catz finefood Mačja hrana Classic No. 23 - govedina in raca, 800 g

Okusen meni s sočnim mesom

€ 5,99

(€ 7,49 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Velikost: 800 g

Na zalogi

Dostava do ponedeljek, 5. oktober, v kolikor naročite do dne četrtek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 59,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • premium popolna krmna mešanica za mačke
  • koncept plena, primeren vrsti
  • brez nadomestkov za meso ali polnil

Pogosto naročeno skupaj z Felix Suha mačja hrana Doubly Delicious - Meso, 4 kg

catz finefood Mačja hrana Classic No. 23 - govedina in raca, 800 g € 5,99 (€ 7,49 / kg)
Felix Suha mačja hrana Doubly Delicious - Meso, 4 kg € 16,79 (€ 4,20 / kg)
Skupna cena: € 22,78
Opis

S to premium mokro hrano lahko svoji mački privoščite nekaj resnično posebnega in jo razvajate z izbranimi naravnimi sestavinami izjemne kakovosti in izvrstnega okusa. Hrana, oblikovana po konceptu plena, spoštuje naravno stanje vaše mačke in ji tako povrne delček prvotne kakovosti življenja.

  • Premium popolna krmna mešanica za odrasle mačke
  • Recept, primeren vrsti, ki temelji na konceptu plena
  • Več kot 93 % mesa, rib, morskih sadežev, drobovine in jušne osnove, dopolnjene z zelenjavo, sadjem, zelišči in dragocenimi olji, saj ustreza vsebini želodca plena.
  • Z govedino (50 %), raco (20 %), brusnicami, aloe vero, rožmarinom in repičnim oljem
  • Primerno tudi za prehransko občutljive mačke
  • Brez predelanega mesa, mesne moke, polnil in nadomestkov mesa, sojinih beljakovin, žit, glutena, dodanega sladkorja, atraktantov ter umetnih arom in barvil
  • Brez testiranja na živalih in genskega inženiringa
  • Transparentna deklaracija vseh sestavin
  • Vrhunska kakovost, izdelano v Nemčiji

Priporočilo za hranjenje:

  • Dnevno količino hrane prilagodite glede na telesno težo mačke – naj znaša od 3 do 5 % njene telesne teže.
  • Dejansko količino hrane prilagodite pasmi, velikosti, stopnji aktivnosti in starosti vaše mačke.
  • Poskrbite, da bo vaša mačka vedno imela na voljo svežo pitno vodo.
Št. izd.: CFF-008082
Vsebina: 800 g
EAN: 4260101763082
Št.-Proizvajalca: 008082
Blagovna znamka: catz finefood
Deklaracija krme: popolna krmna mešanica
Značilnost izdelka: brez GSO, brez kostne in mesne moke, brez umetnih barvil, brez umetnih barvil in atraktantov, brez umetnih arom, brez dodanega sladkorja, brez žit, brez glutena, brez soje
Življenjsko obdobje: odrasli
Linije izdelkov: Classic
Sestava

Govedina in raca

50 % govedina (srce, mišično meso, jetra, pljuča), goveja jušna osnova, 23,3 % račja jušna osnova, 20 % raca (srce, želodec, vratovina), 3 % brusnice, 2 % alove vera, 1 % minerali, 0,5 % rožmarin, 0,2 % repično olje

Sestavine

Prehranski dodatki: Govedina in raca

Sestavine na 1 kg
vitamin D3 (3a671) 200 I.U.
cink kot cinkov sulfat, monohidrat (3b605) 25 mg
mangan (3b503) 1,4 mg
jod (3b202) 0,75 mg
tavrin (3a370) 1.500 mg

Analitične sestavine: Govedina in raca

Sestavine
surove beljakovine 10,9 %
surove vlaknine 0,4 %
surova olja in maščobe 7,8 %
surovi pepel 2,8 %
vlaga 75 %
Pravne informacije
Proizvajalec: Pets Nature GmbH, Porschestraße 9, 70736, Fellbach, Nemčija, petsnature@petsnature.de, www.petsnature.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek catz finefood Mačja hrana Classic No. 23 - govedina in raca

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder