ROYAL CANIN - hrana za mačke

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cena Značilnosti Življenjsko obdobje Pasma Področje uporabe Linije izdelkov
Filter

Mačke: 1 - 30 od 80 izdelkov

Mačja hrana Digestive Care, v omaki, 12 x 85 g

Royal Canin Mačja hrana Digestive Care, v omaki, 12 x 85 g, 1.020 g

  • pomaga spodbujati optimalno kakovost blata
  • podpira zdravo ravnovesje črevesne flore
  • prispeva k optimalni kakovosti stola
€ 18,39 (€ 18,03 / kg)

Dostava do 6. oktober

Royal Canin Suha mačja hrana Fussy Exigent

Royal Canin Suha mačja hrana Fussy Exigent, 400 g

  • edinstvena kombinacija okusov
  • hrustljava oblika briketov
  • spodbuja normalno delovanje sečil
€ 7,79 € 8,66 (€ 19,48 / kg)

Dostava do 6. oktober

Royal Canin Mačja hrana Sensible 33

Royal Canin Mačja hrana Sensible 33, 10 kg

  • spodbuja optimalno prebavo
  • spodbuja vnos hrane zaradi visoke okusnosti
  • popolno za mačke z visokimi energijskimi potrebami
€ 78,06 € 86,74 (€ 7,81 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

Mačja hrana Sterilised v omaki, 12 x 85 g

Royal Canin Mačja hrana Sterilised v omaki, 12 x 85 g, 1.020 g

  • prispeva k ohranjanju idealne teže
  • spodbuja zdravo delovanje urinarnega trakta
  • instinktivna naklonjenost, odlično sprejetje hrane
€ 18,50 € 20,56 (€ 18,14 / kg)

Dostava do 6. oktober

Royal Canin Mačja hrana Sterilised 37

Royal Canin Mačja hrana Sterilised 37, 400 g

  • prispeva k ohranjanju idealne telesne teže
  • podpira delovanje urinarnega trakta
  • pomaga ohranjati mišično maso zaradi visoke vsebnosti beljakovin
€ 6,79 € 7,55 (€ 16,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

Royal Canin Mačja hrana Dental Care

Royal Canin Mačja hrana Dental Care, 400 g

  • vsebuje aktivno hranilo za nego zob, ki zmanjšuje nastajanje zobnih oblog
  • posebej razviti briketi s posebnim učinkom zobne ščetke
  • dokazani rezultati
€ 7,79 € 8,66 (€ 19,48 / kg)

Dostava do 6. oktober

Royal Canin Mačja hrana British Shorthair Adult

Royal Canin Mačja hrana British Shorthair Adult, 400 g

  • popolno za optimalno muskulaturo
  • podpira zdrave kosti & sklepe
  • spodbuja delovanje srca
€ 6,59 (€ 16,48 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mačja hrana Indoor Sterilised v omaki, 12 x 85 g

Royal Canin Mačja hrana Indoor Sterilised v omaki, 12 x 85 g, 1.020 g

  • instinktivna preferenca
  • podpira delovanje urinarnega trakta
  • podpira zdravo prebavo
€ 16,29 (€ 15,97 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mačja hrana Indoor Sterilised v želeju, 12 x 85 g

Royal Canin Mačja hrana Indoor Sterilised v želeju, 12 x 85 g, 1.020 g

  • instinktivna preferenca mačk
  • podpira delovanje urinarnega trakta
  • podpira zdravo prebavo
€ 16,29 (€ 15,97 / kg)

Dostava do 6. oktober

Royal Canin Mokra mačja hrana Kitten Mousse

Royal Canin Mokra mačja hrana Kitten Mousse, 12 x 85g (1.020g)

  • mehka tekstura za mlečne zobke
  • podpira razvoj lastne obrambe telesa
  • podpira razvoj možganov
€ 16,50 € 18,34 (€ 16,18 / kg)

Dostava do 6. oktober

Royal Canin Mačja hrana Hair & Skin v omaki

Royal Canin Mačja hrana Hair & Skin v omaki, 12 x 85g (1.020g)

  • pomaga podpirati zdravo kožo
  • pomaga vzdrževati sijočo dlako
  • dokazani rezultati
€ 18,39 (€ 18,03 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mokra mačja hrana Kitten v omaki, 12 x 85 g

Royal Canin Mokra mačja hrana Kitten v omaki, 12 x 85 g, 1.020 g

  • mehka tekstura za mlečne zobke
  • podpira razvoj lastne obrambe telesa
  • podpira razvoj možganov
€ 16,50 € 18,34 (€ 16,18 / kg)

Dostava do 6. oktober

Royal Canin Mačja hrana Kitten British Shorthair

Royal Canin Mačja hrana Kitten British Shorthair, 2 kg

  • spodbuja harmonično rast mišic & kosti
  • podpira zdravo prebavo
  • pomaga graditi naravno obrambo
€ 32,99 (€ 16,50 / kg)

Dostava do 6. oktober

Royal Canin Mačja hrana Instinctive v omaki

Royal Canin Mačja hrana Instinctive v omaki, 12 x 85g (1.020g)

  • instinktivna preferenca mačk
  • podpira delovanje urinarnega trakta
  • podpira ohranjanje idealne teže
€ 17,29 (€ 16,95 / kg)

Dostava do 6. oktober

Royal Canin Mačja hrana Maine Coon Adult

Royal Canin Mačja hrana Maine Coon Adult, 2 kg

  • pomaga podpirati sklepe
  • spodbuja delovanje srca
  • podpira zdravo kožo & lepo dlako
€ 34,02 € 37,80 (€ 17,01 / kg)

Dostava do 6. oktober

Royal Canin Babycat Milk

Royal Canin Babycat Milk, 300 g

  • harmonična rast
  • zdrava prebava
  • mleko v prahu
€ 19,40 € 21,56 (€ 64,67 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mačja hrana Sensory Multipack v omaki, 12 x 85 g

Royal Canin Mačja hrana Sensory Multipack v omaki, 12 x 85 g, 1.020 g

  • pakiranje z vsemi tremi okusi v omaki za popolno senzorično doživetje
  • instinktivne želje mačke
  • pomaga ohranjati zdravje sečil
€ 18,50 € 20,56 (€ 18,14 / kg)

Dostava do 6. oktober

Royal Canin Mačja hrana Digestive Care

Royal Canin Mačja hrana Digestive Care, 400 g

  • pomaga podpirati zdravo prebavo
  • vsebuje lahko prebavljive beljakovine, prebiotike (FOS) in vlaknine
  • podpira zdravo ravnovesje črevesne flore
€ 7,79 € 8,66 (€ 19,48 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mačja hrana Maine Coon Adult v omaki, 12 x 85 g

Royal Canin Mačja hrana Maine Coon Adult v omaki, 12 x 85 g, 1.020 g

  • spodbuja zdrave kosti & sklepe
  • popolno za mačke z visokimi energetskimi potrebami
  • podpira zdravo kožo & lepo dlako
€ 19,90 € 22,12 (€ 19,51 / kg)

Dostava do 6. oktober

Royal Canin Mačja hrana Persian Adult

Royal Canin Mačja hrana Persian Adult, 400 g

  • popolno za dolgodlake mačke
  • zmanjša nastajanje dlačnih kep
  • optimalna prebava
€ 7,79 € 8,66 (€ 19,48 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mačja hrana Instinctive v želeju, 12 x 85 g

Royal Canin Mačja hrana Instinctive v želeju, 12 x 85 g, 1.020 g

  • instinktivna preferenca mačk
  • podpira delovanje urinarnega trakta
  • podpira ohranjanje idealne teže
€ 17,29 (€ 16,95 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mokra mačja hrana Kitten v želeju, 12 x 85 g

Royal Canin Mokra mačja hrana Kitten v želeju, 12 x 85 g, 1.020 g

  • mehka tekstura za mlečne zobke
  • podpira razvoj lastne obrambe telesa
  • podpira razvoj možganov
€ 16,50 € 18,34 (€ 16,18 / kg)

Dostava do 6. oktober

Royal Canin Mačja hrana Hair & Skin Care

Royal Canin Mačja hrana Hair & Skin Care, 400 g

  • pomaga podpirati zdravo kožo
  • pomaga vzdrževati sijočo dlako
  • dokazani rezultati
€ 6,99 (€ 17,48 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mačja hrana Mother & Babycat Mousse, 12 x 195 g

Royal Canin Mačja hrana Mother & Babycat Mousse, 12 x 195 g, 2.340 g

  • olajša prehod z materinega mleka na trdno hrano
  • podpira razvoj obrambe telesa pri mačjih mladičih
  • podpira razvoj možganov
€ 44,03 € 48,93 (€ 18,82 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mokra mačja hrana Light Weight Care v omaki, 12 x 85 g

Royal Canin Mokra mačja hrana Light Weight Care v omaki, 12 x 85 g, 1.020 g

  • pomaga omejiti prekomerno pridobivanje telesne teže
  • prilagojena vsebnost beljakovin pomaga ohranjati mišično maso
  • obogateno z L-karnitinom za podporo zdrave presnove maščob
€ 21,51 € 23,90 (€ 21,09 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mačja hrana Hairball Care, v omaki, 12 x 85 g

Royal Canin Mačja hrana Hairball Care, v omaki, 12 x 85 g, 1.020 g

  • uravnotežena hranilna formula za zmanjšanje nastajanja dlak
  • zasnovano za spodbujanje črevesne aktivnosti
  • dokazani rezultati
€ 18,39 (€ 18,03 / kg)

Dostava do 6. oktober

Royal Canin Mačja hrana Ageing 11+ v omaki

Royal Canin Mačja hrana Ageing 11+ v omaki, 12 x 85g (1.020g)

  • kompleks HealthyAge7™
  • podpira normalno prebavo
  • spodbuja normalno delovanje prebave
€ 21,51 € 23,90 (€ 21,09 / kg)

Dostava do 6. oktober

Royal Canin Mačja hrana Hairball Care

Royal Canin Mačja hrana Hairball Care, 400 g

  • uravnotežena hranilna formula za zmanjšanje nastajanja dlak
  • vsebuje naravne vlaknine, ki spodbujajo črevesno aktivnost
  • dokazani rezultati
€ 7,79 € 8,66 (€ 19,48 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mačja hrana Hair & Skin v želeju, 12 x 85 g

Royal Canin Mačja hrana Hair & Skin v želeju, 12 x 85 g, 1.020 g

  • pomaga podpirati zdravo kožo
  • pomaga vzdrževati sijočo dlako
  • dokazani rezultati
€ 18,39 (€ 18,03 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mačja hrana Instinctive 7+ v omaki, 12 x 85 g

Royal Canin Mačja hrana Instinctive 7+ v omaki, 12 x 85 g, 1.020 g

  • kompleks vitalnosti
  • instinktivna naklonjenost
  • podpira delovanje ledvic
€ 19,90 € 22,12 (€ 19,51 / kg)

Dostava do 6. oktober