Predmeti za grizljanje, za male živali

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Male živali Okus Značilnosti
Filter

Izdelki za grizljanje: 19 izdelkov

Quiko Zvitek sena za male živali

Quiko Zvitek sena za male živali, 75 g

  • iz sena in rož
  • vrstam primerno zavetje
  • popolnoma užitno
€ 3,88 € 4,32

Dostava do 7. oktober

bunny Hruškove vejice

bunny Hruškove vejice, 100 g

  • spodbuja naravno obrabo zob
  • vrstam primerna dejavnost za pritlikave kunce in glodavce
  • 100% naravno
€ 3,99 (€ 39,90 / kg)

Dostava do 7. oktober

JR Farm Senena kocka s cvetovi

JR Farm Senena kocka s cvetovi, 450 g

  • z aromatičnim planinskim senom
  • popolnoma užitno
  • za glodavce in pritlikave kunce
€ 9,69 € 10,77 (€ 21,53 / kg)

Dostava do 7. oktober

JR Farm Hiša iz sena

JR Farm Hiša iz sena, 300 g

  • izdelano iz naravnih surovin
  • spodbuja obrabo zob
  • za srednje velike glodavce
€ 7,99 € 8,88 (€ 26,63 / kg)

Dostava do 7. oktober

JR Farm Hiša iz sena

JR Farm Hiša iz sena, 500 g

  • izdelano iz naravnih surovin
  • spodbuja obrabo zob
  • za srednje velike glodavce
€ 11,19 € 12,44 (€ 22,38 / kg)

Dostava do 7. oktober

JR Farm Hiša iz sena

JR Farm Hiša iz sena, 60 g

  • za male glodavce
  • popolnoma užitna
  • spodbuja obrabo zob
€ 3,88 € 4,32 (€ 64,67 / kg)

Dostava do 7. oktober

JR Farm Spomladanski zvitek - srednji

JR Farm Spomladanski zvitek -​ srednji

  • idealen za srednje velike glodavce
  • s planinskim senom in cvetjem
  • premer: 13,5 cm
€ 7,79 € 8,66

Dostava do 7. oktober

bunny Vrbove vejice

bunny Vrbove vejice, 100 g

  • spodbuja naravni nagon grizenja
  • podpira nego zob
  • 100% naravno
€ 3,99 (€ 39,90 / kg)

Dostava do 7. oktober

JR Farm Mini žogica iz vrbovih vejic, 3 kosi

JR Farm Mini žogica iz vrbovih vejic, 3 kosi

  • iz neobdelanega lesa
  • popolnoma užitna
  • spodbuja obrabo zob
€ 5,09 € 5,66 (€ 84,83 / kg)

Dostava do 7. oktober

JR Farm Tunel iz sena - majhen

JR Farm Tunel iz sena -​ majhen

  • odlično za miši in hrčke
  • popolnoma užitno
  • prevlečeno z gorskim travniškim senom
€ 3,88 € 4,32

Dostava do 7. oktober

JR Farm Spomladanski zvitek - majhen

JR Farm Spomladanski zvitek -​ majhen

  • za male glodavce
  • visoka vsebnost surovih vlaknin
  • teža: 125 g
€ 4,39 € 4,88

Dostava do 7. oktober

JR Farm Vrbov tunel za seno - velik

JR Farm Vrbov tunel za seno -​ velik

  • polnjeno s planinskim senom
  • popolnoma užitno
  • spodbuja obrabo zob
€ 20,51 € 22,79

Dostava do 7. oktober

bunny Vejice jablane

bunny Vejice jablane, 100 g

  • spodbuja naravno obrabo zob
  • ustrezna zaposlitev
  • 100% naravno
€ 3,99 (€ 39,90 / kg)

Dostava do 2. november

bunny Korenine regrata

bunny Korenine regrata, 100 g

  • spodbuja naravni nagon grizenja
  • ustrezna zaposlitev
  • 100% naravno
€ 4,59 (€ 45,90 / kg)

Trenutno ni na zalogi

JR Farm Tunel iz sena - srednji

JR Farm Tunel iz sena -​ srednji

  • popolnoma užitno
  • z aromatičnim planinskim senom
  • velikost: 25 x 13,5 cm
€ 7,19 € 7,99

Dostava do 16. november

JR Farm Spomladanski zvitek - velik

JR Farm Spomladanski zvitek -​ velik

  • Velika aktivnost glodalcev
  • S planinskim senom in cvetjem
  • Popolnoma užitna
€ 10,70 € 11,89

Dostava do 16. november

bunny Back to the Roots XS 60-130 g

bunny Back to the Roots XS 60-​130 g

  • zabavno grizljanje za pritlikave kunce in glodavce
  • spodbuja naravno obrabo zob
  • podpira nego zob
€ 10,79

Dostava do 19. november

JR Farm Tunel iz sena - velik

JR Farm Tunel iz sena -​ velik

  • za glodavce in pritlikave kunce
  • z aromatičnim gorskim travniškim senom
  • velikost: 30 x 20 cm
€ 9,69 € 10,77

Dostava do 16. november

bunny Coffeewood

bunny Coffeewood

  • naravni les kavovca
  • za pritlikave zajce in glodavce
  • ustrezna zaposlitev
€ 10,29

Dostava do 19. november