Animonda - odkrijte vse linije izdelkov

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka
Filter

Linije izdelkov: 1 - 30 od 146 izdelkov

Mokra mačja hrana Vom Feinsten - Adult Mild Menu, 100 g

Animonda Mokra mačja hrana Vom Feinsten -​ Adult Mild Menu, 100 g, Čisti puran (100 g)

  • idealno za prehransko občutljive mačke
  • fina pašteta s koščki
  • s puranjim mesom
€ 1,49 (€ 14,90 / kg)

Dostava do 16. november

Mokra mačja hrana Vom Feinsten - Adult, 100 g

Animonda Mokra mačja hrana Vom Feinsten -​ Adult, 100 g, Puran in kunec (100 g)

  • za odrasle mačke
  • različni okusi in konsistence
  • brez soje, sladkorja in žit
€ 1,29 (€ 12,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

Mokra mačja hrana Carny Adult - puran, piščanec in kozice

Animonda Mokra mačja hrana Carny Adult -​ puran, piščanec in kozice, 800 g

  • za odrasle mačke
  • samo naravne sestavine
  • s tavrinom
€ 4,89 (€ 6,11 / kg)

Dostava do 5. oktober

Mačja hrana Vom Feinsten Adult Raffinesse Jelly - piščanec in puran

Animonda Mačja hrana Vom Feinsten Adult Raffinesse Jelly -​ piščanec in puran, 85 g

  • v finem želeju
  • s tavrinom in vitaminom D3
  • nežni koščki mesa
€ 0,79 (€ 9,29 / kg)

Dostava do 5. oktober

Mokra mačja hrana Vom Feinsten - Kitten, 100 g

Animonda Mokra mačja hrana Vom Feinsten -​ Kitten, 100 g, Perutnina (100 g)

  • pašteta s finimi koščki
  • za mačje mladiče v prvem letu življenja
  • z mesnimi sestavinami
€ 1,29 (€ 12,90 / kg)

Dostava do 26. oktober

Mokra pasja hrana Vom Feinsten - Adult, pašteta, 150 g

Animonda Mokra pasja hrana Vom Feinsten -​ Adult, pašteta, 150 g, Perutnina in teletina (150 g)

  • za odrasle pse
  • fina pašteta
  • brez soje, sladkorja, žit
€ 1,49 (€ 9,93 / kg)

Dostava do 5. oktober

Milkies - Mlečni prigrizki Adult "Variety", 20 kosov

Animonda Milkies -​ Mlečni prigrizki Adult "Variety", 20 kosov, 300 g

  • v tekoči obliki
  • lahko prebavljivo
  • z dragocenimi vitamini in minerali
€ 8,79 (€ 29,30 / kg)

Dostava do 5. oktober

Milkies - Mlečni prigrizki Adult "Selection", 20 kosov

Animonda Milkies -​ Mlečni prigrizki Adult "Selection", 20 kosov, 300 g

  • v tekoči obliki
  • lahko prebavljivo
  • s cinkom, tavrinom, sladom, vitaminoma D in E
€ 8,79 (€ 29,30 / kg)

Dostava do 5. oktober

Mokra mačja hrana Vom Feinsten - Adult Mild Menu, čisti puran, 6 x 100 g

Animonda Mokra mačja hrana Vom Feinsten -​ Adult Mild Menu, čisti puran, 6 x 100 g, 600 g

  • za prehransko občutljive mačke
  • fina pašteta s koščki
  • s puranjim mesom
€ 8,69 (€ 14,48 / kg)

Dostava do 5. oktober

Mokra mačja hrana Vom Feinsten - Adult, 50g vrečka

Animonda Mokra mačja hrana Vom Feinsten -​ Adult, 50g vrečka, Losos in piščanec (50 g)

  • za odrasle mačke
  • trakovi fileja v omaki
  • brez glutena, soje in pšenice
€ 1,56 € 1,65 (€ 31,20 / kg)

Dostava do 5. oktober

Mokra mačja hrana Carny Adult - koktajl iz mešanega mesa

Animonda Mokra mačja hrana Carny Adult -​ koktajl iz mešanega mesa, 200 g

  • s tavrinom
  • naravne sestavine
  • brez pšenice, soje in sladkorja
€ 1,79 (€ 8,95 / kg)

Dostava do 5. oktober

Mokra mačja hrana Integra Protect - Adult Sensitive, 100 g

Animonda Mokra mačja hrana Integra Protect -​ Adult Sensitive, 100 g, Čisti puran (100 g)

  • za odrasle mačke
  • v primeru intolerance na hranila
  • samo en vir živalskih beljakovin
€ 1,69 (€ 16,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

Mokra mačja hrana Integra Protect - Adult Diabetes, 100 g

Animonda Mokra mačja hrana Integra Protect -​ Adult Diabetes, 100 g, Perutnina (100 g)

  • za odrasle mačke
  • pri sladkorni bolezni
  • brez škroba in sladkorja
€ 1,69 (€ 16,90 / kg)

Dostava do 26. oktober

Suha mačja hrana Integra Protect Adult - Diabetes

Animonda Suha mačja hrana Integra Protect Adult -​ Diabetes, 1200 g

  • za odrasle mačke
  • pri sladkorni bolezni
  • brez škroba in sladkorja
€ 10,79 (€ 8,99 / kg)

Dostava do 26. oktober

Mokra pasja hrana Integra Protect - Adult Renal, 150 g

Animonda Mokra pasja hrana Integra Protect -​ Adult Renal, 150 g, Piščanec (150 g)

  • za odrasle pse
  • pri kronični odpovedi ledvic
  • zmanjšana vsebnost beljakovin in fosforja
€ 1,79 (€ 11,93 / kg)

Dostava do 5. oktober

Suha mačja hrana Integra Protect - Sensitive

Animonda Suha mačja hrana Integra Protect -​ Sensitive, 1200 g

  • za odrasle mačke
  • za prehranske intolerance
  • s perutninskimi in koruznimi beljakovinami
€ 10,79 (€ 8,99 / kg)

Dostava do 26. oktober

Mokra pasja hrana Vom Feinsten - Adult Gourmet Centre, 150 g

Animonda Mokra pasja hrana Vom Feinsten -​ Adult Gourmet Centre, 150 g, Piščanec in jajce (150 g)

  • za odrasle kosmate prijatelje
  • pita z gurmanskimi semeni
  • brez sladkorja, soje in žit
€ 1,49 (€ 9,93 / kg)

Dostava do 26. oktober

Animonda Mokra mačja hrana Carny Adult Ocean, 80g

Animonda Mokra mačja hrana Carny Adult Ocean, 80g, Tuna in kozice (80 g)

  • za odrasle mačke
  • 100% naravne sestavine
  • brez sladkorja, soje in žit
€ 2,39 (€ 29,88 / kg)

Dostava do 5. oktober

Animonda Mačja hrana Carny - piščanec in govedina

Animonda Mačja hrana Carny -​ piščanec in govedina, 350 g

  • za odrasle mačke
  • 65 % mesa in živalskih sestavin
  • brez soje, sladkorja in žit
€ 4,89 (€ 13,97 / kg)

Dostava do 5. oktober

Mokra mačja hrana Carny Adult - čista govedina

Animonda Mokra mačja hrana Carny Adult -​ čista govedina, 400 g

  • za odrasle mačke
  • samo naravne sestavine
  • s tavrinom
€ 2,41 € 2,54 (€ 6,03 / kg)

Dostava do 5. oktober

Mokra mačja hrana Carny Adult Single Protein, 400g

Animonda Mokra mačja hrana Carny Adult Single Protein, 400g, Čista govedina (400 g)

  • za odrasle mačke
  • beljakovine samo iz enega živalskega vira
  • s tavrinom in oljem oljne ogrščice
€ 3,39 (€ 8,48 / kg)

Dostava do 5. oktober

Mokra mačja hrana Integra Protect - Renal, 100g

Animonda Mokra mačja hrana Integra Protect -​ Renal, 100g, Raca (100 g)

  • za odrasle mačke
  • pri kronični odpovedi ledvic
  • zmanjšana vsebnost beljakovin in fosforja
€ 1,69 (€ 16,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

Mokra mačja hrana Carny Adult - piščanec in losos

Animonda Mokra mačja hrana Carny Adult -​ piščanec in losos, 200 g

  • za odrasle mačke
  • samo naravne sestavine
  • s tavrinom
€ 1,79 (€ 8,95 / kg)

Dostava do 16. november

Mokra mačja hrana Carny Adult - piščanec, puran in kunec

Animonda Mokra mačja hrana Carny Adult -​ piščanec, puran in kunec, 200 g

  • za odrasle mačke
  • samo naravne sestavine
  • s tavrinom
€ 1,79 (€ 8,95 / kg)

Dostava do 5. oktober

Mokra mačja hrana Vom Feinsten - Adult Gourmet Centre, 100 g

Animonda Mokra mačja hrana Vom Feinsten -​ Adult Gourmet Centre, 100 g, Piščanec in govedina (100 g)

  • za odrasle mačke
  • pašteta z gurmansko sredico
  • brez žit, soje in sladkorja
€ 1,39 (€ 13,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

Animonda Mokra mačja hrana Carny Kitten, 200g

Animonda Mokra mačja hrana Carny Kitten, 200g, Govedina in puran (200 g)

  • za rastoče mačke
  • samo naravne sestavine
  • s tavrinom
€ 1,69 (€ 8,45 / kg)

Dostava do 5. oktober

Animonda Mokra mačja hrana Carny Kitten, 400g

Animonda Mokra mačja hrana Carny Kitten, 400g, Govedina, piščanec in zajec (400 g)

  • za rastoče mačke
  • samo naravne sestavine
  • s tavrinom
€ 2,69 (€ 6,73 / kg)

Dostava do 5. oktober

Mačja hrana Vom Feinsten Adult Raffinesse Jelly - piščanec in saj

Animonda Mačja hrana Vom Feinsten Adult Raffinesse Jelly -​ piščanec in saj, 85 g

  • v finem želeju
  • s tavrinom in vitaminom D3
  • nežni koščki mesa
€ 0,79 (€ 9,29 / kg)

Dostava do 5. oktober

Mokra mačja hrana Carny Adult - govedina, puran in kunec

Animonda Mokra mačja hrana Carny Adult -​ govedina, puran in kunec, 400 g

  • za odrasle mačke
  • samo naravne sestavine
  • s tavrinom
€ 2,73 € 2,88 (€ 6,83 / kg)

Dostava do 5. oktober

Mokra mačja hrana Carny Kitten - vrečka, 85 g

Animonda Mokra mačja hrana Carny Kitten -​ vrečka, 85 g, Govedina, teletina in piščanec (85 g)

  • za mačje mladiče v prvem letu življenja
  • samo naravne sestavine
  • vsebuje tavrin
€ 1,69 (€ 19,88 / kg)

Dostava do 26. oktober