Betty's Landhausküche - nove 250g vrečke v akciji

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka
Filter

Vrečke mokre hrane v akciji: 6 izdelkov

Mokra mačja hrana v vrečki - čisti piščanec z oljem borage

Betty's Landhausküche Mokra mačja hrana v vrečki -​ čisti piščanec z oljem borage, 6 x 250 g

  • lahko prebavljiva monoproteinska hrana
  • bogata z omega-6 maščobnimi kislinami
  • brez konzervansov
€ 17,29 (€ 11,53 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mokra mačja hrana v vrečki - piščanec in fazan z oljem borage

Betty's Landhausküche Mokra mačja hrana v vrečki -​ piščanec in fazan z oljem borage, 6 x 250 g

  • posebej okusna
  • bogata z omega-6 maščobnimi kislinami
  • brez konzervansov
€ 17,29 (€ 11,53 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mokra mačja hrana v vrečki - čista perutnina

Betty's Landhausküche Mokra mačja hrana v vrečki -​ čista perutnina, 6 x 250 g

  • primerna tudi za mačke, nagnjene k prekomerni telesni teži
  • monoproteinska
  • brez dodanih ojačevalcev okusa
€ 16,69 (€ 11,13 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mokra mačja hrana v vrečki - raca z oljem borage

Betty's Landhausküche Mokra mačja hrana v vrečki -​ raca z oljem borage, 6 x 250 g

  • z račjim in perutninskim mesom
  • bogata z omega-6 maščobnimi kislinami
  • brez umetnih arom in konzervansov
€ 17,29 (€ 11,53 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mokra mačja hrana v vrečki - piščanec in teletina z oljem borage

Betty's Landhausküche Mokra mačja hrana v vrečki -​ piščanec in teletina z oljem borage, 6 x 250 g

  • posebej lahko prebavljiva
  • z omega-6 maščobnimi kislinami
  • brez dodanih ojačevalcev okusa
€ 16,69 (€ 11,13 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mokra mačja hrana v vrečki - kenguru z oljem borage

Betty's Landhausküche Mokra mačja hrana v vrečki -​ kenguru z oljem borage, 6 x 250 g

  • uravnotežena receptura
  • bogata z omega-6 maščobnimi kislinami
  • brez konzervansov
€ 17,29 (€ 11,53 / kg)

Dostava do 2. november