Odkrijte naših 50 najboljših ponudb

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Področje uporabe
Filter

Top 50 Deals: 1 - 30 od 50 izdelkov

Perutninski izbor v želeju 1+, Megapack 80 x 85g

Whiskas Perutninski izbor v želeju 1+, Megapack 80 x 85g, 6.800 g

  • za odrasle mačke
  • 4 različne vrste perutnine
  • podpira imunski sistem
€ 33,99 (€ 5,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Classic selection v omaki 1+, Megapack 80 x 85g

Whiskas Classic selection v omaki 1+, Megapack 80 x 85g, 6.800 g

  • za odrasle mačke
  • vitamini in minerali
  • vsebuje cink
€ 33,99 (€ 5,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Vitakraft Pasji prigrizek Beef Stick® Original

Vitakraft Pasji prigrizek Beef Stick® Original, Govedina (12 g)

  • ekstra visoka vsebnost mesa
  • enostaven za porcioniranje
  • super kot nagrada
€ 0,58 € 0,65 (€ 48,33 / kg)

Dostava do 7. oktober

Dentastix Large - Maxi paket 76 + 36 GRATIS

Pedigree Dentastix Large -​ Maxi paket 76 + 36 GRATIS

  • za pse težje od 25 kg
  • zmanjšuje zobni kamen
  • vsebuje dodane vitamine in več
€ 32,99

Dostava do 7. oktober

Pedigree Biscrok Snack

Pedigree Biscrok Snack, 500 g

  • čvrsto na ugriz in aromatično
  • 3 okusi
  • vitaminski in mineralni dodatki
€ 3,19 (€ 6,38 / kg)

Dostava do 7. oktober

Pure Delight, klasični ragu v želeju, Multipack 24 x 85g

Whiskas Pure Delight, klasični ragu v želeju, Multipack 24 x 85g, 2.040 g

  • za odrasle mačke
  • kuhano na pari
  • brez konzervansov
€ 12,66 € 13,33 (€ 6,21 / kg)

Dostava do 7. oktober

Temptations Megapack - hrustljavi žepki z okusom piščanca in sira

Whiskas Temptations Megapack -​ hrustljavi žepki z okusom piščanca in sira, 180 g

  • za odrasle mačke
  • okusen prigrizek
  • sočna sredica
€ 5,89 (€ 32,72 / kg)

Dostava do 7. oktober

Whiskas Suha hrana 1+, piščanec

Whiskas Suha hrana 1+, piščanec, 1,90 kg (1.900 g)

  • za mačke, starejše od 1 leta
  • uravnoteženo in okusno
  • hrustljava lupina
€ 9,28 € 9,77 (€ 4,88 / kg)

Dostava do 7. oktober

Temptations Megapack - hrustljavi žepki z okusom lososa

Whiskas Temptations Megapack -​ hrustljavi žepki z okusom lososa, 180 g

  • za odrasle mačke
  • okusen prigrizek
  • sočna sredica
€ 5,89 (€ 32,72 / kg)

Dostava do 7. oktober

Whiskas Suha hrana 1+, govedina

Whiskas Suha hrana 1+, govedina, 3,80 kg

  • za mačke, starejše od 1 leta
  • uravnoteženo in okusno
  • hrustljava lupina
€ 17,79 (€ 4,68 / kg)

Dostava do 7. oktober

Perutninski izbor v želeju 1+, Megapack 40 x 85g

Whiskas Perutninski izbor v želeju 1+, Megapack 40 x 85g, 3.400 g

  • za odrasle mačke
  • različice perutnine
  • za močne mišice
€ 18,39 (€ 5,41 / kg)

Dostava do 7. oktober

Classic selection v omaki 1+, Megapack 40 x 85g

Whiskas Classic selection v omaki 1+, Megapack 40 x 85g, 3.400 g

  • za odrasle mačke
  • vitamini in minerali
  • vsebuje cink
€ 18,39 (€ 5,41 / kg)

Dostava do 7. oktober

Hrustljav prigrizek s piščancem, puranom in raco

Whiskas Hrustljav prigrizek s piščancem, puranom in raco

  • neustavljivo hrustljav preliv
  • slastni okusi
  • vrečka, ki jo je mogoče ponovno zapreti
€ 2,59

Dostava do 7. oktober

Pasja hrana - Pašteta z govedino, jagnjetino in piščancem

Pedigree Pasja hrana -​ Pašteta z govedino, jagnjetino in piščancem, 800 g

  • 51 % mesa
  • brez dodanega sladkorja
  • brez konzervansov
€ 3,79 (€ 4,74 / kg)

Dostava do 7. oktober

Whiskas Mleko za mačke, 6 kosov

Whiskas Mleko za mačke, 6 kosov, 1.200 ml

  • za starost od 6 tednov
  • manj laktoze
  • lahko prebavljivo
€ 9,29 (€ 7,74 / l)

Dostava do 7. oktober

Mlečni prigrizek za mladiče - Junior Chicken

Whiskas Mlečni prigrizek za mladiče -​ Junior Chicken

  • idealno za mucke, stare od 2 do 12 mesecev
  • hrustljava lupina, mehka mlečna sredica
  • okus piščanca
€ 2,28 € 2,54

Dostava do 7. oktober

Perutninski izbor v omaki 7+, Multipack 12 x 85g

Whiskas Perutninski izbor v omaki 7+, Multipack 12 x 85g, 1.020 g

  • za mačke, starejše od 7 let
  • z vitamini in minerali
  • podpira naravno obrambo
€ 7,19 (€ 7,05 / kg)

Dostava do 7. oktober

Pedigree Pasja hrana - Pašteta s perutnino

Pedigree Pasja hrana -​ Pašteta s perutnino, 800 g

  • 51 % mesa
  • piščanec, puran in raca
  • za odrasle pse
€ 4,10 € 4,32 (€ 5,13 / kg)

Dostava do 7. oktober

Perutninski izbor v želeju 11+, Multipack 12 x 85g

Whiskas Perutninski izbor v želeju 11+, Multipack 12 x 85g, 1.020 g

  • za mačke, starejše od 11 let
  • za zdrava sečila in močno srce
  • vsebuje tavrin
€ 7,19 (€ 7,05 / kg)

Dostava do 7. oktober

Schmackos - veliko pakiranje s 4 okusi in 20 trakovi

Pedigree Schmackos -​ veliko pakiranje s 4 okusi in 20 trakovi

  • pripravljeno iz svežega mesa
  • mehka tekstura z ugrizom
  • dragocene sestavine
€ 3,19

Dostava do 7. oktober

Whiskas Hrustljavi žepki - Anti Hairball

Whiskas Hrustljavi žepki -​ Anti Hairball, 50 g

  • hrustljava lupina
  • mehko jedro
  • preprečuje nastanek kep dlake
€ 2,41 € 2,54 (€ 48,20 / kg)

Dostava do 7. oktober

Pedigree Mokra pasja hrana Adult - pašteta

Pedigree Mokra pasja hrana Adult -​ pašteta, Govedina in jetra (300 g)

  • mesna pašteta
  • zdokusnoavo in uravnoteženo
  • recept, primeren za vrsto
€ 2,29 (€ 7,63 / kg)

Dostava do 7. oktober

Tasty Mix Fish of the Day, v omaki, Multipack 12 x 85g

Whiskas Tasty Mix Fish of the Day, v omaki, Multipack 12 x 85g, 1.020 g

  • za odrasle mačke
  • različne ribe
  • v omaki
€ 6,74 € 7,10 (€ 6,61 / kg)

Dostava do 7. oktober

Whiskas Sticks - piščanec

Whiskas Sticks -​ piščanec, 18 g

  • prigrizek med obroki
  • z maščobnimi kislinami omega-3
  • brez barvil in arom
€ 1,69 (€ 93,89 / kg)

Dostava do 7. oktober

Dentastix Medium Multipack PLUSPACK 76 + 36 GRATIS

Pedigree Dentastix Medium Multipack PLUSPACK 76 + 36 GRATIS

  • za pse od 10 do 25 kg
  • podpira nego zob
  • vsebuje vitamine, minerale in več
€ 29,49

Dostava do 7. oktober

Mokra pasja hrana Adult, 100 g, Mixed Selection v omaki - 40 vrečk

Pedigree Mokra pasja hrana Adult, 100 g, Mixed Selection v omaki -​ 40 vrečk, 4.000 g

  • praktičen paket za shranjevanje
  • s 4 različnimi sortami
  • 40 x 100 g
€ 23,75 € 25,01 (€ 5,94 / kg)

Dostava do 7. oktober

Whiskas Sticks - govedina

Whiskas Sticks -​ govedina, 18 g

  • z omega-3 maščobnimi kislinami
  • brez barvil in arom
  • 3 palčke v kompletu
€ 1,69 (€ 93,89 / kg)

Dostava do 7. oktober

Pedigree Mokra pasja hrana Extra Vital

Pedigree Mokra pasja hrana Extra Vital, zajec (300 g)

  • z dragocenimi omega maščobnimi kislinami
  • fina tekstura paštete
  • popolna hrana ali za mešanje
€ 2,48 € 2,76 (€ 8,27 / kg)

Dostava do 7. oktober

Whiskas Terina z govedino 1+, pločevinka

Whiskas Terina z govedino 1+, pločevinka, 400 g

  • za odrasle mačke
  • raznoliko
  • z govedino
€ 2,09 € 2,21 (€ 5,23 / kg)

Dostava do 7. oktober

Classic selection v omaki 1+, Multipack 12 x 85g

Whiskas Classic selection v omaki 1+, Multipack 12 x 85g, 1.020 g

  • za odrasle mačke
  • vitamini in minerali
  • vsebuje cink
€ 7,19 (€ 7,05 / kg)

Dostava do 7. oktober