Popoln začetek mačjega življenja

Če ste eden izmed srečnežev, ki so posvojili majhno mucko, ste prišli na pravo mesto. Tukaj boste našli vse, kar potrebujete za uspešen začetek mačjega življenja. Celotno našo ponudbo za mačke najdete tukaj: Klikni me

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Okus Značilnosti
Filter

Vse za mlade mucke 🐱: 1 - 30 od 159 izdelkov

Suha hrana Minkas Kitten Care - perutnina

Happy Cat Suha hrana Minkas Kitten Care -​ perutnina, 1,50 kg

  • za mlade mačke od 5. tedna življenja
  • zelo majhni briketi
  • z Yucco
€ 7,17 € 7,55 (€ 4,78 / kg)

Dostava do 5. oktober

Happy Cat Suha hrana Kitten - perutnina

Happy Cat Suha hrana Kitten -​ perutnina, 300 g

  • za mačke od 5. tedna življenja
  • z ekstra majhnimi briketi
  • za harmonično rast
€ 4,10 € 4,32 (€ 13,67 / kg)

Dostava do 5. oktober

Schesir Mokra hrana v vrečki - Kitten, 85 g

Schesir Mokra hrana v vrečki -​ Kitten, 85 g, Piščančji file (85 g)

  • trajnostno ulovljene ribe
  • piščanec iz kontrolirane reje
  • kuhano na pari in ročno obdelano
€ 1,99 (€ 23,41 / kg)

Dostava do 5. oktober

Life Stage mačja hrana Kitten - perutnina

Lucky Lou Life Stage mačja hrana Kitten -​ perutnina, 800 g

  • premium popolna hrana za mucke
  • izbrane sestavine
  • brez žit in glutena
€ 5,49 (€ 6,86 / kg)

Dostava do 19. oktober

Croci Praskalnik Love Pizza, 40 x 40 x 6,5 cm

Croci Praskalnik Love Pizza, 40 x 40 x 6,5 cm

  • izdelano iz trdnega kartona
  • z reverzibilno površino za praskanje
  • dolga življenjska doba
€ 13,59

Dostava do 5. oktober

Mačja hrana Kitten - piščanec in lososovo olje

Mjamjam Mačja hrana Kitten -​ piščanec in lososovo olje, 800 g

  • popoln obrok za mačje mladiče
  • vsebuje dovolj tavrina
  • naravne sestavine
€ 5,49 (€ 6,86 / kg)

Dostava do 5. oktober

Leonardo Kitten

Leonardo Kitten, 200 g

  • s perutnino
  • brez sladkorja in žit
  • izdelano v Nemčiji
€ 2,29 (€ 11,45 / kg)

Dostava do 5. oktober

Mokra mačja hrana Vom Feinsten - Kitten, 100 g

Animonda Mokra mačja hrana Vom Feinsten -​ Kitten, 100 g, Perutnina (100 g)

  • pašteta s finimi koščki
  • za mačje mladiče v prvem letu življenja
  • z mesnimi sestavinami
€ 1,29 (€ 12,90 / kg)

Dostava do 26. oktober

Napitek za mucke  "Trinkfein Vitaldrink" Kitten - piščanec

Miamor Napitek za mucke "Trinkfein Vitaldrink" Kitten -​ piščanec, 135 ml

  • za mačje mladiče od 2. meseca starosti
  • poveča vnos tekočine
  • z najmanjšimi koščki mesa
€ 1,29 (€ 9,56 / l)

Dostava do 5. oktober

ONE Junior - piščanec

ONE Junior -​ piščanec, 750 g

  • suha hrana za mačje mladiče
  • visoka vsebnost beljakovin
  • z dragoceno DHA
€ 6,99 (€ 9,32 / kg)

Dostava do 5. oktober

Leonardo Kitten - perutnina

Leonardo Kitten -​ perutnina, 85 g

  • za mlade mačke
  • v enoporcijski vrečki
  • brez žit in sladkorja
€ 1,69 (€ 19,88 / kg)

Dostava do 5. oktober

Happy Cat Meat in Sauce, Kitten - perutnina

Happy Cat Meat in Sauce, Kitten -​ perutnina, 85 g

  • za mačje mladiče in mlade mačke
  • fini koščki
  • v omaki
€ 1,19 (€ 14,00 / kg)

Dostava do 5. oktober

Sensitive Snack Kitten - piščanec, konzerva 30 g

Miamor Sensitive Snack Kitten -​ piščanec, konzerva 30 g, 30 g

  • za majhne mačje mladiče
  • malica za vmes
  • z dragocenim lososovim oljem
€ 2,69 (€ 89,67 / kg)

Dostava do 5. oktober

Schmusy Ragu Kitten, porcijska vrečka, 100 g

Schmusy Ragu Kitten, porcijska vrečka, 100 g, Puran v omaki (100 g)

  • brezžit
  • brez sladkorja in soje
  • brez barvil, arom in konzervansov
€ 0,69 (€ 6,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

Sheba Kitten - različice vomaki, 4 x 85 g

Sheba Kitten -​ različice vomaki, 4 x 85 g, 340 g

  • za mačje mladiče stare od 2 do 12 mesecev
  • visoko kakovostne sestavine
  • brez žit
€ 3,89 (€ 11,44 / kg)

Dostava do 5. oktober

Mokra mačja hrana Kitten - piščanec in govedina

Betty's Landhausküche Mokra mačja hrana Kitten -​ piščanec in govedina, 200 g

  • za mačje mladiče od 2. do 12. meseca starosti
  • visok delež mesa
  • visoka biološka uporabnost
€ 2,79 (€ 13,95 / kg)

Dostava do 5. oktober

Leonardo Kitten - suha hrana

Leonardo Kitten -​ suha hrana, 1,80 kg

  • do prvega leta življenja
  • s perutnino in chia semeni
  • z naravnimi izvlečki kvasa
€ 25,99 (€ 14,44 / kg)

Dostava do 5. oktober

Leonardo Kitten, brez žit

Leonardo Kitten, brez žit, 1,80 kg

  • do prvega leta življenja
  • s perutnino, krilom, amarantom in skušo
  • brez zrn
€ 25,49 (€ 14,16 / kg)

Dostava do 5. oktober

Catit Stranišče za mačke s streho

Catit Stranišče za mačke s streho, 1 k.

  • Zelo velik vhod
  • Za velike mačke in za več mačk
  • Integriran ogleni filter
€ 45,99

Dostava do 5. oktober

Royal Canin Mačja hrana Kitten British Shorthair

Royal Canin Mačja hrana Kitten British Shorthair, 400 g

  • spodbuja harmonično rast mišic & kosti
  • podpira zdravo prebavo
  • pomaga graditi naravno obrambo
€ 8,69 (€ 21,73 / kg)

Dostava do 5. oktober

Strayz Mokra mačja hrana - piščanec in bučke

Strayz Mokra mačja hrana -​ piščanec in bučke, 85 g

  • za mačke vseh starosti
  • 95 % bio mesa
  • brez sladkorja in žit
€ 1,69 (€ 19,88 / kg)

Dostava do 5. oktober

Mokra mačja hrana - raca in sladki krompir

Strayz Mokra mačja hrana -​ raca in sladki krompir, 85 g

  • pripravljena po načelu naravnega plena
  • 95 % bio mesa
  • brez sladkorja in žit
€ 1,69 (€ 19,88 / kg)

Dostava do 5. oktober

Strayz Mokra mačja hrana - gos in buča

Strayz Mokra mačja hrana -​ gos in buča, 85 g

  • bio popolna krmna mešanica za vse življenjske faze
  • 95 % mesa
  • brez sladkorja in žit
€ 1,69 (€ 19,88 / kg)

Dostava do 5. oktober

Life Stage mačja hrana Kitten - perutnina in postrv

Lucky Lou Life Stage mačja hrana Kitten -​ perutnina in postrv, 800 g

  • premium popolna hrana za mucke
  • recept primeren starosti
  • brez žit in glutena
€ 5,49 (€ 6,86 / kg)

Dostava do 19. oktober

Life Stage mačja hrana Kitten - perutnina in govedina

Lucky Lou Life Stage mačja hrana Kitten -​ perutnina in govedina, 400 g

  • premium popolna hrana za mucke
  • starosti primerna formulacija
  • brez žit in glutena
€ 3,29 (€ 8,23 / kg)

Dostava do 19. oktober

Mokra mačja hrana - puran in korenje v omaki

Strayz Mokra mačja hrana -​ puran in korenje v omaki, 400 g

  • pripravljena po načelu naravnega plena
  • 95 % bio mesa
  • brez sladkorja in žit
€ 4,69 (€ 11,73 / kg)

Dostava do 5. oktober

Strayz Mokra mačja hrana - losos in brokoli

Strayz Mokra mačja hrana -​ losos in brokoli, 85 g

  • pripravljena po načelu naravnega plena
  • 95 % lososa
  • brez sladkorja in žit
€ 1,79 (€ 21,06 / kg)

Dostava do 5. oktober

Mokra mačja hrana - govedina in rdeča pesa v omaki

Strayz Mokra mačja hrana -​ govedina in rdeča pesa v omaki, 400 g

  • bio popolna krmna mešanica za mačke
  • 95 % bio mesa
  • brez sladkorja in žit
€ 4,69 (€ 11,73 / kg)

Dostava do 5. oktober

Kremni mačji prigrizek - Kitten, 20 x 14 g

Churu Kremni mačji prigrizek -​ Kitten, 20 x 14 g, 280 g

  • dopolnilna hrana za mucke
  • izjemno visoka vsebnost vlage
  • 2 okusa
€ 15,19 (€ 54,25 / kg)

Dostava do 5. oktober

Mokra mačja hrana - piščanec in pastinak v omaki

Strayz Mokra mačja hrana -​ piščanec in pastinak v omaki, 200 g

  • bio popolna krmna mešanica za mačke vseh starosti
  • 95 % bio mesa
  • brez sladkorja in žit
€ 3,29 (€ 16,45 / kg)

Dostava do 5. oktober