catz finefood Mačja hrana Classic Collection I, 6 x 200 g, 1.200 g
Veliko raznolikosti v skledi s hrano
€ 15,19
(€ 12,66 / kg, vklj. 9,5% DDV
-
catz finefood
Mačja hrana Classic Collection I, 6 x 200 g
Veliko raznolikosti v skledi s hrano
€ 15,19(€ 12,66 / kg) -
catz finefood
Mačja hrana Classic Collection II, 6 x 200 g
Neustavljiva raznolikost okusov za vašo mačko
€ 15,19(€ 12,66 / kg) -
catz finefood
Mačja hrana Classic Collection I, 6 x 400 g
Vsaka konzerva je nova okusna izkušnja
€ 26,49(€ 11,04 / kg) -
catz finefood
Mačja hrana Classic Collection II, 6 x 400 g
Vsak dan nova poslastica v skledi s hrano
€ 25,49(€ 10,62 / kg) -
catz finefood
Mačja hrana Classic Collection I, 6 x 800g
Praktičen paket za zalogo
€ 37,99(€ 7,91 / kg) -
catz finefood
Mačja hrana Classic No. 11 - jagnjetina in zajec
Recept, primeren vrsti, ki temelji na konceptu plena
€ 2,41 € 2,54(€ 12,05 / kg) -
catz finefood
Mačja hrana Classic No. 03 - perutnina
Maksimalen užitek
€ 2,30 € 2,43(€ 11,50 / kg) -
catz finefood
Mačja hrana Classic No. 05 - losos in perutnina
Nežen duo v receptu, primernem za vrsto
€ 2,30 € 2,43(€ 11,50 / kg) -
catz finefood
Mačja hrana Classic No. 07 - govedina in teletina
Vrsti primerna prehrana z več kot 93 % vsebnostjo mesa
€ 6,19(€ 7,74 / kg) -
catz finefood
Mačja hrana Classic No. 09 - divjačina
Okusen divjačinski meni za vašega kosmatinca
€ 4,29(€ 10,73 / kg) -
catz finefood
Mačja hrana Classic No. 13 - sled in kozice
Odlično za ljubitelje rib
€ 3,89(€ 9,73 / kg) -
catz finefood
Mačja hrana Classic No. 15 - piščanec in fazan
Glavna hrana, primerna živalski vrsti
€ 2,59(€ 12,95 / kg) -
catz finefood
Mačja hrana Classic No. 17 - perutnina in kozice
Nežna sestava za razvajene mačje brbončice
€ 4,29(€ 10,73 / kg) -
catz finefood
Mačja hrana Classic No. 19 - jagnjetina in konj
Premium mokra hrana, ki temelji na konceptu plena
€ 5,99(€ 7,49 / kg) -
catz finefood
Mačja hrana Classic No. 23 - govedina in raca
Okusen meni s sočnim mesom
€ 5,99(€ 7,49 / kg) -
catz finefood
Mačja hrana Classic No. 25 - piščanec in tuna
Glavna jed z neustavljivim okusom
€ 2,59(€ 12,95 / kg) -
catz finefood
Mačja hrana Classic No. 21 - divjačina in rdeči okun
Posebna poslastica za vašega kosmatinca
€ 3,89(€ 9,73 / kg) -
catz finefood
Mačja hrana Classic Kitten No.05 - losos in perutninao
Poslastica za male sladkosnede
€ 1,69(€ 19,88 / kg) -
catz finefood
Mačja hrana Classic Kitten No.07 - govedina in teletina
Za dober začetek mačjega življenja
€ 1,69(€ 19,88 / kg) -
catz finefood
Mačja hrana Senior No.05 - losos in piščanec
Starosti primerna poslastica za starejše mačke
€ 1,69(€ 19,88 / kg) -
catz finefood
Mačja hrana Senior No.07 - govedina in teletina
Starosti primerna oskrba s hranili za vašo starejšo mačko
€ 1,69(€ 19,88 / kg) -
catz finefood
Mačja hrana Senior Collection I, 6 x 200 g
Nežne različice za starejše mačke
€ 15,19(€ 12,66 / kg)
Lastnosti in prednosti
- premium popolna krmna mešanica za mačke
- s 6 različnimi vrstami
- koncept plena, primeren vrsti
Opis
Ta paket vsebuje šest priljubljenih vrst in linije Classic, ki bodo vašega kosmatinca razvajale z izbranimi sestavinami v receptih, primernih vrsti, ki temeljijo na konceptu plena in navdušijo z izvrstnim okusom.
S to premium mokro hrano lahko svoji mački privoščite nekaj resnično posebnega in jo razvajate z izbranimi naravnimi sestavinami izjemne kakovosti in izvrstnega okusa. Hrana, oblikovana po konceptu plena, spoštuje naravno stanje vaše mačke in ji tako povrne delček prvotne kakovosti življenja.
- Premium popolna krmna mešanica za odrasle mačke
- Recept, primeren vrsti, ki temelji na konceptu plena
- Več kot 93 % mesa, rib, morskih sadežev, drobovine in jušne osnove, dopolnjene z zelenjavo, sadjem, zelišči in dragocenimi olji, saj ustreza vsebini želodca plena
- Primerno tudi za prehransko občutljive mačke
- Brez predelanega mesa, mesne moke, polnil in nadomestkov mesa, sojinih beljakovin, žit, glutena, dodanega sladkorja, atraktantov ter umetnih arom in barvil
- Brez testiranja na živalih in genskega inženiringa
- Transparentna deklaracija vseh sestavin
- Vrhunska kakovost, izdelano v Nemčiji
- Vsebina: 6 konzerv po 200 g
Vsebina:
- 1 x N°3 - Perutnina, 200 g
- 1 x N°5 - Losos in perutnina, 200 g
- 1 x N°7 - Govedina in teletina, 200 g
- 1 x N°9 - Divjačina, 200 g
- 1 x N°11 - Jagnjetina in zajec, 200 g
- 1 x N°13 - Sled in kozice, 200 g
Priporočilo za hranjenje:
- Dnevno količino hrane prilagodite glede na telesno težo mačke – naj znaša od 3 do 5 % njene telesne teže.
- Dejansko količino hrane prilagodite pasmi, velikosti, stopnji aktivnosti in starosti vaše mačke.
- Poskrbite, da bo vaša mačka vedno imela na voljo svežo pitno vodo.
| Št. izd.: | CFF-008857 |
|---|---|
| Vsebina: | 1.200 g |
| EAN: | 4260101765857 |
| Št.-Proizvajalca: | 008857 |
| Blagovna znamka: | catz finefood |
| Deklaracija krme: | popolna krmna mešanica |
| Značilnost izdelka: | brez GSO, brez kostne in mesne moke, brez umetnih barvil, brez umetnih barvil in atraktantov, brez umetnih arom, brez dodanega sladkorja, brez žit, brez glutena, brez soje |
| Življenjsko obdobje: | odrasli |
| Linije izdelkov: | Classic |
Sestava
Perutnina
69 % perutnina (mišično meso, srce, želodec, jetra, vratovina), 26,85 % perutninska jušna osnova, 2 % brusnice, 1 % listi regrata, 1 % minerali, 0,15 % olje žafranike
Sled in kozice
45 % sled, 25,7 % jušna osnova iz sleda in kozic, 25 % kozice, 2 % buča, 1 % maline, 1 % minerali, 0,2 % olje lososa, 0,1 % izvleček zelenouste školjke
Losos in perutnina
35 % losos, 35 % perutnina (srce, mišično meso, jetra, želodec, vratovina, maščoba), lososova juha, 26,55 % perutninska jušna osnova, 1 % špinača, 1 % paradižnik, 1 % minerali, 0,3 % jajčne lupine, 0,15 % konopljino olje
Govedina in teletina
50 % govedina (srce, mišično meso, jetra, pljuča), 26,6 % goveja in telečja juha, 20 % teletina (srce, mišično meso, jetra, pljuča), 1 % marelica, 1 % ananas, 1 % minerali, 0,15 % laneno olje, 0,15 % olje lososa, 0,1 % morske alge
Divjačina
70 % divjačina (srce, mišično meso, jetra, pljuča), 23,6 % divjačinska juha, 3 % krompir, 2 % brusnice, 1 % minerali, 0,2 % rožmarin, 0,2 % bučno olje
Jagnjetina in zajec
49 % jagnjetina (jetra, mišično meso, pljuča), 23,6 % jagnječja in zajčja juha, 21 % zajec (mišično meso, jetra), 3 % brusnice, 2 % korenje, 1 % minerali, 0,2 % jajčne lupine, 0,2 % sončnično olje
Sestavine
Analitične sestavine: Perutnina
| Sestavine | |
|---|---|
| surove beljakovine | 10,2 % |
| surove vlaknine | 0,4 % |
| surova olja in maščobe | 5,2 % |
| surovi pepel | 2,6 % |
| vlaga | 80 % |
Analitične sestavine: Sled in kozice
| Sestavine | |
|---|---|
| surove beljakovine | 9,8 % |
| surove vlaknine | 0,4 % |
| surova olja in maščobe | 7 % |
| surovi pepel | 3,5 % |
| vlaga | 78 % |
Analitične sestavine: Losos in perutnina
| Sestavine | |
|---|---|
| surove beljakovine | 10,2 % |
| surove vlaknine | 0,4 % |
| surova olja in maščobe | 5,6 % |
| surovi pepel | 2,8 % |
| vlaga | 78 % |
Analitične sestavine: Govedina in teletina
| Sestavine | |
|---|---|
| surove beljakovine | 10,8 % |
| surove vlaknine | 0,4 % |
| surova olja in maščobe | 7,8 % |
| surovi pepel | 2,2 % |
| vlaga | 75 % |
Analitične sestavine: Divjačina
| Sestavine | |
|---|---|
| surove beljakovine | 10,5 % |
| surove vlaknine | 0,4 % |
| surova olja in maščobe | 6,5 % |
| surovi pepel | 2,5 % |
| vlaga | 77 % |
Analitične sestavine: Jagnjetina in zajec
| Sestavine | |
|---|---|
| surove beljakovine | 10,5 % |
| surove vlaknine | 0,4 % |
| surova olja in maščobe | 7,5 % |
| surovi pepel | 2,9 % |
| vlaga | 76 % |
Prehranski dodatki: Sled in kozice
| Sestavine | na 1 kg |
|---|---|
| vitamin A 3a672 | 3.000 I.U. |
| cink kot cinkov sulfat, monohidrat (3b605) | 25 mg |
| mangan (3b503) | 1,4 mg |
| baker (3b405) | 2 mg |
| jod (3b202) | 0,75 mg |
| tavrin (3a370) | 1.500 mg |
Prehranski dodatki: Losos in perutnina
| Sestavine | na 1 kg |
|---|---|
| cink kot cinkov sulfat, monohidrat (3b605) | 25 mg |
| mangan (3b503) | 1,4 mg |
| baker (3b405) | 1 mg |
| jod (3b202) | 0,75 mg |
| tavrin (3a370) | 1.500 mg |
Prehranski dodatki: Divjačina / Perutnina
| Sestavine | na 1 kg |
|---|---|
| vitamin D3 (3a671) | 200 I.U. |
| cink kot cinkov sulfat, monohidrat (3b605) | 25 mg |
| mangan (3b503) | 1,4 mg |
| baker (3b405) | 0,5 mg |
| jod (3b202) | 0,75 mg |
| tavrin (3a370) | 1.500 mg |
Prehranski dodatki: Jagnjetina in zajec / Govedina in teletina
| Sestavine | na 1 kg |
|---|---|
| vitamin D3 (3a671) | 200 I.U. |
| cink kot cinkov sulfat, monohidrat (3b605) | 25 mg |
| mangan (3b503) | 1,4 mg |
| jod (3b202) | 0,75 mg |
| tavrin (3a370) | 1.500 mg |
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
| Proizvajalec: | Pets Nature GmbH, Porschestraße 9, 70736, Fellbach, Nemčija, petsnature@petsnature.de, www.petsnature.de |
|---|
Dodatne informacije: https://europa.eu/youreurope/jamstva_sl
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek catz finefood Mačja hrana Classic Collection I, 6 x 200 g
Ustrezni izdelki
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Zoolini:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 59,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 10.350 izdelkov