Mokra pasja hrana URINARY S/O Mousse, 200 g
Dietna popolna krmna mešanica za pse za raztapljanje struvitnih kamnov in zmanjšanje ponovnega nastanka struvitnih kamnov
€ 2,41 € 2,54 -5%
(€ 12,05 / kg, vklj. 9,5% DDV
-
Royal Canin Veterinary
Mokra pasja hrana URINARY S/O - fini koščki v omaki, 12 x 100 g
Dietna popolna krmna mešanica za pse za raztapljanje struvitnih kamnov in zmanjševanje njihovega ponovnega nastanka
€ 15,59(€ 12,99 / kg) -
Mokra pasja hrana URINARY S/O Mousse
Dietna popolna krmna mešanica za pse za raztapljanje struvitnih kamnov in zmanjšanje ponovnega nastanka struvitnih kamnov
€ 2,41 € 2,54 -
Royal Canin Veterinary
Mokra pasja hrana URINARY S/O MODERATE CALORIE - fini koščki v omaki, 12 x 100 g
Dietna popolna krmna mešanica za pse za raztapljanje struvitnih kamnov in zmanjševanje njihovega ponovnega nastanka
€ 16,29(€ 13,58 / kg) -
Royal Canin Veterinary
Suha pasja hrana URINARY S/O
Dietna popolna krmna mešanica za pse za raztapljanje struvitnih kamnov in zmanjševanje njihovega ponovnega nastanka
€ 26,49(€ 13,25 / kg) -
Royal Canin Veterinary
Suha pasja hrana URINARY S/O MODERATE CALORIE
Dietna popolna krmna mešanica za pse za raztapljanje struvitnih kamnov in zmanjševanje njihovega ponovnega nastanka
€ 22,99(€ 15,33 / kg) -
Royal Canin Veterinary
Pasji priboljški URINARY S/O SNACKS
Dopolnilna krmna mešanica kot del posebne dietne prehrane za zdravje sečil
€ 6,69(€ 29,09 / kg)
Lastnosti in prednosti
- "raztapljanje struvita
- redčenje urina
- nizka vrednost RSS
Opis
ROYAL CANIN® Urinary S/O je uravnotežena in hranljiva receptura, posebej razvita za podporo psom s težavami sečil, kot so struvitni kristali in kamni.
Raztapljanje struvita
Kombinacija hranil v tej recepturi pomaga raztapljati struvitne kristale in kamne, ki lahko nastanejo v sečnem mehurju.
Redčenje urina
Ta hrana pomaga redčiti urin psa, kar otežuje nastajanje struvitnih in kalcijevih oksalatnih kamnov.
Nizka vrednost RSS
Ta receptura ima nizko vrednost RSS (relative supersaturation, relativna prenasičenost). S tem se zmanjša koncentracija ionov in pomaga preprečevati morebitno nastajanje sečnih kamnov.
Indeks S/O
ROYAL CANIN® Urinary S/O ustvarja tudi takšno okolje v sečilih, ki otežuje nastajanje struvitnih in kalcijevih oksalatnih kamnov.
Pomembna opomba
Ta izdelek je veterinarska hrana iz linije Veterinary Health Nutrition znamke ROYAL CANIN®. Zato je pomembno, da se hrana uporablja le po priporočilu veterinarja. Tako je mogoče zagotoviti, da žival prejema hrano, ki jo dejansko potrebuje. Prehod na novo hrano naj poteka previdno in postopoma v obdobju 7–10 dni. Upoštevajte pravilno velikost obroka, zlasti pri kombiniranem hranjenju.
Možno je kombinirano hranjenje
Da bi ustregli različnim prehranskim željam psov, je mokra hrana ROYAL CANIN® Urinary S/O na voljo tudi v obliki finih koščkov v omaki ali kot suha hrana s hrustljavimi briketi.* Kombinirano hranjenje zagotavlja različne teksture hrane, kar lahko spodbuja apetit. Mokra hrana ima intenzivnejšo aromo, njena visoka vsebnost vlage pa pomaga uravnavati vodno ravnovesje živali. Suho hrano pa je lažje zaužiti in je primerna za zobe.
*Odvisno od razpoložljivosti izdelka
Priporočilo za hranjenje za pločevinke po 200 g:
| Teža psa v kg | Nizka teža | Normalna teža | Prekomerna telesna teža | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Hranjenje s hrano v pločevinki | Kombinirano hranjenje, suha + mokra hrana | Hranjenje s hrano v pločevinki | Kombinirano hranjenje, suha + mokra hrana | Hranjenje s hrano v pločevinki | Kombinirano hranjenje, suha + mokra hrana | |
| 5 | 200 g | 28 g + 100 g | 200 g | 22 g + 100 g | 150 g | 15 g + 100 g |
| 10 | 400 g | 56 g + 200 g | 350 g | 43 g + 200 g | 300 g | 30 g + 200 g |
| 20 | 700 g | 129 g + 200 g | 600 g | 107 g + 200 g | 550 g | 86 g + 200 g |
| 30 | 950 g | 193 g + 200 g | 850 g | 164 g + 200 g | 700 g | 135 g + 200 g |
| 40 | 1150 g | 253 g + 200 g | 1050 g | 216 g + 200 g | 900 g | 180 g + 200 g |
Priporočilo za hranjenje za pločevinke po 410 g:
| Teža psa | Nizka teža | Normalna teža | Prekomerna telesna teža | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Grami | Pločevinka | Grami | Pločevinka | Grami | Pločevinka | |
| 2 kg | 208 g | 1/2 | 183 g | 2/4 | 158 g | 1/2 |
| 4 kg | 350 g | 3/4 | 308 g | 3/4 | 266 g | 3/4 |
| 6 kg | 475 g | 1+1/4 | 418 g | 1 | 361 g | 1 |
| 8 kg | 589 g | 1+2/4 | 519 g | 1+1/4 | 448 g | 1 |
| 10 kg | 697 g | 1+3/4 | 613 g | 1+2/4 | 529 g | 1+1/4 |
| 15 kg | 944 g | 2+1/4 | 831 g | 2 | 718 g | 1+3/4 |
| 20 kg | 1172 g | 2+3/4 | 1031 g | 2+2/4 | 890 g | 2+1/4 |
| 25 kg | 1385 g | 3+2/4 | 1219 g | 3 | 1053 g | 2+2/4 |
| 30 kg | 1588 g | 3+3/4 | 1397 g | 3+2/4 | 1207 g | 3 |
| 35 kg | 1783 g | 4+1/4 | 1569 g | 3+3/4 | 1355 g | 3+1/4 |
| 40 kg | 1970 g | 4+3/4 | 1734 g | 4+1/4 | 1498 g | 3+3/4 |
| 45 kg | 2152 g | 5+1/4 | 1894 g | 4+2/4 | 1636 g | 4 |
| 50 kg | 2329 g | 5+3/4 | 2050 g | 5 | 1770 g | 4+1/4 |
| 55 kg | 2502 g | 6 | 2202 g | 5+1/4 | 1902 g | 4+3/4 |
| 60 kg | 2671 g | 6+2/4 | 2350 g | 5+3/4 | 2030 g | 5 |
| 70 kg | 2998 g | 7+1/4 | 2638 g | 6+2/4 | 2279 g | 5+2/4 |
| 80 kg | 3314 g | 8 | 2916 g | 7 | 2519 g | 6+1/4 |
Sestava
meso in živalski stranski proizvodi, olja in maščobe, žito, rastlinski stranski proizvodi, minerali, sladkor
Sestavine
Prehransko-fiziološke sestavine
| Sestavine | na kg |
|---|---|
| vitamin D3 | 190 I.U. |
| železo E1 kot železov-(II)-sulfat monohidrat | 3,4 mg |
| jod kor kalcijevjodat, brez vode E2 | 0,24 mg |
| baker kot pentahidrat bakrovega sulfata | 2 mg |
| mangan E5 kot mangan-(II)-oksid | 1 mg |
| cink kot cinkov sulfat E6 | 10 mg |
Tehnološko dodatne sestavine
| Sestavine | na kg |
|---|---|
| natrijev bisulfat | 0,56 g |
Analitične komponente
| Sestavine | na kg |
|---|---|
| beljakovine | 8 % |
| surove beljakovine | 0 % |
| vsebnost maščobe | 6 % |
| surovi pepel | 2 % |
| surova olja in maščobe | 0 % |
| surove vlaknine | 1,4 % |
| vlaga | 78 % |
| tavrin | 0,12 % |
| kalij | 0,2 % |
| kalcij | 0,21 % |
| fosfor | 0,2 % |
| natrij | 0,29 % |
| magnezij | 0,016 % |
| klorid | 0,4 % |
| žveplo | 0,2 % |
| kalcijev sulfat[1] | 0,25 % |
| natrijev bisulfat[1] | 0,056 % |
| DL-metionin | 0,054 % |
- snovi za zakisanje urina
Pravne informacije
| Proizvajalec: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Avstrija, www.royalcanin.com/de |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Mokra pasja hrana URINARY S/O Mousse
Ustrezni izdelki
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 59,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 10.350 izdelkov