Animonda - Integra, okusna hrana za pse in mačke

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Vrsta Življenjsko obdobje
Filter

Integra: 25 izdelkov

Mokra mačja hrana Integra Protect - Adult Sensitive, 100 g

Animonda Mokra mačja hrana Integra Protect -​ Adult Sensitive, 100 g, Čisti puran (100 g)

  • za odrasle mačke
  • v primeru intolerance na hranila
  • samo en vir živalskih beljakovin
€ 1,69 (€ 16,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mokra mačja hrana Integra Protect - Adult Diabetes, 100 g

Animonda Mokra mačja hrana Integra Protect -​ Adult Diabetes, 100 g, Perutnina (100 g)

  • za odrasle mačke
  • pri sladkorni bolezni
  • brez škroba in sladkorja
€ 1,69 (€ 16,90 / kg)

Dostava do 26. oktober

Suha mačja hrana Integra Protect Adult - Diabetes

Animonda Suha mačja hrana Integra Protect Adult -​ Diabetes, 1200 g

  • za odrasle mačke
  • pri sladkorni bolezni
  • brez škroba in sladkorja
€ 10,79 (€ 8,99 / kg)

Dostava do 26. oktober

Mokra pasja hrana Integra Protect - Adult Renal, 150 g

Animonda Mokra pasja hrana Integra Protect -​ Adult Renal, 150 g, Piščanec (150 g)

  • za odrasle pse
  • pri kronični odpovedi ledvic
  • zmanjšana vsebnost beljakovin in fosforja
€ 1,79 (€ 11,93 / kg)

Dostava do 6. oktober

Suha mačja hrana Integra Protect - Sensitive

Animonda Suha mačja hrana Integra Protect -​ Sensitive, 1200 g

  • za odrasle mačke
  • za prehranske intolerance
  • s perutninskimi in koruznimi beljakovinami
€ 10,79 (€ 8,99 / kg)

Dostava do 26. oktober

Mokra mačja hrana Integra Protect - Renal, 100g

Animonda Mokra mačja hrana Integra Protect -​ Renal, 100g, Raca (100 g)

  • za odrasle mačke
  • pri kronični odpovedi ledvic
  • zmanjšana vsebnost beljakovin in fosforja
€ 1,69 (€ 16,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mokra mačja hrana Integra Protect - Adult Renal, 85g vrečka

Animonda Mokra mačja hrana Integra Protect -​ Adult Renal, 85g vrečka, Piščanec (85 g)

  • za odrasle mačke
  • pri kronični odpovedi ledvic
  • zmanjšana vsebnost beljakovin in fosforja
€ 1,29 (€ 15,18 / kg)

Dostava do 6. oktober

Suha pasja hrana Integra Protect Adult - Renal

Animonda Suha pasja hrana Integra Protect Adult -​ Renal, 700 g

  • za odrasle pse
  • pri kronični odpovedi ledvic
  • zmanjšana vsebnost beljakovin in fosforja
€ 6,22 € 6,55 (€ 8,89 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mokra mačja hrana Integra Protect - Adult Diabetes, 6 x 100 g

Animonda Mokra mačja hrana Integra Protect -​ Adult Diabetes, 6 x 100 g, Mix Pack (600 g)

  • za odrasle mačke
  • pri sladkorni bolezni
  • brez škroba in sladkorja
€ 9,79 (€ 16,32 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mokra mačja hrana Integra Protect - Urinary Oxalat, 100g

Animonda Mokra mačja hrana Integra Protect -​ Urinary Oxalat, 100g, Raca (100 g)

  • za odrasle mačke
  • preprečuje nastajanje novih oksalnih kamnov
  • pri vrednosti pH urina
€ 1,69 (€ 16,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Suha mačja hrana Integra Protect Adult - Urinary

Animonda Suha mačja hrana Integra Protect Adult -​ Urinary, 1200 g

  • za odrasle mačke
  • preprečuje nastajanje struvitnih kamnov
  • za pH urina
€ 10,79 (€ 8,99 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mokra mačja hrana Integra Protect - Renal Mixpack, 6 x 100 g

Animonda Mokra mačja hrana Integra Protect -​ Renal Mixpack, 6 x 100 g, 600 g

  • za odrasle mačke
  • pri kronični odpovedi ledvic
  • zmanjšana vsebnost beljakovin in fosforja
€ 9,79 (€ 16,32 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mokra pasja hrana Integra Protect - Adult Renal, 400 g

Animonda Mokra pasja hrana Integra Protect -​ Adult Renal, 400 g, Piščanec (400 g)

  • za odrasle pse
  • pri kronični odpovedi ledvic
  • zmanjšana vsebnost beljakovin in fosforja
€ 3,29 (€ 8,23 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mokra pasja hrana Integra Protect - Intestinal, čisti piščanec

Animonda Mokra pasja hrana Integra Protect -​ Intestinal, čisti piščanec, 400 g

  • za odrasle pse
  • za akutno drisko
  • dobro sprejemljiva in lahko prebavljiva
€ 3,39 (€ 8,48 / kg)

Dostava do 6. oktober

Suha mačja hrana Integra Protect Adult - Renal

Animonda Suha mačja hrana Integra Protect Adult -​ Renal, 300 g

  • za odrasle mačke
  • pri kronični odpovedi ledvic
  • zmanjšana vsebnost beljakovin in fosforja
€ 3,49 (€ 11,63 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mokra pasja hrana Integra Protect - Intestinal, čisti puran

Animonda Mokra pasja hrana Integra Protect -​ Intestinal, čisti puran, 150 g

  • za odrasle pse
  • za akutno drisko
  • dobro sprejemljiva in lahko prebavljiva
€ 1,79 (€ 11,93 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mokra pasja hrana Integra Protect - Adult Sensitive, 150 g

Animonda Mokra pasja hrana Integra Protect -​ Adult Sensitive, 150 g, Piščanec (150 g)

  • za odrasle pse
  • v primeru intolerance na hranila
  • samo en vir živalskih beljakovin
€ 1,67 € 1,76 (€ 11,13 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mokra mačja hrana Integra Protect - Urinary Struvit, 100g

Animonda Mokra mačja hrana Integra Protect -​ Urinary Struvit, 100g, Piščanec (100 g)

  • za odrasle mačke
  • preprečuje nastajanje novih struvitnih kamnov
  • pri vrednosti pH urina
€ 1,69 (€ 16,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mokra pasja hrana Integra Protect - Adult Sensitive, 400 g

Animonda Mokra pasja hrana Integra Protect -​ Adult Sensitive, 400 g, Jagnjetina (400 g)

  • za odrasle pse
  • v primeru intolerance na hranila
  • samo en vir živalskih beljakovin
€ 3,68 € 3,88 (€ 9,20 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mokra mačja hrana Integra Protect - Sensitive, piščanec 6 x 100 g

Animonda Mokra mačja hrana Integra Protect -​ Sensitive, piščanec 6 x 100 g, 600 g

  • za odrasle mačke
  • v primeru intolerance na hranila
  • samo živalske beljakovine
€ 9,79 (€ 16,32 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mokra mačja hrana Integra Protect - Adult Urinary, 85g vrečka

Animonda Mokra mačja hrana Integra Protect -​ Adult Urinary, 85g vrečka, Piščanec (85 g)

  • za odrasle mačke
  • preprečuje nastajanje novih struvitnih kamnov
  • pri vrednosti pH urina
€ 1,29 (€ 15,18 / kg)

Dostava do 6. oktober

Suha mačja hrana Integra Protect Adult - Intestinal

Animonda Suha mačja hrana Integra Protect Adult -​ Intestinal, 1,20 kg

  • za odrasle mačke
  • za akutno drisko
  • lahko prebavljivo
€ 10,19 (€ 8,49 / kg)

Dostava do 6. oktober

Suha pasja hrana Integra Protect Adult - Intestinal

Animonda Suha pasja hrana Integra Protect Adult -​ Intestinal, 4 kg

  • za odrasle pse
  • za akutno drisko
  • lahko prebavljivo
€ 30,99 (€ 7,75 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mokra mačja hrana Integra Protect - Intestinal - čisti puran

Animonda Mokra mačja hrana Integra Protect -​ Intestinal -​ čisti puran, 100 g

  • za odrasle mačke
  • za akutno drisko
  • dobro sprejemljiva in lahko prebavljiva
€ 1,69 (€ 16,90 / kg)

Dostava do 16. november

Suha pasja hrana Integra Protect Adult - Sensitive

Animonda Suha pasja hrana Integra Protect Adult -​ Sensitive, 700 g

  • za odrasle pse
  • za prehranske intolerance
  • s perutninskimi in koruznimi beljakovinami
€ 6,99 (€ 9,99 / kg)

Dostava do 16. november