Animonda - Carny, okusna mačja hrana

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Vrsta Življenjsko obdobje Področje uporabe
Filter

Carny: 1 - 30 od 42 izdelkov

Mokra mačja hrana Carny Adult - puran, piščanec in kozice

Animonda Mokra mačja hrana Carny Adult -​ puran, piščanec in kozice, 800 g

  • za odrasle mačke
  • samo naravne sestavine
  • s tavrinom
€ 4,89 (€ 6,11 / kg)

Dostava do 5. oktober

Mokra mačja hrana Carny Adult - koktajl iz mešanega mesa

Animonda Mokra mačja hrana Carny Adult -​ koktajl iz mešanega mesa, 200 g

  • s tavrinom
  • naravne sestavine
  • brez pšenice, soje in sladkorja
€ 1,79 (€ 8,95 / kg)

Dostava do 5. oktober

Animonda Mokra mačja hrana Carny Adult Ocean, 80g

Animonda Mokra mačja hrana Carny Adult Ocean, 80g, Tuna in kozice (80 g)

  • za odrasle mačke
  • 100% naravne sestavine
  • brez sladkorja, soje in žit
€ 2,39 (€ 29,88 / kg)

Dostava do 5. oktober

Animonda Mačja hrana Carny - piščanec in govedina

Animonda Mačja hrana Carny -​ piščanec in govedina, 350 g

  • za odrasle mačke
  • 65 % mesa in živalskih sestavin
  • brez soje, sladkorja in žit
€ 4,89 (€ 13,97 / kg)

Dostava do 5. oktober

Mokra mačja hrana Carny Adult - čista govedina

Animonda Mokra mačja hrana Carny Adult -​ čista govedina, 400 g

  • za odrasle mačke
  • samo naravne sestavine
  • s tavrinom
€ 2,41 € 2,54 (€ 6,03 / kg)

Dostava do 5. oktober

Mokra mačja hrana Carny Adult Single Protein, 400g

Animonda Mokra mačja hrana Carny Adult Single Protein, 400g, Čista govedina (400 g)

  • za odrasle mačke
  • beljakovine samo iz enega živalskega vira
  • s tavrinom in oljem oljne ogrščice
€ 3,39 (€ 8,48 / kg)

Dostava do 5. oktober

Mokra mačja hrana Carny Adult - piščanec in losos

Animonda Mokra mačja hrana Carny Adult -​ piščanec in losos, 200 g

  • za odrasle mačke
  • samo naravne sestavine
  • s tavrinom
€ 1,79 (€ 8,95 / kg)

Dostava do 16. november

Mokra mačja hrana Carny Adult - piščanec, puran in kunec

Animonda Mokra mačja hrana Carny Adult -​ piščanec, puran in kunec, 200 g

  • za odrasle mačke
  • samo naravne sestavine
  • s tavrinom
€ 1,79 (€ 8,95 / kg)

Dostava do 5. oktober

Animonda Mokra mačja hrana Carny Kitten, 400g

Animonda Mokra mačja hrana Carny Kitten, 400g, Govedina, piščanec in zajec (400 g)

  • za rastoče mačke
  • samo naravne sestavine
  • s tavrinom
€ 2,69 (€ 6,73 / kg)

Dostava do 5. oktober

Animonda Mokra mačja hrana Carny Kitten, 200g

Animonda Mokra mačja hrana Carny Kitten, 200g, Govedina in puran (200 g)

  • za rastoče mačke
  • samo naravne sestavine
  • s tavrinom
€ 1,69 (€ 8,45 / kg)

Dostava do 5. oktober

Mokra mačja hrana Carny Adult - govedina, puran in kunec

Animonda Mokra mačja hrana Carny Adult -​ govedina, puran in kunec, 400 g

  • za odrasle mačke
  • samo naravne sestavine
  • s tavrinom
€ 2,73 € 2,88 (€ 6,83 / kg)

Dostava do 5. oktober

Mokra mačja hrana Carny Kitten - vrečka, 85 g

Animonda Mokra mačja hrana Carny Kitten -​ vrečka, 85 g, Govedina, teletina in piščanec (85 g)

  • za mačje mladiče v prvem letu življenja
  • samo naravne sestavine
  • vsebuje tavrin
€ 1,69 (€ 19,88 / kg)

Dostava do 26. oktober

Mokra mačja hrana Carny Adult - govedina in piščanec

Animonda Mokra mačja hrana Carny Adult -​ govedina in piščanec, 800 g

  • za odrasle mačke
  • samo naravne sestavine
  • s tavrinom
€ 4,89 (€ 6,11 / kg)

Dostava do 5. oktober

Mokra mačja hrana Carny Adult - govedina, piščanec, račja srca

Animonda Mokra mačja hrana Carny Adult -​ govedina, piščanec, račja srca, 200 g

  • za odrasle mačke
  • samo naravne sestavine
  • s tavrinom
€ 1,67 € 1,76 (€ 8,35 / kg)

Dostava do 5. oktober

Animonda Carny Creamy - losos in tavrin, 6 x 15 g

Animonda Carny Creamy -​ losos in tavrin, 6 x 15 g, 90 g

  • prigrizek za vmes
  • z lososom in tavrinom
  • vključuje 6 posameznih porcij
€ 2,89 (€ 32,11 / kg)

Dostava do 5. oktober

Mokra mačja hrana Carny Adult, vrečka, 85g

Animonda Mokra mačja hrana Carny Adult, vrečka, 85g, Govedina, puran in kozice (85 g)

  • za odrasle mačke
  • samo naravne sestavine
  • vsebuje tavrin
€ 1,69 (€ 19,88 / kg)

Dostava do 5. oktober

Carny Creamy - piščanec in tavrin, 6 x 15 g

Animonda Carny Creamy -​ piščanec in tavrin, 6 x 15 g, 90 g

  • prigrizek za vmes
  • s piščancem in tavrinom
  • vključuje 6 posameznih porcij
€ 2,89 (€ 32,11 / kg)

Dostava do 5. oktober

Mokra mačja hrana Carny Adult - piščanec, puran in račja srca

Animonda Mokra mačja hrana Carny Adult -​ piščanec, puran in račja srca, 200 g

  • za odrasle mačke
  • samo naravne sestavine
  • s tavrinom
€ 1,79 (€ 8,95 / kg)

Dostava do 5. oktober

Mokra mačja hrana Carny Adult - govedina, puran in kozice

Animonda Mokra mačja hrana Carny Adult -​ govedina, puran in kozice, 200 g

  • za odrasle mačke
  • samo naravne sestavine
  • s tavrinom
€ 1,79 (€ 8,95 / kg)

Dostava do 5. oktober

Animonda Carny Adult Drink 140 ml

Animonda Carny Adult Drink 140 ml, Piščanec (140 ml)

  • mačji napitek
  • za odrasle mačke
  • z mesnimi trakovi
€ 1,49 (€ 10,64 / l)

Dostava do 5. oktober

Animonda Mačja hrana Carny - piščanec in postrv

Animonda Mačja hrana Carny -​ piščanec in postrv, 350 g

  • za odrasle mačke
  • 65 % mesa in živalskih sestavin
  • brez soje, sladkorja in žit
€ 4,89 (€ 13,97 / kg)

Dostava do 5. oktober

Mokra mačja hrana Carny Adult - perutninski mix, 8 x 85 g

Animonda Mokra mačja hrana Carny Adult -​ perutninski mix, 8 x 85 g, 680 g

  • za odrasle mačke
  • 100% sveže sestavine
  • vsebuje tavrin
€ 11,39 (€ 16,75 / kg)

Dostava do 5. oktober

Animonda Mokra mačja hrana Carny Senior, 400g

Animonda Mokra mačja hrana Carny Senior, 400g, Govedina, piščanec in sir (400 g)

  • za mačke stare 7 let in več
  • še posebej za starejše
  • z esencialnimi snovmi
€ 2,89 (€ 7,23 / kg)

Dostava do 5. oktober

Mokra mačja hrana Carny Adult Single Protein, 200g

Animonda Mokra mačja hrana Carny Adult Single Protein, 200g, Čisti piščanec (200 g)

  • za odrasle mačke
  • beljakovine samo iz enega živalskega vira
  • s tavrinom in oljem oljne ogrščice
€ 2,79 (€ 13,95 / kg)

Dostava do 5. oktober

Animonda Mokra mačja hrana Carny Senior, 200g

Animonda Mokra mačja hrana Carny Senior, 200g, Goveja in puranja srca (200 g)

  • za mačke stare 7 let in več
  • še posebej za starejše
  • z esencialnimi snovmi
€ 1,89 (€ 9,45 / kg)

Dostava do 5. oktober

Mokra mačja hrana Carny Adult - govedina in jagnjetina

Animonda Mokra mačja hrana Carny Adult -​ govedina in jagnjetina, 400 g

  • za odrasle mačke
  • samo naravne sestavine
  • s tavrinom
€ 2,73 € 2,88 (€ 6,83 / kg)

Dostava do 5. oktober

Mokra mačja hrana Carny Adult - govedina, divjačina in brusnice

Animonda Mokra mačja hrana Carny Adult -​ govedina, divjačina in brusnice, 400 g

  • za odrasle mačke
  • samo naravne sestavine
  • s tavrinom
€ 2,73 € 2,88 (€ 6,83 / kg)

Dostava do 5. oktober

Mokra mačja hrana Carny Adult Ocean, izbor okusov, 12 x 80 g

Animonda Mokra mačja hrana Carny Adult Ocean, izbor okusov, 12 x 80 g, 960 g

  • za odrasle mačke
  • 100% naravne sestavine
  • brez soje in žit
€ 25,99 (€ 27,07 / kg)

Dostava do 5. oktober

Mokra mačja hrana Carny Adult - puran in jagnjetina

Animonda Mokra mačja hrana Carny Adult -​ puran in jagnjetina, 200 g

  • za odrasle mačke
  • samo naravne sestavine
  • s tavrinom
€ 1,79 (€ 8,95 / kg)

Dostava do 5. oktober

Mokra mačja hrana Carny Adult - puran in piščančja jetra

Animonda Mokra mačja hrana Carny Adult -​ puran in piščančja jetra, 200 g

  • za odrasle mačke
  • samo naravne sestavine
  • s tavrinom
€ 1,79 (€ 8,95 / kg)

Dostava do 5. oktober