catz finefood Mačja hrana Ragout No. 605 - losos in divja raca, 190 g

Okusi kot od vrhunskega kuharja

€ 2,51 € 2,65 -5%

(€ 13,21 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Velikost: 190 g

Na zalogi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 59,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • premium popolna krmna mešanica za mačke
  • uravnotežena receptura
  • brez umetnih dodatkov

Pogosto naročeno skupaj z Felix Suha mačja hrana Doubly Delicious - Meso, 4 kg

catz finefood Mačja hrana Ragout No. 605 - losos in divja raca, 190 g € 2,51 (€ 13,21 / kg)
Felix Suha mačja hrana Doubly Delicious - Meso, 4 kg € 16,79 (€ 4,20 / kg)
Skupna cena: € 19,30
Opis

S to okusno mokro hrano boste za svojo mačko postali vrhunski kuhar! Ta mokra hrana navdušuje z izbranimi sestavinami, zmešanimi v receptu, primernem vrsti, da ustvarijo neustavljiv ragu v omaki, ki ni le okusen, ampak tudi čudovito diši. Tudi najbolj zahtevni gurmani se mu ne bodo mogli upreti.

  • Premium popolna krmna mešanica za odrasle mačke
  • Izbrane, naravne sestavine
  • Recept, primeren vrsti
  • Sočni koščki mesa v omaki
  • Z lososom, divjo raco, jabolkom, brusnicami, olivnim oljem in regratom
  • Zapeljiva dišava
  • Visoka sprejemljivost
  • Idealno za spremembe krme
  • Več kot 95 % mesa, rib, morskih sadežev, drobovine in tekočine za kuhanje
  • Brez predelanega mesa, mesne moke, polnil in nadomestkov za meso, žit, dodanega sladkorja, umetnih arom, barvil in konzervansov
  • Brez testiranja na živalih in genskega inženiringa
  • Transparentna deklaracija vseh sestavin
  • Vrhunska kakovost, izdelano v Nemčiji

Priporočilo za hranjenje:

  • Dnevno količino hrane prilagodite glede na telesno težo mačke – naj znaša od 3 do 5 % njene telesne teže.
  • Dejansko količino hrane prilagodite pasmi, velikosti, stopnji aktivnosti in starosti vaše mačke.
  • Poskrbite, da bo vaša mačka vedno imela na voljo svežo pitno vodo.
Št. izd.: CFF-055711
Vsebina: 190 g
EAN: 4260379448711
Št.-Proizvajalca: 055711
Blagovna znamka: catz finefood
Deklaracija krme: popolna krmna mešanica
Značilnost izdelka: brez GSO, brez ojačevalcev okusa, brez kostne in mesne moke, brez konzervansov, brez umetnih barvil, brez umetnih barvil in atraktantov, brez umetnih arom, brez dodanega sladkorja, brez žit
Življenjsko obdobje: odrasli
Linije izdelkov: Ragout
Sestava

Losos in divja raca

36 % losos, 32 % divja raca (mišično meso, srce, jetra), 27,2 % juha iz lososa in divje race, 3 % jabolka, 1 % brusnice, 0,5 % minerali, 0,2 % olivno olje, 0,1 % listi regrata

Sestavine

Analitične sestavine: Losos in divja raca

Sestavine
surove beljakovine 10,5 %
surove vlaknine 0,6 %
surova olja in maščobe 4,5 %
surovi pepel 2 %
vlaga 78 %

Prehranski dodatki: Losos in divja raca

Sestavine na 1 kg
tavrin (3a370) 1.500 mg
cink (3b603) 20 mg
jod (3b202) 0,75 mg
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Pets Nature GmbH, Porschestraße 9, 70736, Fellbach, Nemčija, petsnature@petsnature.de, www.petsnature.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek catz finefood Mačja hrana Ragout No. 605 - losos in divja raca