Whiskas Suha hrana Duo Meaty Combos, 1.900 g
Da mačke kot blisk pritečejo k posodi
€ 8,79
(€ 4,63 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- popolna hrana za odrasle mačke
- z 2 slastnima okusoma
- optimalno uravnoteženo
Opis
Za ljubitelje mačk ni lepšega kot globoko, zadovoljno predenje, kajne? To je največja pohvala, ki nam jo lahko podarijo naši kosmatinci. Natanko ta občutek sreče zapakiramo v vsako posodo!
Naši slastni obroki so ustvarjeni z veliko mero strasti, ljubezni in skrbnosti. Rezultat? Neustavljivo doživetje okusa, zaradi katerega mačke po vsem svetu kot blisk pritečejo k svojim posodam. Srečno mačje življenje se namreč začne s hrano, ki ni le fantastičnega okusa, ampak ima tudi odličen vpliv na celotno počutje.
Zakaj je hrana Duo Meaty Combos znamke Whiskas tako posebna?
- visokokakovostna popolna hrana za odrasle mačke
- neustavljivo slastne recepture – ustvarjene, da celo najbolj izbirčne gurmane spodbudijo k navdušenemu predenju
- 2 neustavljiva okusa v enem obroku (jagnjetina, puran)
- pripravljeno z veliko ljubezni in skrbnosti – za obroke, ki jih lahko postrežete z mirno vestjo
- prehransko-fiziološko popolnoma uravnoteženo – mačko oskrbuje z vsem, kar potrebuje vsak dan
Verjamemo, da bi moral biti vsak obrok majhen dokaz ljubezni. Naši uravnoteženi obroki dajejo mački natanko tisto energijo in hranila, ki jih potrebuje za vsakodnevne dogodivščine in obsežne ure crkljanja. Razvajajte svojega ljubljenčka in uživajte v najlepšem zvoku na svetu – od posode do posode.
Priporočilo za hranjenje:
- 20 g suhe hrane Whiskas ustreza 1 vrečki (85 g) mokre hrane Whiskas
- dejanska količina hrane je odvisna od starosti, aktivnosti in pasme mačke.
- poskrbite, da ima mačka vedno na voljo svežo pitno vodo.
| Št. izd.: | WHI-607720 |
|---|---|
| Vsebina: | 1.900 g |
| EAN: | 5900951355974 |
| Št.-Proizvajalca: | 607720 |
| Blagovna znamka: | Whiskas |
| Deklaracija krme: | popolna krmna mešanica |
| Življenjsko obdobje: | odrasli |
Sestavine
Analitične komponente
| Sestavine | na 100 g |
|---|---|
| surove beljakovine | 30 % |
| surova olja in maščobe | 11,5 % |
| anorganska snov | 8,9 % |
| surove vlaknine | 1,8 % |
| surovi pepel | 0 % |
| kalcij | 1,4 % |
| fosfor | 0,95 % |
Prehransko-fiziološke sestavine
| Sestavine | na 1 kg |
|---|---|
| vitamin B1 | 8,7 mg |
| vitamin B2 | 15 mg |
| vitamin B6 | 3,9 mg |
| vitamin D3 | 679 I.U. |
| vitamin E | 87,1 mg |
| tavrin | 1.190 mg |
| baker | 5 mg |
| jod | 1,3 mg |
| železo | 9,4 mg |
| mangan | 25,6 mg |
| selen | 0,06 mg |
| cink | 74,5 mg |
Sestava
žito, meso in živalski stranski proizvodi (piščanev v koščkih[1] (4 % piščanec), puran v koščkih[1] (4 % puran), jagnjetina v koščkih[2] (4 % jagnjetina)), olja in maščobe, rastlinski stranski proizvodi, minerali, izvlečki rastlinskih beljakovin, kvas, zelenjava, sladkor
- Truthahnstückchen machen 28% des Produkts aus
- Lammstückchen machen 38% des Produkts aus
Pravne informacije
| Proizvajalec: | Mars Austria OG, Industriestraße 20, 2460, Bruck an der Leitha, Avstrija, aut.mars.com/hergestellt-von-mars?language_content_entity=de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Whiskas Suha hrana Duo Meaty Combos
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 10.050 izdelkov