Whiskas Mokra hrana Junior, izbor perutnine v želeju, 12 kosov, 1.020 g
Starosti primeren obrok za mačjega mladiča
€ 6,39
(€ 6,26 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- popolna hrana za mlade mačke (2-12 mesecev)
- lahko prebavljiva perutnina
- optimalno za majhne gobčke
Opis
Dobrodošel v življenju, mali kosmatinec! Prvi meseci so razburljiv čas, poln pustolovščin, v katerem mucek odkriva svet. Da ima malo telo potrebno energijo za vse te raziskovalne pohode, je tu naša hrana za mlade mačke v želeju z okusnim puranom in piščancem.
Ta jedilnik je posebej prilagojen potrebam odraščajočih mačk v starosti od 2 do 12 mesecev. Vsaka vrečka predstavlja pravo pojedino: nežni koščki v finem želeju, skrbno pripravljeni, da se popolnoma ohranita naraven okus in dragocena hranila visokokakovostnih sestavin. Rezultat? Popolnoma zadovoljno predenje pri vsakem obroku!
Zakaj je izbor perutnine v želeju Junior znamke Whiskas tako poseben?
- visokokakovostna popolna krmna mešanica za odraščajoče mačke (2–12 mesecev)
- beljakovinsko bogata, lahko prebavljiva perutnina (piščanec, puran in raca) – idealen vir energije za mišice v razvoju
- nežni koščki mesa, ujeti v okusnem želeju – posebej enostavno za žvečenje z majhnimi mačjimi zobki
- skrbno sestavljena receptura z vsemi bistvenimi hranili, ki jih mali kosmatinec potrebuje za optimalno oskrbljeno odraščanje
- z dragocenimi vitamini, kalcijem in tavrinom
- skrbna priprava za maksimalen okus in ohranjanje vseh naravnih vitaminov – za vitalen začetek mačjega življenja
Zavedamo se, da vam je zdravje novega družinskega člana zelo pomembno. Zato je ta hrana zasnovana tako, da ni le fantastičnega okusa, temveč mucku nudi natanko tiste temelje, ki jih potrebuje za vitalno življenje. Preprosto odprite, postrezite in prisluhnite srečnemu predenju!
Priporočilo za hranjenje:
| Starost mucka | Količina hrane na dan |
| 2-4 mesece | 2,5-3 vrečke |
| 4-10 mesecev | 4-4,5 vrečke |
| 10-12 mesecev | 3,5-4 vrečke |
- dejanska količina hrane je odvisna od starosti, aktivnosti in pasme mucka.
- poskrbite, da ima mucek vedno na voljo svežo pitno vodo.
| Št. izd.: | WHI-443734 |
|---|---|
| Vsebina: | 1.020 g |
| EAN: | 4008429156250 |
| Št.-Proizvajalca: | 443734 |
| Blagovna znamka: | Whiskas |
| Deklaracija krme: | popolna krmna mešanica |
| Življenjsko obdobje: | mačji mladiči |
Sestavine
Analitične komponente
| Sestavine | na 100 g |
|---|---|
| surove beljakovine | 7,8 % |
| surova olja in maščobe | 4,8 % |
| anorganska snov | 1,6 % |
| surove vlaknine | 0,35 % |
| surovi pepel | 0 % |
| vlaga | 83,3 % |
| kalcij | 0,2 % |
| linolenska kislina | 1 % |
| kalorična vrednost | 80 kcal |
Prehransko-fiziološke sestavine
| Sestavine | na 1 kg |
|---|---|
| vitamin B1 | 27,3 mg |
| vitamin C | 340 mg |
| vitamin D3 | 200 I.U. |
| vitamin E | 138 mg |
| tavrin | 1.100 mg |
| baker | 1,2 mg |
| jod | 0,32 mg |
| železo | 16,1 mg |
| mangan | 3,2 mg |
| cink | 16,2 mg |
Sestava
meso in živalski stranski proizvodi (90 % koščki[1], 4 % piščančji medaljoni[1]), žito, olja in maščobe, minerali, rastlinski stranski proizvodi (0,25 % pesni rezanci), sladkor
- koščki predstavljajo 43 % izdelka
meso in živalski stranski proizvodi (90 % koščki[1], 4 % puran v koščkih[1]), žito, olja in maščobe, minerali, rastlinski stranski proizvodi (0,25 % pesni rezanci), sladkor
- koščki predstavljajo 43 % izdelka
Pravne informacije
| Proizvajalec: | Mars Austria OG, Industriestraße 20, 2460, Bruck an der Leitha, Avstrija, aut.mars.com/hergestellt-von-mars?language_content_entity=de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Whiskas Mokra hrana Junior, izbor perutnine v želeju, 12 kosov
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 10.050 izdelkov