ROYAL CANIN - posebna hrana za pasemske mačke
Za pasemske mačke: 11 izdelkov
Royal Canin Mačja hrana British Shorthair Adult, 400 g
- popolno za optimalno muskulaturo
- podpira zdrave kosti & sklepe
- spodbuja delovanje srca
€ 6,59 (€ 16,48 / kg)
Dostava do 6. oktober
Royal Canin Mačja hrana Maine Coon Adult, 2 kg
- pomaga podpirati sklepe
- spodbuja delovanje srca
- podpira zdravo kožo & lepo dlako
€ 34,02 € 37,80 (€ 17,01 / kg)
Dostava do 6. oktober
Royal Canin Mačja hrana Maine Coon Adult v omaki, 12 x 85 g, 1.020 g
- spodbuja zdrave kosti & sklepe
- popolno za mačke z visokimi energetskimi potrebami
- podpira zdravo kožo & lepo dlako
€ 19,90 € 22,12 (€ 19,51 / kg)
Dostava do 6. oktober
Royal Canin Mačja hrana Persian Adult, 400 g
- popolno za dolgodlake mačke
- zmanjša nastajanje dlačnih kep
- optimalna prebava
€ 7,79 € 8,66 (€ 19,48 / kg)
Dostava do 6. oktober
Royal Canin Mačja hrana Ragdoll Adult, 2 kg
- zdrava koža & lepa dlaka
- podpora delovanju srca
- zdrave kosti & sklepi
€ 34,02 € 37,80 (€ 17,01 / kg)
Dostava do 19. oktober
Royal Canin Mačja hrana Bengal Adult, 400 g
- prispeva k zdravi prebavi
- podpira atletsko postavo
- spodbuja lepo & sijočo dlako
€ 7,59 (€ 18,98 / kg)
Dostava do 6. oktober
Royal Canin Mačja hrana Norwegian Forest Cat Adult, 400 g
- zdrava koža & lepa dlaka
- preprečuje nastanek dlačnih kep
- idealna teža in zdravi sklepi
€ 7,79 € 8,66 (€ 19,48 / kg)
Dostava do 6. oktober
Royal Canin Mačja hrana Persian Adult Mousse, 12 x 85 g, 1.020 g
- popolno za dolgodlake mačke
- optimalna prebava
- zdravo delovanje urinarnega trakta
€ 19,90 € 22,12 (€ 19,51 / kg)
Dostava do 6. oktober
Royal Canin Mačja hrana Sphynx Adult, 2 kg
- visoka vsebnost energije
- zdrava koža
- podpira delovanje srca
€ 34,02 € 37,80 (€ 17,01 / kg)
Dostava do 6. oktober
Royal Canin Mačja hrana Siamese Adult, 10 kg
- spodbuja vitko, mišičasto postavo
- podpira zdravo prebavo
- prispeva k lepi in sijoči dlaki
€ 107,99 (€ 10,80 / kg)
Brezplačna dostava do 6. oktober
Royal Canin Mačja hrana British Shorthair Adult v omaki, 12 x 85 g, 1.020 g
- popolno za nizke energetske zahteve
- podpira zdravo kožo & lepo dlako
- podpira delovanje urinarnega trakta
€ 17,29 (€ 16,95 / kg)
Dostava do 19. oktober
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Zoolini:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 59,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 10.300 izdelkov