Mjamjam - hrana za mačke

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cena Okus Značilnosti Življenjsko obdobje Vrsta embalaže
Filter

Mačja hrana: 1 - 30 od 101 izdelkov

Mjamjam Mačja hrana - raca, perutnina in korenje

Mjamjam Mačja hrana -​ raca, perutnina in korenje, 200 g

  • naravne sestavine
  • z visoko kakovostnimi beljakovinami
  • brez dodanega sladkorja
€ 2,29 (€ 11,45 / kg)

Dostava do 26. oktober

Enoporcijska vrečka - piščanec in korenje

Mjamjam Enoporcijska vrečka -​ piščanec in korenje, 125 g

  • obrok, prilagojen vrsti
  • naravno
  • zelo visoka vsebnost mesa
€ 1,89 (€ 15,12 / kg)

Dostava do 6. oktober

Enoporcijska vrečka - severni jelen, piščanec in korenje

Mjamjam Enoporcijska vrečka -​ severni jelen, piščanec in korenje, 125 g

  • popoln obrok
  • visoko kakovostne sestavine
  • brez živalske moke
€ 2,49 (€ 19,92 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mačja hrana Kitten - piščanec in lososovo olje

Mjamjam Mačja hrana Kitten -​ piščanec in lososovo olje, 800 g

  • popoln obrok za mačje mladiče
  • vsebuje dovolj tavrina
  • naravne sestavine
€ 5,49 (€ 6,86 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mjamjam Enoporcijska vrečka - puran

Mjamjam Enoporcijska vrečka -​ puran, 125 g

  • naravne sestavine
  • z izjemno visoko vsebnostjo mesa
  • brez laktoze, glutena & umetnih dodatkov
€ 2,59 (€ 20,72 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mjamjam Mačja hrana - raca, piščanec in korenček

Mjamjam Mačja hrana -​ raca, piščanec in korenček, 400 g

  • priljubljena DUO sorta
  • ekstra visoka vsebnost mesa
  • brez glutena in laktoze
€ 3,49

Dostava do 6. oktober

Mjamjam Enoporcijska vrečka - puran in buča

Mjamjam Enoporcijska vrečka -​ puran in buča, 125 g

  • obrok, prilagojen vrsti
  • naravno
  • zelo visoka vsebnost mesa
€ 1,89 (€ 15,12 / kg)

Dostava do 6. oktober

Enoporcijska vrečka - divjačina, kunec in borovnice

Mjamjam Enoporcijska vrečka -​ divjačina, kunec in borovnice, 125 g

  • obrok, prilagojen vrsti
  • naravno
  • zelo visoka vsebnost mesa
€ 2,19 (€ 17,52 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mjamjam Enoporcijska vrečka - govedina in buča

Mjamjam Enoporcijska vrečka -​ govedina in buča, 125 g

  • obrok, prilagojen vrsti
  • naravno
  • zelo visoka vsebnost mesa
€ 1,89 (€ 15,12 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mjamjam Mačja hrana - puran in korenje

Mjamjam Mačja hrana -​ puran in korenje, 200 g

  • popoln obrok
  • bez nepotrebnih dodatkov
  • brez laktoze
€ 1,99 (€ 9,95 / kg)

Dostava do 26. oktober

Mjamjam Mačja hrana - puran in buča

Mjamjam Mačja hrana -​ puran in buča, 200 g

  • s svežo mačjo meto
  • naravne sestavine
  • brez konzervansov
€ 1,99 (€ 9,95 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mjamjam Mačja hrana - govedina in buča

Mjamjam Mačja hrana -​ govedina in buča, 200 g

  • krepak okus
  • visoki standardi kakovosti
  • brez žit in glutena
€ 1,99 (€ 9,95 / kg)

Dostava do 6. oktober

Enoporcijska vrečka - raca, perutnina in korenje

Mjamjam Enoporcijska vrečka -​ raca, perutnina in korenje, 125 g

  • obrok, prilagojen vrsti
  • naravno
  • zelo visoka vsebnost mesa
€ 2,19 (€ 17,52 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mjamjam Mačja hrana - svinjina in korenček

Mjamjam Mačja hrana -​ svinjina in korenček, 200 g

  • krepka kombinacija
  • ekstra visoka vsebnost mesa
  • brez žit
€ 2,29

Dostava do 6. oktober

Mjamjam Enoporcijska vrečka - čisti kenguru

Mjamjam Enoporcijska vrečka -​ čisti kenguru, 125 g

  • monoproteinsko
  • z izjemno visoko vsebnostjo mesa
  • brez laktoze, glutena in umetnih dodatkov
€ 2,79 (€ 22,32 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mačja hrana Wellness - Digestion - govedina

Mjamjam Mačja hrana Wellness -​ Digestion -​ govedina, 12 x 125 g

  • spodbuja normalno prebavo
  • izjemno visoka vsebnost mesa
  • brez žit
€ 25,57 € 26,52 (€ 2,13 / kos.)

Dostava do 6. oktober

Mjamjam Mačja hrana - piščanec z brokolijem

Mjamjam Mačja hrana -​ piščanec z brokolijem, 200 g

  • odličnega okusa
  • izbrane sestavine
  • brez glutena in laktoze
€ 2,29

Dostava do 6. oktober

Mjamjam Enoporcijska vrečka - koza in korenje

Mjamjam Enoporcijska vrečka -​ koza in korenje, 125 g

  • bogat okus
  • s pomembnim tavrinom
  • brez konzervansov
€ 2,49 (€ 19,92 / kg)

Dostava do 6. oktober

Enoporcijska vrečka - divjačina, puran in brusnice

Mjamjam Enoporcijska vrečka -​ divjačina, puran in brusnice, 125 g

  • naravni recept
  • s pomembnim tavrinom
  • brez rastlinskih stranskih proizvodov
€ 2,49 (€ 19,92 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mačja hrana Kitten - teletina in lososovo olje

Mjamjam Mačja hrana Kitten -​ teletina in lososovo olje, 200 g

  • popoln obrok za mačje mladiče
  • vsebuje dovolj tavrina
  • naravne sestavine
€ 2,19 (€ 10,95 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mjamjam Mačja hrana - čisti puran

Mjamjam Mačja hrana -​ čisti puran, 200 g

  • monoproteinsko
  • čisti mesni užitek
  • naravno
€ 2,59 (€ 12,95 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mjamjam Mačja hrana - Piščanec in korenje

Mjamjam Mačja hrana -​ Piščanec in korenje, 200 g

  • vrsti primerna mokra hrana
  • oplemeniteno z mačjo meto
  • brez rastlinskih stranskih proizvodov
€ 1,99 (€ 9,95 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mjamjam Mačja hrana - piščanec in špinača

Mjamjam Mačja hrana -​ piščanec in špinača, 400 g

  • okusna kombinacija
  • izbrane sestavine
  • brez glutena in laktoze
€ 3,49

Dostava do 6. oktober

Mjamjam Mačja hrana - govedina, puran in buča

Mjamjam Mačja hrana -​ govedina, puran in buča, 200 g

  • priljubljena DUO sorta
  • ekstra visoka vsebnost mesa
  • brez glutena in laktoze
€ 2,29

Dostava do 6. oktober

Mjamjam Mačja hrana - raca, puran in buča

Mjamjam Mačja hrana -​ raca, puran in buča, 200 g

  • vrhunska kakovost
  • plemenita sestava okusa
  • ekstra visoka vsebnost mesa
€ 2,29

Dostava do 6. oktober

Enoporcijska vrečka Kitten - piščanec in lososovo olje

Mjamjam Enoporcijska vrečka Kitten -​ piščanec in lososovo olje, 125 g

  • popoln obrok
  • s pomembnim tavrinom
  • visoka vsebnost mesa
€ 2,29 (€ 18,32 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mjamjam Mačja hrana - čisti kenguru

Mjamjam Mačja hrana -​ čisti kenguru, 200 g

  • monoproteinsko
  • čisti mesni užitek
  • naravno
€ 2,79 (€ 13,95 / kg)

Dostava do 26. oktober

Mjamjam Mačja hrana - čista raca

Mjamjam Mačja hrana -​ čista raca, 200 g

  • monoproteinsko
  • čisti mesni užitek
  • naravno
€ 2,59 (€ 12,95 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mjamjam Mačja hrana - piščanec, zajec in buča

Mjamjam Mačja hrana -​ piščanec, zajec in buča, 200 g

  • okusna DUO sorta
  • še posebej veliko mesa
  • brez žit
€ 2,29

Dostava do 6. oktober

Mjamjam Enoporcijska vrečka - čista raca

Mjamjam Enoporcijska vrečka -​ čista raca, 125 g

  • en vir beljakovin
  • primeren obrok
  • brez glutena
€ 2,59 (€ 20,72 / kg)

Dostava do 6. oktober