catz finefood Mačja hrana Classic Collection II, 6 x 400 g, 2.400 g

Vsak dan nova poslastica v skledi s hrano

€ 25,49

(€ 10,62 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 2.400 g

Na zalogi so samo še 4 kosi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 59,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • premium popolna krmna mešanica za mačke
  • koncept plena, primeren vrsti
  • brez nadomestkov za meso ali polnil

Pogosto naročeno skupaj z Felix Suha mačja hrana Doubly Delicious - Meso, 4 kg

catz finefood Mačja hrana Classic Collection II, 6 x 400 g, 2.400 g € 25,49 (€ 10,62 / kg)
Felix Suha mačja hrana Doubly Delicious - Meso, 4 kg € 16,79 (€ 4,20 / kg)
Skupna cena: € 42,28
Opis

Ta paket vsebuje šest priljubljenih vrst in linije Classic, ki bodo vašega kosmatinca razvajale z izbranimi sestavinami v receptih, primernih vrsti, ki temeljijo na konceptu plena in navdušijo z izvrstnim okusom.

S to premium mokro hrano lahko svoji mački privoščite nekaj resnično posebnega in jo razvajate z izbranimi naravnimi sestavinami izjemne kakovosti in izvrstnega okusa. Hrana, oblikovana po konceptu plena, spoštuje naravno stanje vaše mačke in ji tako povrne delček prvotne kakovosti življenja.

  • Premium popolna krmna mešanica za odrasle mačke
  • Recept, primeren vrsti, ki temelji na konceptu plena
  • Več kot 93 % mesa, rib, morskih sadežev, drobovine in jušne osnove, dopolnjene z zelenjavo, sadjem, zelišči in dragocenimi olji, saj ustreza vsebini želodca plena
  • Primerno tudi za prehransko občutljive mačke
  • Brez predelanega mesa, mesne moke, polnil in nadomestkov mesa, sojinih beljakovin, žit, glutena, dodanega sladkorja, atraktantov ter umetnih arom in barvil
  • Brez testiranja na živalih in genskega inženiringa
  • Transparentna deklaracija vseh sestavin
  • Vrhunska kakovost, izdelano v Nemčiji
  • Vsebina: 6 konzerv po 400 g

Vsebina:

  • 1 x CLASSIC N°15 - Piščanec in fazan, 400 g
  • 1 x CLASSIC N°17 - Perutnina in kozice, 400 g
  • 1 x CLASSIC N°19 - Jagnjetina in konj, 400 g
  • 1 x CLASSIC N°21 - Divjačina in rdeči okun, 400 g
  • 1 x CLASSIC N°23 - Govedina in raca, 400 g
  • 1 x CLASSIC N°25 - Piščanec in tuna, 400 g

Priporočilo za hranjenje:

  • Dnevno količino hrane prilagodite glede na telesno težo mačke – naj znaša od 3 do 5 % njene telesne teže.
  • Dejansko količino hrane prilagodite pasmi, velikosti, stopnji aktivnosti in starosti vaše mačke.
  • Poskrbite, da bo vaša mačka vedno imela na voljo svežo pitno vodo.
Št. izd.: CFF-008888
Vsebina: 2.400 g
EAN: 4260101765888
Št.-Proizvajalca: 008888
Blagovna znamka: catz finefood
Deklaracija krme: popolna krmna mešanica
Značilnost izdelka: brez GSO, brez kostne in mesne moke, brez umetnih barvil, brez umetnih barvil in atraktantov, brez umetnih arom, brez dodanega sladkorja, brez žit, brez glutena, brez soje
Življenjsko obdobje: odrasli
Linije izdelkov: Classic
Sestava

Govedina in raca

50 % govedina (srce, mišično meso, jetra, pljuča), goveja jušna osnova, 23,3 % račja jušna osnova, 20 % raca (srce, želodec, vratovina), 3 % brusnice, 2 % alove vera, 1 % minerali, 0,5 % rožmarin, 0,2 % repično olje

Piščanec in tuna

50 % piščanec (srce, mišično meso, jetra, želodec, vratovina, maščoba), piščančja juha, 23,3 % jušna osnova iz tune, 20 % tuna, 3 % buča, 2 % šipek, 1 % minerali, 0,5 % kamilica, 0,2 % olje črne kumine

Perutnina in kozice

50 % perutnina (srce, mišično meso, jetra, želodec, vratovina, maščoba), perutninska jušna osnova, 23,6 % juha iz kozic, 20 % kozice, 3 % korenje, 2 % brusnice, 1 % minerali, 0,2 % morske alge, 0,2 % olje makadamije

Divjačina in rdeči okun

50 % divjačina (srce, mišično meso, jetra, pljuča, 23,6 % juha iz divjačine in rdečega okuna, 20 % rdeči okun, 3 % krompir, 2 % borovnice, 1 % minerali, 0,2 % žajbelj, 0,2 % boragino olje)

Piščanec in fazan

50 % piščanec (srce, mišično meso, jetra, želodec, vratovina, maščoba), 23,3 % piščančja in fazanova juha, 20 % fazan, 3 % kvinoja, 2 % kreša, 1 % minerali, 0,5 % listi regrata, 0,2 % svetlinovo olje

Jagnjetina in konj

50 % jagnjetina (srce, mišično meso, jetra, pljuča), 23,6 % jagnječja in konjska juha, 20 % konj (mišično meso, srce, jetra), 3 % bučke, 2 % paradižnik, 1 % minerali, 0,2 % ingver, 0,2 % olje grozdnih pešk

Sestavine

Analitične sestavine: Piščanec in tuna

Sestavine
surove beljakovine 10,5 %
surove vlaknine 0,4 %
surova olja in maščobe 5,2 %
surovi pepel 2,8 %
vlaga 80 %

Analitične sestavine: Divjačina in rdeči okun

Sestavine
surove beljakovine 10,5 %
surove vlaknine 0,4 %
surova olja in maščobe 6,3 %
surovi pepel 2,8 %
vlaga 77 %

Analitične sestavine: Piščanec in fazan / Perutnina in kozice

Sestavine
surove beljakovine 10,2 %
surove vlaknine 0,4 %
surova olja in maščobe 5,2 %
surovi pepel 2,8 %
vlaga 80 %

Analitične sestavine: Jagnjetina in konj

Sestavine
surove beljakovine 10,6 %
surove vlaknine 0,4 %
surova olja in maščobe 7,2 %
surovi pepel 2,8 %
vlaga 76 %

Analitične sestavine: Govedina in raca

Sestavine
surove beljakovine 10,9 %
surove vlaknine 0,4 %
surova olja in maščobe 7,8 %
surovi pepel 2,8 %
vlaga 75 %

Prehranski dodatki: Govedina in raca

Sestavine na 1 kg
vitamin D3 (3a671) 200 I.U.
cink kot cinkov sulfat, monohidrat (3b605) 25 mg
mangan (3b503) 1,4 mg
jod (3b202) 0,75 mg
tavrin (3a370) 1.500 mg

Prehranski dodatki: Piščanec in tuna

Sestavine na 1 kg
cink kot cinkov sulfat, monohidrat (3b605) 25 mg
mangan (3b503) 1,4 mg
baker (3b405) 1 mg
jod (3b202) 0,75 mg
tavrin (3a370) 1.500 mg

Prehranski dodatki: Perutnina in kozice

Sestavine na 1 kg
vitamin D3 (3a671) 200 I.U.
cink kot cinkov sulfat, monohidrat (3b605) 25 mg
mangan (3b503) 1,4 mg
baker (3b405) 1 mg
jod (3b202) 0,75 mg
tavrin (3a370) 1.500 mg

Prehranski dodatki: Divjačina in rdeči okun

Sestavine na 1 kg
cink kot cinkov sulfat, monohidrat (3b605) 25 mg
mangan (3b503) 1,4 mg
baker (3b405) 0,5 mg
jod (3b202) 0,75 mg
tavrin (3a370) 1.500 mg

Prehranski dodatki: Piščanec in fazan

Sestavine na 1 kg
vitamin D3 (3a671) 200 I.U.
cink kot cinkov sulfat, monohidrat (3b605) 25 mg
mangan (3b503) 1,4 mg
baker (3b405) 1 mg
jod (3b202) 0,75 mg
tavrin (3a370) 1.500 mg

Prehranski dodatki: Jagnjetina in konj

Sestavine na 1 kg
vitamin D3 (3a671) 200 I.U.
cink kot cinkov sulfat, monohidrat (3b605) 25 mg
mangan (3b503) 1,4 mg
jod (3b202) 0,75 mg
tavrin (3a370) 1.500 mg
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Pets Nature GmbH, Porschestraße 9, 70736, Fellbach, Nemčija, petsnature@petsnature.de, www.petsnature.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek catz finefood Mačja hrana Classic Collection II, 6 x 400 g

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder