Heumanderl - seno in slama iz Avstrije

Avstrijsko seno in slama za glodavce

Heumanderl že več kot 40 let proizvaja visokokakovostno seno. Leta 2000 se je družinsko podjetje iz štajerskega Murtala specializiralo za proizvodnjo sena, slame in peletov za male živali. Cvetje, žitna slama in naravno travniško seno - najboljša hrana, naravno pridelana na bujnih travnikih v zelenem srcu Avstrije.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Male živali
Filter

Heumanderl: 9 izdelkov

Heumanderl Seno, večje pakiranje

Heumanderl Seno, večje pakiranje, 1.850 g

  • iz Avstrije
  • visoka kvaliteta
  • iz naravne pridelave
€ 9,79 € 10,88 (€ 5,29 / kg)

Dostava do 6. oktober

Heumanderl Seno, večje pakiranje v eko vrečki

Heumanderl Seno, večje pakiranje v eko vrečki, 1.850 g

  • iz Avstrije
  • visoka kvaliteta
  • iz naravne pridelave
€ 9,79 € 10,88 (€ 5,29 / kg)

Dostava do 6. oktober

Heumanderl Slama, večje pakiranje

Heumanderl Slama, večje pakiranje, 2 kg

  • za male živali
  • žitna slama
  • kot stelja ali za gradnjo gnezda
€ 7,79 € 8,66 (€ 3,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Heumanderl Seno, ekstra veliko pakiranje

Heumanderl Seno, ekstra veliko pakiranje, 6 kg

  • iz Avstrije
  • visoka kvaliteta
  • iz naravne pridelave
€ 24,01 € 26,68 (€ 4,00 / kg)

Dostava do 6. oktober

Heumanderl Seno, manjše pakiranje

Heumanderl Seno, manjše pakiranje, 500 g

  • iz Avstrije
  • visoka kvaliteta
  • iz naravne pridelave
€ 3,28 € 3,65 (€ 6,56 / kg)

Dostava do 6. oktober

Heumanderl Slama, manjše pakiranje

Heumanderl Slama, manjše pakiranje, 500 g

  • za male živali
  • žitna slama
  • kot stelja ali za gradnjo gnezda
€ 3,39 € 3,77 (€ 6,78 / kg)

Dostava do 6. oktober

Heumanderl Seneni peleti, večje pakiranje

Heumanderl Seneni peleti, večje pakiranje, 1 kg

  • peletizirano
  • iz stisnjenega senenega cvetja
  • neobdelano
€ 5,79 € 6,44 (€ 5,79 / kg)

Dostava do 5. november

Heumanderl Seneni peleti, manjše pakiranje

Heumanderl Seneni peleti, manjše pakiranje, 500 g

  • peletizirano
  • iz stisnjenega senenega cvetja
  • neobdelano
€ 3,28 € 3,65 (€ 6,56 / kg)

Dostava do 5. november

Heumanderl Slama, ekstra veliko pakiranje

Heumanderl Slama, ekstra veliko pakiranje, 6 kg

  • za male živali
  • žitna slama
  • kot stelja ali za gradnjo gnezda
€ 18,90 € 21,01 (€ 3,15 / kg)

Dostava do 5. november