ROYAL CANIN - hrana za posebej občutljive mačke
Občutljive mačke: 20 izdelkov
Royal Canin Mačja hrana Dental Care, 400 g
- vsebuje aktivno hranilo za nego zob, ki zmanjšuje nastajanje zobnih oblog
- posebej razviti briketi s posebnim učinkom zobne ščetke
- dokazani rezultati
€ 7,79 € 8,66 (€ 19,48 / kg)
Dostava do 6. oktober
Royal Canin Mačja hrana Hair & Skin v omaki, 12 x 85g (1.020g)
- pomaga podpirati zdravo kožo
- pomaga vzdrževati sijočo dlako
- dokazani rezultati
€ 18,39 (€ 18,03 / kg)
Dostava do 6. oktober
Royal Canin Mačja hrana Digestive Care, 400 g
- pomaga podpirati zdravo prebavo
- vsebuje lahko prebavljive beljakovine, prebiotike (FOS) in vlaknine
- podpira zdravo ravnovesje črevesne flore
€ 7,79 € 8,66 (€ 19,48 / kg)
Dostava do 6. oktober
Royal Canin Mačja hrana Hair & Skin Care, 400 g
- pomaga podpirati zdravo kožo
- pomaga vzdrževati sijočo dlako
- dokazani rezultati
€ 6,99 (€ 17,48 / kg)
Dostava do 6. oktober
Royal Canin Mokra mačja hrana Light Weight Care v omaki, 12 x 85 g, 1.020 g
- pomaga omejiti prekomerno pridobivanje telesne teže
- prilagojena vsebnost beljakovin pomaga ohranjati mišično maso
- obogateno z L-karnitinom za podporo zdrave presnove maščob
€ 21,51 € 23,90 (€ 21,09 / kg)
Dostava do 6. oktober
Royal Canin Mačja hrana Hairball Care, v omaki, 12 x 85 g, 1.020 g
- uravnotežena hranilna formula za zmanjšanje nastajanja dlak
- zasnovano za spodbujanje črevesne aktivnosti
- dokazani rezultati
€ 18,39 (€ 18,03 / kg)
Dostava do 6. oktober
Royal Canin Mačja hrana Hairball Care, 400 g
- uravnotežena hranilna formula za zmanjšanje nastajanja dlak
- vsebuje naravne vlaknine, ki spodbujajo črevesno aktivnost
- dokazani rezultati
€ 7,79 € 8,66 (€ 19,48 / kg)
Dostava do 6. oktober
Royal Canin Mačja hrana Hair & Skin v želeju, 12 x 85 g, 1.020 g
- pomaga podpirati zdravo kožo
- pomaga vzdrževati sijočo dlako
- dokazani rezultati
€ 18,39 (€ 18,03 / kg)
Dostava do 6. oktober
Royal Canin Mačja hrana Urinary Care, v želeju, 12 x 85 g, 1.020 g
- pomaga podpirati zdravje sečil
- zasnovano za spodbujanje zdrave ravni mineralov v urinarnem traktu
- dokazani rezultati
€ 21,51 € 23,90 (€ 21,09 / kg)
Dostava do 6. oktober
Royal Canin Mokra hrana za mačke - FCN Digestive Care Airlift Loaf, 12 x 85 g, 1.020 g
- zračno stepen mousse
- izboljšana izkušnja hranjenja
- zdravje prebavil
€ 24,51 € 27,24 (€ 24,03 / kg)
Dostava do 6. oktober
Royal Canin Mačja hrana Light Weight Care, 400 g
- pomaga omejiti prekomerno pridobivanje telesne teže
- vsebuje mešanico vlaken, ki podpirajo občutek sitosti
- prilagojena vsebnost beljakovin pomaga ohranjati mišično maso
€ 7,79 € 8,66 (€ 19,48 / kg)
Dostava do 6. oktober
Royal Canin Mačja hrana Appetite Control v omaki, 12 x 85 g, 1.020 g
- pomaga nadzorovati prosjačenje mačk
- vsebuje posebej prilagojeno vsebnost beljakovin in maščob
- posebna vsebnost vlage za izboljšanje sitosti
€ 18,39 (€ 18,03 / kg)
Dostava do 6. oktober
Royal Canin Mačja hrana Appetite Control, 2 kg
- pomaga nadzorovati prosjačenje za hrano
- vsebuje posebej prilagojeno vsebnost beljakovin in maščob
- posebna vsebnost vlage za izboljšanje sitosti
€ 27,51 € 30,57 (€ 13,76 / kg)
Dostava do 6. oktober
Royal Canin Mokra hrana za mačke - FCN Light Weight Care Airlift Loaf, 12 x 85 g, 1.020 g
- zračno stepen mousse
- izboljšana izkušnja hranjenja
- nadzor telesne teže
€ 24,51 € 27,24 (€ 24,03 / kg)
Dostava do 6. oktober
Royal Canin Mačja hrana Urinary Care, v omaki, 12 x 85 g, 1.020 g
- pomaga podpirati zdravje sečil
- uravnotežena vsebnost mineralov
- nizek pH urina
€ 21,51 € 23,90 (€ 21,09 / kg)
Dostava do 6. oktober
Royal Canin Mokra hrana za mačke - FCN Appetite Control Airlift Loaf, 12 x 85 g, 1.020 g
- uravnotežen obrok
- izboljšana izkušnja hranjenja
- zmanjšano beračenje
€ 24,51 € 27,24 (€ 24,03 / kg)
Dostava do 6. oktober
Royal Canin Mačja hrana Hair & Skin mousse, 12 x 85 g, 1.020 g
- pomaga podpirati zdravo kožo
- pomaga vzdrževati sijočo dlako
- dokazani rezultati
€ 16,35 € 17,22 (€ 16,03 / kg)
Dostava do 6. oktober
Royal Canin Mačja hrana Urinary Care, 10 kg
- pomaga podpirati zdravje sečil
- uravnotežena vsebnost mineralov
- nizek pH urina
€ 107,99 (€ 10,80 / kg)
Brezplačna dostava do 6. oktober
Royal Canin Mokra mačja hrana Light Weight Care v želeju, 12 x 85 g, 1.020 g
- pomaga omejiti prekomerno pridobivanje telesne teže
- prilagojena vsebnost beljakovin pomaga ohranjati mišično maso
- obogateno z L-karnitinom za podporo zdrave presnove maščob
€ 21,51 € 23,90 (€ 21,09 / kg)
Dostava do 6. oktober
Royal Canin Mačja hrana Hairball Care, v omaki, 12 x 85 g, 1.020 g
- uravnotežena hranilna formula za zmanjšanje nastajanja dlak
- zasnovano za spodbujanje črevesne aktivnosti
- dokazani rezultati
€ 18,39 (€ 18,03 / kg)
Dostava do 6. oktober
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Zoolini:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 59,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 10.300 izdelkov