catz finefood Mačja hrana Classic No. 05 - losos in perutnina, 200 g

Nežen duo v receptu, primernem za vrsto

€ 2,30 € 2,43 -5%

(€ 11,50 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Velikost: 200 g

Na zalogi

Dostava do ponedeljek, 5. oktober, v kolikor naročite do dne četrtek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 59,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • premium popolna krmna mešanica za mačke
  • več kot 93 % vsebnosti mesa
  • brez žit in soje

Pogosto naročeno skupaj z Felix Suha mačja hrana Doubly Delicious - Meso, 4 kg

catz finefood Mačja hrana Classic No. 05 - losos in perutnina, 200 g € 2,30 (€ 11,50 / kg)
Felix Suha mačja hrana Doubly Delicious - Meso, 4 kg € 16,79 (€ 4,20 / kg)
Skupna cena: € 19,09
Opis

S to premium mokro hrano lahko svoji mački privoščite nekaj resnično posebnega in jo razvajate z izbranimi naravnimi sestavinami izjemne kakovosti in izvrstnega okusa. Hrana, oblikovana po konceptu plena, spoštuje naravno stanje vaše mačke in ji tako povrne delček prvotne kakovosti življenja.

  • Premium popolna krmna mešanica za odrasle mačke
  • Recept, primeren vrsti, ki temelji na konceptu plena
  • Več kot 93 % mesa, rib, morskih sadežev, drobovine in jušne osnove, dopolnjene z zelenjavo, sadjem, zelišči in dragocenimi olji, saj ustreza vsebini želodca plena.
  • Z lososom, perutnino, špinačo, paradižnikom, jajčno lupino in konopljinim oljem
  • Primerno tudi za prehransko občutljive mačke
  • Brez predelanega mesa, mesne moke, polnil in nadomestkov mesa, sojinih beljakovin, žit, glutena, dodanega sladkorja, atraktantov ter umetnih arom in barvil
  • Brez testiranja na živalih in genskega inženiringa
  • Transparentna deklaracija vseh sestavin
  • Vrhunska kakovost, izdelano v Nemčiji

Priporočilo za hranjenje:

  • Dnevno količino hrane prilagodite glede na telesno težo mačke – naj znaša od 3 do 5 % njene telesne teže.
  • Dejansko količino hrane prilagodite pasmi, velikosti, stopnji aktivnosti in starosti vaše mačke.
  • Poskrbite, da bo vaša mačka vedno imela na voljo svežo pitno vodo.
Št. izd.: CFF-008920
Vsebina: 200 g
EAN: 4260101760920
Št.-Proizvajalca: 008920
Blagovna znamka: catz finefood
Deklaracija krme: popolna krmna mešanica
Značilnost izdelka: brez GSO, brez kostne in mesne moke, brez umetnih barvil, brez umetnih barvil in atraktantov, brez umetnih arom, brez dodanega sladkorja, brez žit, brez glutena, brez soje
Življenjsko obdobje: odrasli
Linije izdelkov: Classic
Sestava

Losos in perutnina

35 % losos, 35 % perutnina (srce, mišično meso, jetra, želodec, vratovina, maščoba), lososova juha, 26,55 % perutninska jušna osnova, 1 % špinača, 1 % paradižnik, 1 % minerali, 0,3 % jajčne lupine, 0,15 % konopljino olje

Sestavine

Analitične sestavine: Losos in perutnina

Sestavine
surove beljakovine 10,2 %
surove vlaknine 0,4 %
surova olja in maščobe 5,6 %
surovi pepel 2,8 %
vlaga 78 %

Prehranski dodatki: Losos in perutnina

Sestavine na 1 kg
cink kot cinkov sulfat, monohidrat (3b605) 25 mg
mangan (3b503) 1,4 mg
baker (3b405) 1 mg
jod (3b202) 0,75 mg
tavrin (3a370) 1.500 mg
Pravne informacije
Proizvajalec: Pets Nature GmbH, Porschestraße 9, 70736, Fellbach, Nemčija, petsnature@petsnature.de, www.petsnature.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek catz finefood Mačja hrana Classic No. 05 - losos in perutnina