ROYAL CANIN - hrana za mačke razdeljena glede na njihov življenjski slog

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Življenjsko obdobje
Filter

Življenjski slog: 1 - 30 od 37 izdelkov

Mačja hrana Digestive Care, v omaki, 12 x 85 g

Royal Canin Mačja hrana Digestive Care, v omaki, 12 x 85 g, 1.020 g

  • pomaga spodbujati optimalno kakovost blata
  • podpira zdravo ravnovesje črevesne flore
  • prispeva k optimalni kakovosti stola
€ 18,39 (€ 18,03 / kg)

Dostava do 6. oktober

Royal Canin Suha mačja hrana Fussy Exigent

Royal Canin Suha mačja hrana Fussy Exigent, 400 g

  • edinstvena kombinacija okusov
  • hrustljava oblika briketov
  • spodbuja normalno delovanje sečil
€ 7,79 € 8,66 (€ 19,48 / kg)

Dostava do 6. oktober

Royal Canin Mačja hrana Sensible 33

Royal Canin Mačja hrana Sensible 33, 10 kg

  • spodbuja optimalno prebavo
  • spodbuja vnos hrane zaradi visoke okusnosti
  • popolno za mačke z visokimi energijskimi potrebami
€ 78,06 € 86,74 (€ 7,81 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

Mačja hrana Sterilised v omaki, 12 x 85 g

Royal Canin Mačja hrana Sterilised v omaki, 12 x 85 g, 1.020 g

  • prispeva k ohranjanju idealne teže
  • spodbuja zdravo delovanje urinarnega trakta
  • instinktivna naklonjenost, odlično sprejetje hrane
€ 18,50 € 20,56 (€ 18,14 / kg)

Dostava do 6. oktober

Royal Canin Mačja hrana Sterilised 37

Royal Canin Mačja hrana Sterilised 37, 400 g

  • prispeva k ohranjanju idealne telesne teže
  • podpira delovanje urinarnega trakta
  • pomaga ohranjati mišično maso zaradi visoke vsebnosti beljakovin
€ 6,79 € 7,55 (€ 16,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mačja hrana Indoor Sterilised v omaki, 12 x 85 g

Royal Canin Mačja hrana Indoor Sterilised v omaki, 12 x 85 g, 1.020 g

  • instinktivna preferenca
  • podpira delovanje urinarnega trakta
  • podpira zdravo prebavo
€ 16,29 (€ 15,97 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mačja hrana Indoor Sterilised v želeju, 12 x 85 g

Royal Canin Mačja hrana Indoor Sterilised v želeju, 12 x 85 g, 1.020 g

  • instinktivna preferenca mačk
  • podpira delovanje urinarnega trakta
  • podpira zdravo prebavo
€ 16,29 (€ 15,97 / kg)

Dostava do 6. oktober

Royal Canin Mačja hrana Instinctive v omaki

Royal Canin Mačja hrana Instinctive v omaki, 12 x 85g (1.020g)

  • instinktivna preferenca mačk
  • podpira delovanje urinarnega trakta
  • podpira ohranjanje idealne teže
€ 17,29 (€ 16,95 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mačja hrana Sensory Multipack v omaki, 12 x 85 g

Royal Canin Mačja hrana Sensory Multipack v omaki, 12 x 85 g, 1.020 g

  • pakiranje z vsemi tremi okusi v omaki za popolno senzorično doživetje
  • instinktivne želje mačke
  • pomaga ohranjati zdravje sečil
€ 18,50 € 20,56 (€ 18,14 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mačja hrana Instinctive v želeju, 12 x 85 g

Royal Canin Mačja hrana Instinctive v želeju, 12 x 85 g, 1.020 g

  • instinktivna preferenca mačk
  • podpira delovanje urinarnega trakta
  • podpira ohranjanje idealne teže
€ 17,29 (€ 16,95 / kg)

Dostava do 6. oktober

Royal Canin Mačja hrana Ageing 11+ v omaki

Royal Canin Mačja hrana Ageing 11+ v omaki, 12 x 85g (1.020g)

  • kompleks HealthyAge7™
  • podpira normalno prebavo
  • spodbuja normalno delovanje prebave
€ 21,51 € 23,90 (€ 21,09 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mačja hrana Instinctive 7+ v omaki, 12 x 85 g

Royal Canin Mačja hrana Instinctive 7+ v omaki, 12 x 85 g, 1.020 g

  • kompleks vitalnosti
  • instinktivna naklonjenost
  • podpira delovanje ledvic
€ 19,90 € 22,12 (€ 19,51 / kg)

Dostava do 6. oktober

Royal Canin Mačja hrana Outdoor

Royal Canin Mačja hrana Outdoor, 400 g

  • popolno za aktivne mačke
  • podpira zaščitno funkcijo kože
  • podpira sklepe & gibljivost
€ 6,79 € 7,55 (€ 16,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

Royal Canin Mačja hrana Indoor 27

Royal Canin Mačja hrana Indoor 27, 400 g

  • zmanjšuje vonj blata
  • popolno za hišne mačke zaradi zmerne vsebnosti kalorij
  • pomaga zmanjšati dlačnih kep
€ 6,79 € 7,55 (€ 16,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

Royal Canin Suha mačja hrana Ageing 15+

Royal Canin Suha mačja hrana Ageing 15+, 2 kg

  • Napredni kompleks HealthyAge7™
  • Spodbuja normalno prebavo
€ 32,02 € 35,58 (€ 16,01 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mačja hrana Instinctive Mousse, 12 x 85 g

Royal Canin Mačja hrana Instinctive Mousse, 12 x 85 g, 1.020 g

  • instinktivna preferenca mačk
  • podpira delovanje urinarnega trakta
  • podpira ohranjanje idealne teže
€ 15,49 € 17,22 (€ 15,19 / kg)

Dostava do 6. oktober

Royal Canin Mačja hrana Fit 32

Royal Canin Mačja hrana Fit 32, 400 g

  • zagotavlja optimalen profil hranil
  • ohranja idealno težo
  • pomaga zmanjšati dlačnih kep
€ 6,79 € 7,55 (€ 16,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

Royal Canin Mačja hrana Ageing 11+

Royal Canin Mačja hrana Ageing 11+, 400 g

  • kompleks HealthyAge7™
  • podpira normalno prebavo
  • spodbuja normalno delovanje sklepov
€ 8,79 € 9,77 (€ 21,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

Royal Canin Mačja hrana Outdoor 7+

Royal Canin Mačja hrana Outdoor 7+, 400 g

  • kompleks vitalnosti
  • spodbuja aktivnost
  • podpira delovanje ledvic
€ 9,69 € 10,77 (€ 24,23 / kg)

Dostava do 19. oktober

Mačja hrana Ageing 15+ v omaki, 12 x 85 g

Royal Canin Mačja hrana Ageing 15+ v omaki, 12 x 85 g, 1.020 g

  • Napredni kompleks HealthyAge7™
  • Podpira normalno prebavo
€ 21,51 € 23,90 (€ 21,09 / kg)

Dostava do 6. oktober

Royal Canin Mačja hrana Indoor 7+

Royal Canin Mačja hrana Indoor 7+, 400 g

  • kompleks vitalnosti
  • zmanjšuje vonj blata
  • podpira delovanje ledvic
€ 7,79 € 8,66 (€ 19,48 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mačja hrana Sterilised v želeju, 12 x 85 g

Royal Canin Mačja hrana Sterilised v želeju, 12 x 85 g, 1.020 g

  • prispeva k ohranjanju idealne teže
  • spodbuja zdravo delovanje urinarnega trakta
  • instinktivna naklonjenost, odlično sprejetje
€ 18,50 € 20,56 (€ 18,14 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mačja hrana Indoor Sterilised 7+ v omaki, 12 x 85 g

Royal Canin Mačja hrana Indoor Sterilised 7+ v omaki, 12 x 85 g, 1.020 g

  • vsebuje kompleks vitalnosti
  • podpira delovanje ledvic
  • instinktivna preferenca mačk od 7. leta dalje
€ 18,39 (€ 18,03 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mokra hrana za starejše mačke - FHN Ageing 15+ Airlift Loaf, 12 x 85 g

Royal Canin Mokra hrana za starejše mačke -​ FHN Ageing 15+ Airlift Loaf, 12 x 85 g, 1.020 g

  • zračno stepen mousse
  • tekstura, enostavna za žvečenje
  • kompleks HealthyAge7™ Advanced
€ 24,51 € 27,24 (€ 24,03 / kg)

Dostava do 6. oktober

Royal Canin Mačja hrana Indoor Long Hair

Royal Canin Mačja hrana Indoor Long Hair, 400 g

  • zmanjša nastajanje dlačnih kep
  • zmanjšuje vonj blata
  • zdrava koža & lepa dlaka
€ 6,79 € 7,55 (€ 16,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

Royal Canin Suha mačja hrana Ageing Sterilised 11+

Royal Canin Suha mačja hrana Ageing Sterilised 11+, 2 kg

  • kompleks HealthyAge7™
  • podpira normalno prebavo
  • spodbuja zdrave sklepe
€ 31,02 € 34,47 (€ 15,51 / kg)

Dostava do 19. oktober

Mačja hrana Sensory Feel v omaki, 12 x 85 g

Royal Canin Mačja hrana Sensory Feel v omaki, 12 x 85 g, 1.020 g

  • posebna tekstura stimulira mačji občutek v ustih
  • pomaga spodbujati mačje čute in tako okrepi izkušnjo hranjenja
  • instinktivna želja mačke
€ 18,50 € 20,56 (€ 18,14 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mačja hrana Sensory Feel v želeju, 12 x 85 g

Royal Canin Mačja hrana Sensory Feel v želeju, 12 x 85 g, 1.020 g

  • posebna tekstura stimulira mačji občutek v ustih
  • pomaga spodbujati mačje čute in tako okrepi izkušnjo hranjenja
  • instinktivna želja mačke
€ 18,50 € 20,56 (€ 18,14 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mačja hrana Ageing 11+ v želeju, 12 x 85 g

Royal Canin Mačja hrana Ageing 11+ v želeju, 12 x 85 g, 1.020 g

  • kompleks HealthyAge7™
  • podpira normalno prebavo
  • spodbuja normalno delovanje sklepov
€ 21,51 € 23,90 (€ 21,09 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mačja hrana Indoor Sterilised 7+v želeju, 12 x 85 g

Royal Canin Mačja hrana Indoor Sterilised 7+v želeju, 12 x 85 g, 1.020 g

  • vsebuje kompleks vitalnosti
  • podpira delovanje ledvic
  • instinktivna preferenca mačk od 7. leta dalje
€ 16,50 € 18,34 (€ 16,18 / kg)

Dostava do 6. oktober