Prigrizki za male živali

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Male živali Okus Značilnosti
Filter

Prigrizki: 1 - 30 od 108 izdelkov

bunny Botanicals Mid Mix

bunny Botanicals Mid Mix, Trpotec in cvetni listi vrtnice (120 g)

  • za pritlikave kunce, morske prašičke, deguje in činčile
  • z izbranimi okusnimi sestavinami
  • brez barvil in konzervansov
€ 6,79 € 7,55 (€ 56,58 / kg)

Dostava do 6. oktober

JR Farm Krmna mešanica "Poletno polje"

JR Farm Krmna mešanica "Poletno polje", 100 g

  • visokokakovostna voluminozna krma
  • z ognjičem in cvetnimi listi vrtnic
  • za glodavce in pritlikave kunce
€ 3,39 € 3,77 (€ 33,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

bunny Hrustljavi piškoti

bunny Hrustljavi piškoti, Sadje (50 g)

  • posebej hrustljavo
  • odlično tudi kot nagrada
  • z inulinom
€ 3,39 € 3,77 (€ 67,80 / kg)

Dostava do 6. oktober

JR Farm Senena tortica - regrat

JR Farm Senena tortica -​ regrat, 75 g

  • z regratom in ognjičem
  • za glodavce in pritlikave kunce
  • brez žit
€ 3,08 € 3,43 (€ 41,07 / kg)

Dostava do 6. oktober

bunny Travniški mačji rep

bunny Travniški mačji rep, 3 kg

  • za enakomerno obrabo zob
  • visoka vsebnost surovih vlaknin spodbuja normalno delovanje črevesja
  • optimalna vsebnost kalcija in fosforja
€ 20,49 (€ 6,83 / kg)

Dostava do 6. oktober

JR Farm Krmna mešanica "Cvetlični travnik"

JR Farm Krmna mešanica "Cvetlični travnik", 100 g

  • nežno posušeno
  • visoka vsebnost vitaminov
  • podpira naravno prebavo
€ 2,88 € 3,21 (€ 28,80 / kg)

Dostava do 6. oktober

JR Farm Zeliščna mešanica

JR Farm Zeliščna mešanica, 500 g

  • vrstam primerna vlakninska krma
  • za dnevno uporabo
  • za glodavce in pritlikave kunce
€ 5,49 € 6,10 (€ 10,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

JR Farm Korenine regrata

JR Farm Korenine regrata, 50 g

  • spodbuja obrabo zob
  • podpira prebavo
  • super sprememba
€ 3,78 € 4,21 (€ 75,60 / kg)

Dostava do 6. oktober

Piškoti za glodavce - My little Sweetheart

bunny Piškoti za glodavce -​ My little Sweetheart, Regrat (30 g)

  • ljubka oblika srca
  • kot prigrizek in nagrada
  • brez dodanega sladkorja
€ 2,48 € 2,76 (€ 82,67 / kg)

Dostava do 6. oktober

JR Farm Grahovi kosmiči

JR Farm Grahovi kosmiči, 200 g

  • bogato z vlakninami
  • visoka vsebnost vitaminov
  • bogao z beljakovinami
€ 2,48 € 2,76 (€ 12,40 / kg)

Dostava do 6. oktober

JR Farm Cvetlična mešanica za činčile

JR Farm Cvetlična mešanica za činčile, 50 g

  • nizka energijska vrednost
  • z ognjičem in kamilico
  • visoka vsebnost surovih vlaknin
€ 3,39 € 3,77 (€ 67,80 / kg)

Dostava do 6. oktober

bunny Črvi mokarjev

bunny Črvi mokarjev, 60 g

  • prigrizek, bogat z beljakovinami
  • z omega maščobnimi kislinami
  • 100% naravno
€ 4,59 (€ 76,50 / kg)

Dostava do 6. oktober

bunny Crispy Snack

bunny Crispy Snack, Zelenjava (30 g)

  • izbrane sestavine
  • za dnevno uporabo
  • tudi kot nagrada
€ 3,88 € 4,32 (€ 129,33 / kg)

Dostava do 6. oktober

Hrana za kunce Kräcker® Trio-Mix - zelenjava, oreščki, gozdni sadeži

Vitakraft Hrana za kunce Kräcker® Trio-​Mix -​ zelenjava, oreščki, gozdni sadeži, 3 kos.

  • s 3 različnimi sortami
  • enostavna pritrditev
  • brez dodanega sladkorja
€ 2,59 € 2,88 (€ 0,86 / kos.)

Dostava do 6. oktober

JR Farm Korenčkovo zelišče

JR Farm Korenčkovo zelišče, 100 g

  • korenčkova zelišča in koščki korenčka
  • za glodavce in pritlikave kunce
  • dodaten delež betakarotena
€ 2,88 € 3,21 (€ 28,80 / kg)

Dostava do 6. oktober

bunny ImmunPower

bunny ImmunPower, 200 g

  • s čebeljim cvetnim prahom in propolisom
  • izbrane sestavine
  • brez konzervansov
€ 5,89 € 6,55 (€ 29,45 / kg)

Dostava do 6. oktober

bunny UroLowCalcium

bunny UroLowCalcium, 800 g

  • podpira normalno delovanje sečil
  • z izbranimi zeliščnimi sestavinami
  • nizka vsebnost kalcija
€ 10,79 (€ 13,49 / kg)

Dostava do 6. oktober

JR Farm Ozkolistni trpotec

JR Farm Ozkolistni trpotec, 100 g

  • ozkolistni trpotec & modri glavinec
  • za glodavce in pritlikave kunce
  • podpira zdravo prebavo
€ 2,88 € 3,21 (€ 28,80 / kg)

Dostava do 6. oktober

Vitakraft Party Rollis - Prigrizki za glodavce

Vitakraft Party Rollis -​ Prigrizki za glodavce, 500 g

  • čisto rastlinske sestavine
  • vrsti primerna vsebnost surovih vlaknin
  • nizka vsebnost kalcija
€ 3,88 € 4,32 (€ 7,76 / kg)

Dostava do 6. oktober

JR Farm Grainless  - Drops, mešane

JR Farm Grainless -​ Drops, mešane, 140 g

  • super kot nagrada
  • brez žit
  • brez dodanega sladkorja
€ 2,48 € 2,76 (€ 17,71 / kg)

Dostava do 6. oktober

Versele Laga Crispy Snack Popcorn

Versele Laga Crispy Snack Popcorn, 550 g

  • za kunce in glodavce
  • z ekspandiranimi zrni
  • brez umetnih arom
€ 3,39 € 3,77 (€ 6,16 / kg)

Dostava do 6. oktober

bunny AntiHairball Cracker

bunny AntiHairball Cracker, 100 g

  • z laneno pogačo in papajo
  • podpira normalno delovanje črevesja
  • spodbuja izločanje pogoltnjenih dlak
€ 7,79 € 8,66 (€ 77,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

JR Farm Grainless - cvetlično srce

JR Farm Grainless -​ cvetlično srce, 90 g

  • brez žit
  • z dragocenimi zelišči
  • velika aktivnost glodalcev
€ 2,48 € 2,76 (€ 27,56 / kg)

Dostava do 6. oktober

JR Farm Poljska zelišča

JR Farm Poljska zelišča, 200 g

  • bogata z vitamini in minerali
  • za vse glodavce in pritlikave kunce
  • visoka vsebnost surovih vlaknin
€ 3,39 € 3,77 (€ 16,95 / kg)

Dostava do 6. oktober

JR Farm Krmna mešanica "Zeliščni vrt"

JR Farm Krmna mešanica "Zeliščni vrt", 100 g

  • z 9 različnimi zelišči
  • visoka vsebnost surovih vlaknin
  • z vitamini in elementi v sledovih
€ 2,88 € 3,21 (€ 28,80 / kg)

Dostava do 6. oktober

JR Farm Kopriva

JR Farm Kopriva, 80 g

  • za glodavce in pritlikave kunce
  • visoka vsebnost vitaminov in mineralnih soli
  • podpira zdravo prebavo
€ 3,28 € 3,65 (€ 41,00 / kg)

Dostava do 6. oktober

JR Farm Grainless - srčki z ognjičem

JR Farm Grainless -​ srčki z ognjičem, 105 g

  • z zelišči in zelenjavo
  • brez žit
  • idealno za ročno hranjenje
€ 2,48 € 2,76 (€ 23,62 / kg)

Dostava do 6. oktober

JR Farm Koruzni storž

JR Farm Koruzni storž, 200 g

  • nežno posušeno
  • najboljša kakovost
  • za obešanje v kletki
€ 2,98 € 3,32 (€ 14,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

JR Farm Grahovi kosmiči

JR Farm Grahovi kosmiči, 1 kg

  • visoka vsebnost beljakovin
  • bogato z vitamini
  • lahko prebavljivo
€ 5,49 € 6,10 (€ 5,49 / kg)

Dostava do 6. oktober

Crispy Sticks - za hrčke in podgane, Pocorn + Honey

Versele Laga Crispy Sticks -​ za hrčke in podgane, Pocorn + Honey, 100 g

  • za hrčke in podgane
  • različni okusi
  • pečeno v pečici
€ 2,88 € 3,21 (€ 28,80 / kg)

Dostava do 6. oktober