catz finefood Mačja hrana Ragout No. 613 - piščanec in školjke, 380 g

Nežna mokra hrana za male gurmane

€ 4,39

(€ 11,55 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Velikost: 380 g

Na zalogi od 21. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne četrtek, 22. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 59,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • premium popolna krmna mešanica za mačke
  • več kot 94 % vsebnosti mesa
  • brez umetnih dodatkov

Pogosto naročeno skupaj z Felix Suha mačja hrana Doubly Delicious - Meso, 4 kg

catz finefood Mačja hrana Ragout No. 613 - piščanec in školjke, 380 g € 4,39 (€ 11,55 / kg)
Felix Suha mačja hrana Doubly Delicious - Meso, 4 kg € 16,79 (€ 4,20 / kg)
Skupna cena: € 21,18
Opis

S to okusno mokro hrano boste za svojo mačko postali vrhunski kuhar! Ta mokra hrana navdušuje z izbranimi sestavinami, zmešanimi v receptu, primernem vrsti, da ustvarijo neustavljiv ragu v omaki, ki ni le okusen, ampak tudi čudovito diši. Tudi najbolj zahtevni gurmani se mu ne bodo mogli upreti.

  • Premium popolna krmna mešanica za odrasle mačke
  • Izbrane, naravne sestavine
  • Recept, primeren vrsti
  • Sočni koščki mesa v omaki
  • S piščancem, školjkami, bučo, borovnicami, oljem črne kumine in klorelo
  • Zapeljiva dišava
  • Visoka sprejemljivost
  • Idealno za spremembe krme
  • Več kot 95 % mesa, rib, morskih sadežev, drobovine in tekočine za kuhanje
  • Brez predelanega mesa, mesne moke, polnil in nadomestkov za meso, žit, dodanega sladkorja, umetnih arom, barvil in konzervansov
  • Brez testiranja na živalih in genskega inženiringa
  • Transparentna deklaracija vseh sestavin
  • Vrhunska kakovost, izdelano v Nemčiji

Priporočilo za hranjenje:

  • Dnevno količino hrane prilagodite glede na telesno težo mačke – naj znaša od 3 do 5 % njene telesne teže.
  • Dejansko količino hrane prilagodite pasmi, velikosti, stopnji aktivnosti in starosti vaše mačke.
  • Poskrbite, da bo vaša mačka vedno imela na voljo svežo pitno vodo.
Št. izd.: CFF-055088
Vsebina: 380 g
EAN: 4260688855088
Št.-Proizvajalca: 055088
Blagovna znamka: catz finefood
Deklaracija krme: popolna krmna mešanica
Značilnost izdelka: brez GSO, brez ojačevalcev okusa, brez kostne in mesne moke, brez konzervansov, brez umetnih barvil, brez umetnih barvil in atraktantov, brez umetnih arom, brez dodanega sladkorja, brez žit
Življenjsko obdobje: odrasli
Linije izdelkov: Ragout
Sestava

Piščanec in klapavice

58 % piščanec (file, mišično meso, srce, vratovina, želodec, jetra), 27,2 % piščančja in školjčna juha, 10 % klapavice, 3 % buča, 1 % borovnice, 0,5 % minerali, 0,2 % olje črne kumine, 0,1 % alge Chlorella

Sestavine

Analitične komponente

Sestavine
surove beljakovine 10 %
surove vlaknine 0,6 %
surova olja in maščobe 4 %
surovi pepel 2 %
vlaga 78,5 %

Prehransko-fiziološke sestavine

Sestavine na 1 kg
vitamin D3 (3a671) 200 I.U.
tavrin (3a370) 1.500 mg
cink (3b603) 20 mg
jod (3b202) 0,75 mg
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Pets Nature GmbH, Porschestraße 9, 70736, Fellbach, Nemčija, petsnature@petsnature.de, www.petsnature.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek catz finefood Mačja hrana Ragout No. 613 - piščanec in školjke

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder