Osnovna hrana za kanarčke

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Okus
Filter

Kanarčki: 5 izdelkov

Versele Laga Prestige Premium - hrana za kanarčke

Versele Laga Prestige Premium -​ hrana za kanarčke, 800 g

  • mešanica semen
  • z vitamini, minerali in aminokislinami
  • podpira prebavo
€ 8,29 (€ 10,36 / kg)

Dostava do 6. oktober

Versele Laga Prestige Canaries - hrana za kanarčke

Versele Laga Prestige Canaries -​ hrana za kanarčke, 1 kg

  • za kanarčke
  • za dobro kondicijo
  • z visoko kakovostnimi sestavinami
€ 6,89 (€ 6,89 / kg)

Dostava do 6. oktober

Quiko Jagodni prigrizki za ptice

Quiko Jagodni prigrizki za ptice, 125 g

  • dodatna prehrana, bogata z beljakovinami
  • z jagodami, jajčnim biskvitom in medom
  • visoka sprejemljivost
€ 3,29 (€ 26,32 / kg)

Dostava do 22. oktober

Duvoplus Tropske ptice mešanica

Duvoplus Tropske ptice mešanica, 20 kg

  • s semeni
  • hranljivo in uravnoteženo
€ 52,49 (€ 2,62 / kg)

Dostava do 21. oktober

Duvoplus Rumeno proso 1 kg

Duvoplus Rumeno proso 1 kg, 1 kg

  • 100% naravno
  • idealna dejavnost
  • tudi za mlade ptice
€ 17,79 (€ 17,79 / kg)

Dostava do 21. oktober