamnov in zmanjševanje njihovega ponovnega nastanka
€ 28,49(€ 18,99 / kg)
Lastnosti in prednosti
- raztapljanje struvita
- nizka vrednost RSS
- redčenje urina
Opis
ROYAL CANIN® URINARY S/O Mousse je dietna popolna krmna mešanica za mačke za raztapljanje struvitnih kamnov in zmanjšanje ponovnega nastanka struvitnih kamnov. Ima lastnosti, ki zmanjšujejo nasičenost urina s struvitom oziroma ohranjajo njegovo metastabilnost in/ali zakisujejo urin.
Idiopatski cistitis
Visoka vsebnost vlage v tej mokri hrani spodbuja redčenje urina pri mačkah z idiopatskim ali ponavljajočim se cistitisom (vnetjem sečnega mehurja).
Raztapljanje struvita
Kombinacija hranil v tej recepturi pomaga raztapljati struvitne kristale in kamne, ki lahko nastanejo v sečnem mehurju.
Nizka vrednost RSS
Ta receptura ima nizko vrednost RSS (relative supersaturation, relativna prenasičenost). S tem se zmanjša koncentracija ionov in pomaga preprečevati morebitno nastajanje sečnih kamnov.
Redčenje urina
Ta hrana pomaga redčiti urin mačke, kar otežuje nastajanje struvitnih in kalcijevih oksalatnih kamnov.
Indeks S/O
Royal Canin® Urinary S/O ustvarja tudi takšno okolje v sečilih, ki otežuje nastajanje struvitnih in kalcijevih oksalatnih kamnov.
Pomembna opomba
Ta izdelek je veterinarska hrana iz linije Veterinary Health Nutrition znamke Royal Canin®. Zato je pomembno, da se hrana uporablja le po priporočilu veterinarja. Tako je mogoče zagotoviti, da žival prejema hrano, ki jo dejansko potrebuje. Prehod na novo hrano naj poteka previdno in postopoma v obdobju 7–10 dni. Upoštevajte pravilno velikost obroka, zlasti pri kombiniranem hranjenju.
Možno je kombinirano hranjenje
Da bi ustregli različnim prehranskim željam mačk, je mokra hrana Royal Canin® Urinary S/O na voljo tudi v obliki koščkov v omaki ali kot suha hrana s hrustljavimi briketi.* Kombinirano hranjenje zagotavlja različne teksture hrane, kar lahko spodbuja apetit. Mokra hrana ima intenzivnejšo aromo, njena visoka vsebnost vlage pa pomaga uravnavati vodno ravnovesje živali. Suho hrano pa je lažje zaužiti in je primerna za zobe.
*Odvisno od razpoložljivosti izdelka
Vedno naj bo na voljo sveža pitna voda. Hranite na hladnem in suhem mestu.
Priporočilo za hranjenje:
| Teža mačke | Nizka teža | Normalna teža | Prekomerna telesna teža | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Grami | Vrečke | Grami | Vrečke | Grami | Vrečke | |
| 2 kg | 170 g | 2 | 140 g | 1+1/2 | 110 g | 1+1/2 |
| 2,5 kg | 195 g | 2+1/2 | 165 g | 2 | 130 g | 1+1/2 |
| 3 kg | 225 g | 2+1/2 | 185 g | 2 | 150 g | 2 |
| 3,5 kg | 250 g | 3 | 210 g | 2+1/2 | 165 g | 2 |
| 4 kg | 275 g | 3 | 230 g | 2+1/2 | 185 g | 2 |
| 4,5 kg | 300 g | 3+1/2 | 250 g | 3 | 200 g | 2+1/2 |
| 5 kg | 320 g | 4 | 270 g | 3 | 215 g | 2+1/2 |
| 5,5 kg | 345 g | 4 | 285 g | 3+1/2 | 230 g | 2+1/2 |
| 6 kg | 365 g | 4+1/2 | 305 g | 3+1/2 | 245 g | 3 |
| 6,5 kg | 390 g | 4+1/2 | 325 g | 4 | 260 g | 3 |
| 7 kg | 410 g | 5 | 340 g | 4 | 275 g | 3 |
| 7,5 kg | 430 g | 5 | 360 g | 4 | 285 g | 3+1/2 |
| 8 kg | 450 g | 5+1/2 | 375 g | 4+1/2 | 300 g | 3+1/2 |
| 8,5 kg | 470 g | 5+1/2 | 390 g | 4+1/2 | 315 g | 3+1/2 |
| 9 kg | 490 g | 6 | 410 g | 5 | 325 g | 4 |
| 9,5 kg | 510 g | 6 | 425 g | 5 | 340 g | 4 |
| 10 kg | 530 g | 6 | 440 g | 5 | 350 g | 4 |
Sestava
meso in živalski stranski proizvodi, rastlinski stranski proizvodi, minerali, žito, izvlečki rastlinskih beljakovin, olja in maščobe, sladkor
Sestavine
Prehransko-fiziološke sestavine
| Sestavine | |
|---|---|
| vitamin D3 | 50 I.U. |
| železo (3b103) | 3 mg |
| jod (3b202) | 0,3 mg |
| baker (3b405, 3b406) | 2,5 mg |
| mangan (3b502, 3b503, 3b504) | 0,9 mg |
| cink (3b603, 3b605, 3b606 | 9 mg |
Tehnološko dodatne sestavine
| Sestavine | |
|---|---|
| natrijev bisulfat | 0,5 g |
Analitične komponente
| Sestavine | |
|---|---|
| beljakovine | 11 % |
| surove beljakovine | 0 % |
| vsebnost maščobe | 3,5 % |
| surovi pepel | 2,2 % |
| surova olja in maščobe | 0 % |
| surove vlaknine | 1 % |
| vlaga | 79,5 % |
| kalcij | 0,25 % |
| fosfor | 0,25 % |
| natrij | 0,3 % |
| magnezij | 0,016 % |
| kalij | 0,22 % |
| klorid | 0,4 % |
| žveplo | 0,23 % |
Pravne informacije
| Proizvajalec: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Avstrija, www.royalcanin.com/de |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Mokra mačja hrana URINARY S/O Mousse, 12 x 85 g
Ustrezni izdelki
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 59,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 10.350 izdelkov