Mokra in suha hrana za mlade mucke

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Okus Značilnosti
Filter

Hrana: 1 - 30 od 85 izdelkov

Suha hrana Minkas Kitten Care - perutnina

Happy Cat Suha hrana Minkas Kitten Care -​ perutnina, 1,50 kg

  • za mlade mačke od 5. tedna življenja
  • zelo majhni briketi
  • z Yucco
€ 7,17 € 7,55 (€ 4,78 / kg)

Dostava do 5. oktober

Happy Cat Suha hrana Kitten - perutnina

Happy Cat Suha hrana Kitten -​ perutnina, 300 g

  • za mačke od 5. tedna življenja
  • z ekstra majhnimi briketi
  • za harmonično rast
€ 4,10 € 4,32 (€ 13,67 / kg)

Dostava do 5. oktober

Schesir Mokra hrana v vrečki - Kitten, 85 g

Schesir Mokra hrana v vrečki -​ Kitten, 85 g, Piščančji file (85 g)

  • trajnostno ulovljene ribe
  • piščanec iz kontrolirane reje
  • kuhano na pari in ročno obdelano
€ 1,99 (€ 23,41 / kg)

Dostava do 5. oktober

Life Stage mačja hrana Kitten - perutnina

Lucky Lou Life Stage mačja hrana Kitten -​ perutnina, 800 g

  • premium popolna hrana za mucke
  • izbrane sestavine
  • brez žit in glutena
€ 5,49 (€ 6,86 / kg)

Dostava do 19. oktober

Mačja hrana Kitten - piščanec in lososovo olje

Mjamjam Mačja hrana Kitten -​ piščanec in lososovo olje, 800 g

  • popoln obrok za mačje mladiče
  • vsebuje dovolj tavrina
  • naravne sestavine
€ 5,49 (€ 6,86 / kg)

Dostava do 5. oktober

Leonardo Kitten

Leonardo Kitten, 200 g

  • s perutnino
  • brez sladkorja in žit
  • izdelano v Nemčiji
€ 2,29 (€ 11,45 / kg)

Dostava do 5. oktober

Mokra mačja hrana Vom Feinsten - Kitten, 100 g

Animonda Mokra mačja hrana Vom Feinsten -​ Kitten, 100 g, Perutnina (100 g)

  • pašteta s finimi koščki
  • za mačje mladiče v prvem letu življenja
  • z mesnimi sestavinami
€ 1,29 (€ 12,90 / kg)

Dostava do 26. oktober

ONE Junior - piščanec

ONE Junior -​ piščanec, 750 g

  • suha hrana za mačje mladiče
  • visoka vsebnost beljakovin
  • z dragoceno DHA
€ 6,99 (€ 9,32 / kg)

Dostava do 5. oktober

Leonardo Kitten - perutnina

Leonardo Kitten -​ perutnina, 85 g

  • za mlade mačke
  • v enoporcijski vrečki
  • brez žit in sladkorja
€ 1,69 (€ 19,88 / kg)

Dostava do 5. oktober

Happy Cat Meat in Sauce, Kitten - perutnina

Happy Cat Meat in Sauce, Kitten -​ perutnina, 85 g

  • za mačje mladiče in mlade mačke
  • fini koščki
  • v omaki
€ 1,19 (€ 14,00 / kg)

Dostava do 5. oktober

Schmusy Ragu Kitten, porcijska vrečka, 100 g

Schmusy Ragu Kitten, porcijska vrečka, 100 g, Puran v omaki (100 g)

  • brezžit
  • brez sladkorja in soje
  • brez barvil, arom in konzervansov
€ 0,69 (€ 6,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

Sheba Kitten - različice vomaki, 4 x 85 g

Sheba Kitten -​ različice vomaki, 4 x 85 g, 340 g

  • za mačje mladiče stare od 2 do 12 mesecev
  • visoko kakovostne sestavine
  • brez žit
€ 3,89 (€ 11,44 / kg)

Dostava do 5. oktober

Mokra mačja hrana Kitten - piščanec in govedina

Betty's Landhausküche Mokra mačja hrana Kitten -​ piščanec in govedina, 200 g

  • za mačje mladiče od 2. do 12. meseca starosti
  • visok delež mesa
  • visoka biološka uporabnost
€ 2,79 (€ 13,95 / kg)

Dostava do 5. oktober

Leonardo Kitten - suha hrana

Leonardo Kitten -​ suha hrana, 1,80 kg

  • do prvega leta življenja
  • s perutnino in chia semeni
  • z naravnimi izvlečki kvasa
€ 25,99 (€ 14,44 / kg)

Dostava do 5. oktober

Leonardo Kitten, brez žit

Leonardo Kitten, brez žit, 1,80 kg

  • do prvega leta življenja
  • s perutnino, krilom, amarantom in skušo
  • brez zrn
€ 25,49 (€ 14,16 / kg)

Dostava do 5. oktober

Royal Canin Mačja hrana Kitten British Shorthair

Royal Canin Mačja hrana Kitten British Shorthair, 400 g

  • spodbuja harmonično rast mišic & kosti
  • podpira zdravo prebavo
  • pomaga graditi naravno obrambo
€ 8,69 (€ 21,73 / kg)

Dostava do 5. oktober

Strayz Mokra mačja hrana - piščanec in bučke

Strayz Mokra mačja hrana -​ piščanec in bučke, 85 g

  • za mačke vseh starosti
  • 95 % bio mesa
  • brez sladkorja in žit
€ 1,69 (€ 19,88 / kg)

Dostava do 5. oktober

Mokra mačja hrana - raca in sladki krompir

Strayz Mokra mačja hrana -​ raca in sladki krompir, 85 g

  • pripravljena po načelu naravnega plena
  • 95 % bio mesa
  • brez sladkorja in žit
€ 1,69 (€ 19,88 / kg)

Dostava do 5. oktober

Strayz Mokra mačja hrana - gos in buča

Strayz Mokra mačja hrana -​ gos in buča, 85 g

  • bio popolna krmna mešanica za vse življenjske faze
  • 95 % mesa
  • brez sladkorja in žit
€ 1,69 (€ 19,88 / kg)

Dostava do 5. oktober

Life Stage mačja hrana Kitten - perutnina in govedina

Lucky Lou Life Stage mačja hrana Kitten -​ perutnina in govedina, 400 g

  • premium popolna hrana za mucke
  • starosti primerna formulacija
  • brez žit in glutena
€ 3,29 (€ 8,23 / kg)

Dostava do 19. oktober

Life Stage mačja hrana Kitten - perutnina in postrv

Lucky Lou Life Stage mačja hrana Kitten -​ perutnina in postrv, 800 g

  • premium popolna hrana za mucke
  • recept primeren starosti
  • brez žit in glutena
€ 5,49 (€ 6,86 / kg)

Dostava do 19. oktober

Mokra mačja hrana - puran in korenje v omaki

Strayz Mokra mačja hrana -​ puran in korenje v omaki, 400 g

  • pripravljena po načelu naravnega plena
  • 95 % bio mesa
  • brez sladkorja in žit
€ 4,69 (€ 11,73 / kg)

Dostava do 5. oktober

Strayz Mokra mačja hrana - losos in brokoli

Strayz Mokra mačja hrana -​ losos in brokoli, 85 g

  • pripravljena po načelu naravnega plena
  • 95 % lososa
  • brez sladkorja in žit
€ 1,79 (€ 21,06 / kg)

Dostava do 5. oktober

Mokra mačja hrana - govedina in rdeča pesa v omaki

Strayz Mokra mačja hrana -​ govedina in rdeča pesa v omaki, 400 g

  • bio popolna krmna mešanica za mačke
  • 95 % bio mesa
  • brez sladkorja in žit
€ 4,69 (€ 11,73 / kg)

Dostava do 5. oktober

Mokra mačja hrana - piščanec in pastinak v omaki

Strayz Mokra mačja hrana -​ piščanec in pastinak v omaki, 200 g

  • bio popolna krmna mešanica za mačke vseh starosti
  • 95 % bio mesa
  • brez sladkorja in žit
€ 3,29 (€ 16,45 / kg)

Dostava do 5. oktober

Royal Canin Mokra mačja hrana Kitten Mousse

Royal Canin Mokra mačja hrana Kitten Mousse, 12 x 85g (1.020g)

  • mehka tekstura za mlečne zobke
  • podpira razvoj lastne obrambe telesa
  • podpira razvoj možganov
€ 18,39 (€ 18,03 / kg)

Dostava do 5. oktober

Miamor Ragout Kitten Jelly, vrečka 100 g

Miamor Ragout Kitten Jelly, vrečka 100 g, Perutnina (100 g)

  • idealna hrana za rast
  • vitaminsko nežen postopek
  • lahko prebavljivo
€ 0,79 (€ 7,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

Mokra mačja hrana - losos, piščanec in buča v omaki

Strayz Mokra mačja hrana -​ losos, piščanec in buča v omaki, 200 g

  • za mačke vseh starosti
  • 95 % mesa in rib
  • brez sladkorja in žit
€ 3,29 (€ 16,45 / kg)

Dostava do 5. oktober

Animonda Mokra mačja hrana Carny Kitten, 200g

Animonda Mokra mačja hrana Carny Kitten, 200g, Govedina in puran (200 g)

  • za rastoče mačke
  • samo naravne sestavine
  • s tavrinom
€ 1,69 (€ 8,45 / kg)

Dostava do 5. oktober

Animonda Mokra mačja hrana Carny Kitten, 400g

Animonda Mokra mačja hrana Carny Kitten, 400g, Govedina, piščanec in zajec (400 g)

  • za rastoče mačke
  • samo naravne sestavine
  • s tavrinom
€ 2,69 (€ 6,73 / kg)

Dostava do 5. oktober