VEGDOG Suha pasja hrana - Farmer's Crunch, 1 kg
Hrustljava krompirjeva moč za vašega štirinožnega prijatelja
€ 10,29
(€ 10,29 / kg, vklj. 22% DDV
Lastnosti in prednosti
- veganska popolna krmna mešanica za odrasle pse
- na osnovi beljakovinsko bogatega krompirja
- brez glavnih živalskih alergenov
Ustrezni izdelki
Opis
Kdor misli, da je dobri stari krompir dolgočasen, se močno moti: v tej suhi hrani se namreč izkaže za pravo superživilo. Vašemu štirinožcu ne zagotavlja le lahko prebavljivih ogljikovih hidratov za obilico energije, temveč tudi visokokakovostne krompirjeve beljakovine, ki idealno pokrijejo potrebe vašega psa po beljakovinah. V kombinaciji s hranljivim bobom in dragocenimi algami za esencialne omega-3 in omega-6 maščobne kisline bo vaš pes dobil vse, kar potrebuje za vitalno življenje.
Posebnost: hrano VEGDOG Farmer’s Crunch so razvili veterinarji. Znanstvena primerjalna analiza kaže, da se ta izključno rastlinska hrana po vsebnosti beljakovin, vitaminov in maščobnih kislin zlahka kosa s suho hrano, ki vsebuje meso. Idealna, poštena in nadvse okusna alternativa za ekološko ozaveščene pasje starše!
Kaj dela VEGDOG Farmer's Crunch tako posebnega?
- Polnovredna, veganska popolna krmna mešanica za odrasle pse (ni primerna za mladičke in doječe psice)
- Vsakodnevna prehrana, ki pokriva vse potrebe, in odlična rastlinska alternativa mesni hrani
- Primerno kot izločevalna dieta pri alergijah in intolerancah na hrano (hipoalergena hrana)
- S krompirjem kot zanesljivim virom ogljikovih hidratov in z dobro izkoristljivimi krompirjevimi beljakovinami
- Bogat okus, ki spominja na meso
- Z bobom kot dodatnim visokokakovostnim virom beljakovin
- Alge poskrbijo za optimalno oskrbo z esencialnimi omega-3 in omega-6 maščobnimi kislinami
- Poseben mineralni prah zagotavlja pomembna hranila, kot so vitamin B12, tavrin in karnitin
- Brez glavnih živalskih alergenov, kot so govedina, piščanec, jagnjetina ali mlečni izdelki
- Brez mesa in živalskih stranskih proizvodov
- Brez umetnih privabil in barvil
- Proizvedeno brez poskusov na živalih
Priporočilo za hranjenje:
| Teža psa | Količina na dan |
|---|---|
| ≤ 5 kg | 86 g – 90 g |
| ≤ 10 kg | 144 g – 152 g |
| ≤ 20 kg | 243 g – 256 g |
| ≤ 30 kg | 329 g – 346 g |
| ≤ 40 kg | 408 g – 430 g |
| ≤ 50 kg | 483 g – 508 g |
| Št. izd.: | VGD-380027 |
|---|---|
| Vsebina: | 1 kg |
| EAN: | 4260446692108 |
| Št.-Proizvajalca: | 380027 |
| Blagovna znamka: | VEGDOG |
| Deklaracija krme: | popolna krmna mešanica |
| Značilnost izdelka: | brez umetnih barvil, brez umetnih barvil in atraktantov, brez glutena, hipoalergeno, brez soje, brez testiranja na živalih, vegansko |
| Življenjsko obdobje: | odrasli |
Sestava
34,3 % krompirjeva moka, krompirjeve beljakovine, 12,6 % grah, 7,4 % fižol, riž, riževi otrobi, minerali, sladki krompir, jabolčne tropine, rožič, 2,5 % pivski kvas, lanena semena, sončnično olje, repično olje, ekstrakt kvasa, 0,1 % posušene alge
Sestavine
Analitične komponente
| Sestavine | na 100 g |
|---|---|
| surove beljakovine | 23 % |
| surove vlaknine | 3,1 % |
| surova olja in maščobe | 8,3 % |
| surovi pepel | 5,4 % |
| vlaga | 8,2 % |
| kalcij | 0,7 % |
| fosfor | 0,44 % |
| razmerje Ca:P | 1,6:1 |
| vsebnost purina | 34 mg |
| kalorična vrednost | 353 kcal |
Prehransko-fiziološke sestavine
| Sestavine | na 1 kg |
|---|---|
| vitamin A | 20.000 I.U. |
| vitamin D3 | 1.840 I.U. |
| vitamin B12 (cianokobalamin) | 72 µg |
| L-karnitin | 252 mg |
| tavrin | 998 mg |
| DL-metionin | 7,4 g |
| železo kot železov glicin (3b108) | 2,65 mg |
| baker (kot bakrov(II) sulfat pentahidrat) | 2 mg |
| cinkov oksid (3b603) | 67 mg |
| jod kot kalcijev jodat, brezvodni (3b202) | 1,53 mg |
| selen kot natrijev selenit (3b801) | 0,3 mg |
Tehnološko dodatne sestavine
| Sestavine | na 1 kg |
|---|---|
| konzervansi in antioksidanti | |
| citronska kislina 1a330[1] | 15 mg |
- med drugim
Pravne informacije
| Proizvajalec: | younikat GmbH, Am Weißbach 66, 82396, Pähl, Nemčija, www.vegdog.de |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek VEGDOG Suha pasja hrana - Farmer's Crunch
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 10.050 izdelkov