VEGDOG Suha pasja hrana - Simply Crunch, 1 kg
Popolna krmna mešanica z nizko vsebnostjo purina za odrasle pse
€ 9,19
(€ 9,19 / kg, vklj. 22% DDV
Lastnosti in prednosti
- popolna suha hrana
- s koruzo, rižem in krompirjem
- brez glutena
Ustrezni izdelki
Opis
Ta polnovredna suha hrana stavi na preverjene, lahko prebavljive sestavine, ki jih vaš štirinožec pozna in obožuje. Koruza in riž, ki so ju izbrale naše veterinarke, predstavljata okusno osnovo za recepturo, ki pokrije vse dnevne potrebe.
Popolna izbira pri intolerancah in občutljivosti na purin
Ste vedeli, da je veliko psov alergičnih na živalske beljakovine, kot so govedina, piščanec ali jagnjetina? Prav zato Simply Crunch popolnoma izključuje te tipične glavne alergene. Zaradi tega je ta hrana pravi skriti adut za občutljive pse in alergike.
Poleg tega vsebuje Simply Crunch izjemno malo purina (le pribl. 19 mg purina na 100 g). To je še posebej pomembno za pasme, kot so dalmatinci, ki imajo težave z razgradnjo purina, ali za pse, ki iz zdravstvenih razlogov potrebujejo prehrano z nizko vsebnostjo purina.
Kaj dela VEGDOG Simply Crunch tako posebnega?
- Polnovredna, veganska popolna krmna mešanica (suha hrana) za odrasle pse (ni primerna za mladičke in doječe psice)
- Vsakodnevna prehrana, ki pokriva vse potrebe
- Optimalno za pse z alergijami na hrano ali občutljivo prebavo ter za pse, ki potrebujejo prehrano z nizko vsebnostjo purina (npr. dalmatinci)
- Koruza in koruzne beljakovine: zagotavljajo dragoceno linolno kislino za sijočo dlako in zdravo kožo ter podpirajo delovanje mišic
- Riž: služi kot lahko prebavljiv vir energije brez glutena za vsakdan
- Krompirjeve beljakovine in laneno seme: idealno zaokrožijo prehranski profil
- Brez živalskih beljakovin (brez govedine, piščanca, jagnjetine ali mlečnih izdelkov)
- Brez umetnih privabil in barvil
- Brez žit, ki vsebujejo gluten
- 100 % proizvedeno brez poskusov na živalih
Priporočilo za hranjenje:
| Teža psa | Količina na dan |
|---|---|
| ≤ 5 kg | 80 g – 90 g |
| ≤ 10 kg | 140 g – 150 g |
| ≤ 20 kg | 230 g – 250 g |
| ≤ 30 kg | 310 g – 340 g |
| ≤ 40 kg | 390 g – 420 g |
| ≤ 50 kg | 460 g – 490 g |
| Št. izd.: | VGD-380030 |
|---|---|
| Vsebina: | 1 kg |
| EAN: | 4260446692139 |
| Št.-Proizvajalca: | 380030 |
| Blagovna znamka: | VEGDOG |
| Deklaracija krme: | popolna krmna mešanica |
| Značilnost izdelka: | brez umetnih barvil, brez umetnih barvil in atraktantov, brez glutena, brez testiranja na živalih, vegansko |
| Življenjsko obdobje: | odrasli |
Sestava
Sestavine
Analitične komponente
| Sestavine | na 100 g |
|---|---|
| surove beljakovine | 22,4 % |
| surove vlaknine | 1,4 % |
| surova olja in maščobe | 9,1 % |
| surovi pepel | 4,2 % |
| vlaga | 9 % |
| kalcij | 0,7 % |
| fosfor | 0,43 % |
| vsebnost purina | 19 mg |
| kalorična vrednost | 363 kcal |
Prehransko-fiziološke sestavine
| Sestavine | na 1 kg |
|---|---|
| vitamin A | 20.000 I.U. |
| vitamin D3 | 1.840 I.U. |
| vitamin B12 (cianokobalamin) | 72 µg |
| L-karnitin | 252 mg |
| tavrin | 998 mg |
| DL-metionin | 7,5 g |
| železo kot železov glicin (3b108) | 2,6 mg |
| baker (kot bakrov(II) sulfat pentahidrat) | 2,4 mg |
| cinkov oksid (3b603) | 67 mg |
| jod kot kalcijev jodat, brezvodni (3b202) | 1,8 mg |
| selen kot natrijev selenit (3b801) | 0,3 mg |
Tehnološko dodatne sestavine
| Sestavine | na 1 kg |
|---|---|
| konzervansi in antioksidanti | |
| citronska kislina 1a330[1] | 15 mg |
- med drugim
Pravne informacije
| Proizvajalec: | younikat GmbH, Am Weißbach 66, 82396, Pähl, Nemčija, www.vegdog.de |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek VEGDOG Suha pasja hrana - Simply Crunch
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 10.050 izdelkov