Churu Mačji priboljški Pops, 4 x 15 g, Piščanec (60 g)

Okusen žele prigrizek za vašo mačko

€ 3,29

(€ 54,83 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Okus: Piščanec

Na zalogi od 20. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne sreda, 21. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 59,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • visokokakovostna dopolnilna krma
  • izjemno visoka vsebnost vlage
  • brez žitaric

Pogosto naročeno skupaj z Churu Mokra mačja hrana - CIAO Stew, Piščanec (40 g)

Churu Mačji priboljški Pops, 4 x 15 g, Piščanec (60 g) € 3,29 (€ 54,83 / kg)
Churu Mokra mačja hrana - CIAO Stew, Piščanec (40 g) € 1,49 (€ 37,25 / kg)
Skupna cena: € 4,78
Opis

Ti priboljški bodo navdušili vsako mačko! Okusni žele prigrizek je neustavljiva poslastica, ki navdušuje ne le s svojo čudovito teksturo, temveč tudi z izbranimi sestavinami in recepturo. In ker ima še posebej malo kalorij, si ga lahko vaš mačji prijatelj privošči pogosteje kot običajno.

  • Visokokakovostna dopolnilna hrana za odrasle mačke
  • Žele prigrizek za hranjenje neposredno iz vrečke
  • Visoka vsebnost tekočine - podpira vnos tekočine pri mački
  • Narejeno iz tune iz odgovornega ribolova in piščanca iz vrsti ustrezne reje
  • Z vitaminom E
  • Nizka kalorična vsebnost
  • Lahko se daje iz roke, kar spodbuja povezanost
  • Brez žit, umetnih barvil in konzervansov

Priporočilo za hranjenje:

  • Prigrizek dajte neposredno iz vrečke.
  • Po odprtju hranite v hladilniku.
Št. izd.: CHU-EU712
Vsebina: 60 g
EAN: 8859387701008
Št.-Proizvajalca: EU712
Blagovna znamka: Churu
Vrsta prigrizka za mačke: mehek prigrizek
Deklaracija krme: dopolnilna krmna mešanica
Značilnost izdelka: brez konzervansov, brez umetnih barvil, brez dodanega sladkorja, brez žit
Sestavine

Analitične sestavine: Pops - Piščanec

Sestavine na 15 g
surove beljakovine 9 %
surove vlaknine 0,3 %
surova olja in maščobe 0,6 %
surovi pepel 1,3 %
vlaga 88 %
energija 7 kcal

Senzorični dodatki: Pops - Piščanec

Sestavine na 1 kg
vitamin E 310 I.U.
Sestava

Pops - Piščanec

33,3 % piščančje meso, izvleček pokrovač, ekstrakt zelenega čaja

Pravne informacije
Proizvajalec: Inaba Foods GmbH, Berliner Allee 29, 40212, Düsseldorf, Nemčija, wo_meissner@inaba-foods.co.jp, www.inabafoods-europe.com

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Churu Mačji priboljški Pops, 4 x 15 g