Belcando® - pasja hrana

Holistična prehranska načela za kosmate prijatelje

Hrana za pse Belcando vsebuje visokokakovostne sestavine po holističnem načelu! Cilj je zagotoviti vašemu psu najboljšo možno oskrbo z minerali in elementi v sledovih v vsakem življenjskem obdobju. Idealno za aktiven življenjski slog!

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cena Okus Značilnosti Življenjsko obdobje Področje uporabe
Filter

Belcando®: 1 - 30 od 87 izdelkov

Belcando® Baseline - jagnjetina

Belcando® Baseline -​ jagnjetina, 400 g

  • za odrasle pse
  • z okusno jagnjetino
  • brez soje, mleka in žitaric
€ 2,48 € 2,76 (€ 6,20 / kg)

Dostava do 7. oktober

Belcando® Single Protein - konj

Belcando® Single Protein -​ konj, 200 g

  • za odrasle pse
  • izdelano v Nemčiji
  • brez dodatkov
€ 3,39 € 3,77 (€ 16,95 / kg)

Dostava do 7. oktober

Belcando® Piščanec z rižem, korenčkom in bučkami

Belcando® Piščanec z rižem, korenčkom in bučkami, 125 g

  • za odrasle pse
  • s piščancem, rižem, korenjem in bučkami
  • brez arom, barvil in konzervansov
€ 1,98 € 2,21 (€ 15,84 / kg)

Dostava do 7. oktober

Belcando® Adult Beef , brez žit

Belcando® Adult Beef , brez žit, 12,5 kg (12,50 kg)

  • brez soje in žit
  • z ekstra svežo govedino
  • za prehransko občutljive pse
€ 81,57 € 90,64 (€ 6,53 / kg)

Brezplačna dostava do 7. oktober

Belcando® Baseline - piščanec

Belcando® Baseline -​ piščanec, 400 g

  • za odrasle pse
  • z okusnim piščancem
  • brez soje, mleka in žitaric
€ 2,48 € 2,76 (€ 6,20 / kg)

Dostava do 7. oktober

Belcando® Junior - perutnina z jajcem

Belcando® Junior -​ perutnina z jajcem, 400 g

  • od 3 mesecev naprej
  • izdelano v Nemčiji
  • brez arom, barvil in konzervansov
€ 3,39 € 3,77 (€ 8,48 / kg)

Dostava do 7. oktober

Belcando® Govedina in spaetzle z bučkami

Belcando® Govedina in spaetzle z bučkami, 300 g

  • za odrasle pse
  • izdelano v Nemčiji
  • brez arom, barvil in konzervansov
€ 3,39 € 3,77 (€ 11,30 / kg)

Dostava do 22. oktober

Belcando® Jagnjetina in krompir z brusnicami

Belcando® Jagnjetina in krompir z brusnicami, 125 g

  • za odrasle pse
  • izdelano v Nemčiji
  • brez arom, barvil in konzervansov
€ 1,98 € 2,21 (€ 15,84 / kg)

Dostava do 7. oktober

Belcando® Adult Lamb & Rice

Belcando® Adult Lamb & Rice, 1 kg

  • za odrasle pse
  • brez pšenice, soje in mleka
  • z jagnjetino, rižem in chia semeni
€ 6,79 € 7,55 (€ 6,79 / kg)

Dostava do 7. oktober

Belcando® Finest Lamb, brez žit

Belcando® Finest Lamb, brez žit, 1 kg

  • za občutljive pse
  • brez soje in mleka
  • z amarantom, krilom in jagnjetino
€ 9,19 € 10,22 (€ 9,19 / kg)

Dostava do 7. oktober

Belcando® Baseline - postrv

Belcando® Baseline -​ postrv, 400 g

  • za odrasle pse
  • z okusno postrvjo
  • brez soje, mleka in žitaric
€ 2,48 € 2,76 (€ 6,20 / kg)

Dostava do 7. oktober

Belcando® Raca z rižem in brusnicami

Belcando® Raca z rižem in brusnicami, 125 g

  • za odrasle pse
  • izdelano v Nemčiji
  • brez arom, barvil in konzervansov
€ 1,98 € 2,21 (€ 15,84 / kg)

Dostava do 7. oktober

Belcando® Baseline - puran

Belcando® Baseline -​ puran, 400 g

  • za odrasle pse
  • s slastnim puranom
  • brez soje, mleka in žitaric
€ 2,48 € 2,76 (€ 6,20 / kg)

Dostava do 7. oktober

Belcando® Adult Dinner

Belcando® Adult Dinner, 22,5 kg (22,50 kg)

  • za odrasle pse
  • zmanjšana vsebnost maščob in beljakovin
  • s perutnino, krompirjem in moko iz grozdnih pešk
€ 97,09 € 107,88 (€ 4,32 / kg)

Brezplačna dostava do 22. oktober

Belcando® Adult Horse, brez žit

Belcando® Adult Horse, brez žit, 12,5 kg (12,50 kg)

  • brez soje in žit
  • z ekstra svežim konjskim mesom
  • za prehransko občutljive pse
€ 78,06 € 86,74 (€ 6,24 / kg)

Brezplačna dostava do 7. oktober

Belcando® Finest Duck

Belcando® Finest Duck, 1 kg

  • brez koruze, soje, mleka in pšenice
  • za majhne in srednje velike pasme psov
  • z raco, jetri, rižem in moko iz grozdnih pešk
€ 7,79 € 8,66 (€ 7,79 / kg)

Dostava do 22. oktober

Belcando® Baseline - govedina

Belcando® Baseline -​ govedina, 400 g

  • za odrasle pse
  • z okusno govedino
  • brez soje, mleka in žitaric
€ 2,48 € 2,76 (€ 6,20 / kg)

Dostava do 7. oktober

Belcando® Finest Salmon, brez žit

Belcando® Finest Salmon, brez žit, 4 kg

  • za občutljive pse
  • 75 % živalskih beljakovin
  • brez soje, mleka in žitaric
€ 29,52 € 32,80 (€ 7,38 / kg)

Dostava do 7. oktober

Belcando® Adult Poultry, brez žit

Belcando® Adult Poultry, brez žit, 12,5 kg (12,50 kg)

  • z dodatno svežo perutnino
  • brez soje, mleka in žitaric
  • za prehransko občutljive pse
€ 78,06 € 86,74 (€ 6,24 / kg)

Brezplačna dostava do 22. oktober

Junior - piščanec s korenjem in lososovim oljem

Belcando® Junior -​ piščanec s korenjem in lososovim oljem, 125 g

  • za mlade pse
  • izdelano v Nemčiji
  • brez arom, barvil in konzervansov
€ 1,98 € 2,21 (€ 15,84 / kg)

Dostava do 7. oktober

Belcando® Mix it, brez žit

Belcando® Mix it, brez žit, 1 kg

  • s krilom in amarantom
  • brez žitaric, soje, mlečnih izdelkov in mesa
  • dodatek k BARF ali mesnim konzervam
€ 7,79 € 8,66 (€ 7,79 / kg)

Dostava do 22. oktober

Belcando® Kunec s prosom in sladkim krompirjem

Belcando® Kunec s prosom in sladkim krompirjem, 125 g

  • za odrasle pse
  • izdelano v Nemčiji
  • brez arom, barvil in konzervansov
€ 1,98 € 2,21 (€ 15,84 / kg)

Dostava do 7. oktober

Belcando® Single Protein - losos

Belcando® Single Protein -​ losos, 200 g

  • za odrasle pse
  • izdelano v Nemčiji
  • brez dodatkov
€ 2,88 € 3,21 (€ 14,40 / kg)

Dostava do 7. oktober

Belcando® Divjačina s prosom in brusnicami

Belcando® Divjačina s prosom in brusnicami, 125 g

  • za odrasle pse
  • izdelano v Nemčiji
  • brez arom, barvil in konzervansov
€ 1,98 € 2,21 (€ 15,84 / kg)

Dostava do 7. oktober

Belcando® Single Protein - jagnjetina

Belcando® Single Protein -​ jagnjetina, 400 g

  • za odrasle pse
  • izdelano v Nemčiji
  • brez dodatkov
€ 3,88 € 4,32 (€ 9,70 / kg)

Dostava do 7. oktober

Belcando® Junior Poultry, brez žit

Belcando® Junior Poultry, brez žit, 12,5 kg (12,50 kg)

  • od 4. meseca starosti
  • brez soje, mleka in žitaric
  • brez umetnih barvil, arom in konzervansov
€ 78,06 € 86,74 (€ 6,24 / kg)

Brezplačna dostava do 22. oktober

Belcando® Adult Ocean, brez žit

Belcando® Adult Ocean, brez žit, 12,5 kg (12,50 kg)

  • s svežimi ribami
  • brez soje, mleka in žitaric
  • za prehransko občutljive pse
€ 81,57 € 90,64 (€ 6,53 / kg)

Brezplačna dostava do 7. oktober

Belcando® Adult Active

Belcando® Adult Active, 22,5 kg (22,50 kg)

  • za zelo aktivne pse
  • 75 % živalskih beljakovin
  • s perutnino in rožičevo moko
€ 101,09 € 112,33 (€ 4,49 / kg)

Brezplačna dostava do 7. oktober

Belcando® Puran z amarantom in grahom

Belcando® Puran z amarantom in grahom, 125 g

  • za odrasle pse
  • izdelano v Nemčiji
  • brez arom, barvil in konzervansov
€ 1,98 € 2,21 (€ 15,84 / kg)

Dostava do 7. oktober

Belcando® Puppy Poultry, brez žit

Belcando® Puppy Poultry, brez žit, 1 kg

  • za mladiče do 4 mesecev
  • brez soje, mleka in žitaric
  • brez umetnih barvil, arom in konzervansov
€ 7,79 € 8,66 (€ 7,79 / kg)

Dostava do 7. oktober